Skocz do zawartości
Martiness

Gran Turismo 4 Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich fanów gierek z serii Gran Turismo mam smutne wieści . Mianowicie jak wiadomo

z niepewnych źródeł , wstrzymano prace nad GT4 w wydaniu na PSP. Co znaczy że premiera po

raz kolejny może znacznie sie przesunąć niekorzystnie dla tych ,którzy premiery wypatrują już od

niepamiętnych czasów. Jedyne co nam pozostaje to tylko czekać ... I tutaj nasuwa się pytanie czy ten

znakomity tytuł ukaże sie wogóle na nasze małe konsole ?? Miejmy nadzieje że tak i że wstrzymanie

prac nad GT4 Mobile jest spowodowane czymś naprawde ważnym i że sprawi iż gra po premierze będzie

jeszcze bardziej atrakcyjna niż projekt który miał być dotychczas .

Jednakże moim zdaniem twórcy powinni zaczerpnąć doświadczenia z konsol PS2 oraz od niedawna również

z konsoli PS3 i mogliby wydać jakiś "Prologue". Więc jak już mówiłem pozostaje nam tylko czekać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem, prace nad gt4 nie są wstrzymane, ponieważ sam Kazunori Yamauchi powiedział że trwają prace nad tym tytułem, jednak idą one bardzo wolno. Powiedział również, że zamierzają wydać GT4 Mobile w roku 2009/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale info o wstrzymaniu prac pojawilo sie niedawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się i potem zostało zdementowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo popularność PSP przy premierze tej gry skoczyłaby pewnie o kilkaset procent, patrząc po popularności prologa na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trailerze "play is unexplored" gdy Dave mówi o ściąganiu gier umd z pcstore w tle (ok.2-30) jest gt4. Cikawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w GT gaz pod X-em ? Dobrze ze tego nie wydaja bo to juz nie byl by sim tylko totalny arcade! Mogli by sie skupic nad jakims powiedz rollcagem czy innymi future racerami ,one na psp maja sporo do zaoferowania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

w kazdych samochodowkach na psp jedzie sie X-em nie wiem oco ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że w gt hd na czarnule też gaz pod X'em jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzi ze to juz nie powinno sie nazywac gran turismo Gaz jest pod xem ale x tez jest chyba analogowy w sixaxisie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to mi chodzi ze to juz nie powinno sie nazywac gran turismo Gaz jest pod xem ale x tez jest chyba analogowy w sixaxisie ?

Jak to nie powinno? W każdym GT zawsze gaz był pod Xem i nikt nie robił problemów. (pamietaj, że istnieja jeszcze starsze od prologa wersje) !

P.S. Zaraz ktos napisze ze moze kierownice z pedalami podpinac do PSP bo inaczej to nie bedzie GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym ze sa wczesniejsze wersje GT od prologa to moge cie zapewnic ze ZetBe wie, bo mielismy wszystkie czesci (za wyjatkiem poprzedniego prologa) w oryginalach. To ze da sie jezdzic na X-ie to wiadomo, ale wytlumacz skad bierze sie tyle postow w topiku GT na temat "jak przejechac wyscig S8? macie skrzynie auto czy manual? jak ustawic auto?". Takie problemy wynikaja wlasnie z jazdy na X-ie nie na galkach. Dlatego sterowanie autem w GT za pomoca "binarnych" przyciskow mija sie z idea symulacji kierujac sie w strone arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tak tutaj o GT4 dyskutujecie ale o ile sie nie myle projekt ten zostal zawieszony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej interesuje jakto będzie wyglądać, widzieliście większość wyścigów na psp? prawie każde wyglądają tak samo albo gorzej niż te co były kiedyś na DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie bedzie wygladac gorzej niz 1ka i 2ka (jesli "bedzie") , wiec o to sie nie bede zamartwial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to bym sie ucieszyl gdyby okazalo sie ze jednak bedzie te GT na PSP

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Po PS3 PSP to moja ulubiona konsolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na pewno nie bedzie wygladac gorzej niz 1ka i 2ka (jesli "bedzie") , wiec o to sie nie bede zamartwial

Niby tak:

0gudfa5kj6ehno98ey4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to zdjęcia promocyjne jeszcze za czasów premiery PSP w Europie. Screeny pochodzą z Gran Turismo 4 na PS2, nie z Mobile. Swoją drogą, to w ogóle wątpię, że wersja na PSP kiedykolwiek wyjdzie. Równie dobrze mogłeś dać to "zdjęcie":

psp-gt-4-1.jpg

mnie bardziej interesuje jakto będzie wyglądać, widzieliście większość wyścigów na psp? prawie każde wyglądają tak samo albo gorzej niż te co były kiedyś na DC

Bzdury gadasz. Grałeś w Ridge Racer, WRC czy Test Drive Unlimited?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×