Skocz do zawartości
LionelPL

Nicki

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie ciekawilo skąd ludzie wymyślają nicki,skąd się biorą ich nazwy

Mój nick wziął się z trzech powodów:

1. Podoba mi sie to imię i inne jego odmiany(Leo,Leoś,Lion,TheLeo,TheLeoPL,DeLeo)

2.Wołają na mnie tak(nie Lionel ale Leo "wredniejsi" Leon,Pijak Leon)

3.Lubie Messiego i podziwiam go.

I zmienbym nick na LeoPL/TheLeoPL/DeLeoPL na PSN,ale na europejskim PlayStation Network nie da się zmieniać nickow tylko na japońskim da radę :/ Cóż...

Może w końcu będzie można zmienić nick na EU PSN,nawet za drobną opłata(tak jak jest na Xbox Live)

Wypisujcje swoje historie powstania waszych nickow :)

PS

Jak było to sory bo w szukajce nie znalazłem

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick forumowy:

zdun1983 (zdunem mnie nazywają jakoś od 25 lat - gdzies w przedszkolu zaczęto, od nazwiska ZDUŃCZYK) a 1983 nic oryginalnego - mój rocznik :biggrin:

na psn:

kiedyś xzdunx: zdun był zajęty i grałem na tym koncie do czasów włamu na psn (jakoś od 2007 roku jak kupiłem pierwsze ps3 do 2010/11), potem niestety jakoś zapomniałem hasła,lenistwo, chwila słabości i powstało :

uglyasyou83 (po prostu fajnie brzmi/ i jest dosyć prześmiewczy, dodałem 83 jako skrót rocznika)

więc u mnie tak naprawdę naparwdę 0 filozofii do moich nicków...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...jest kilka wersji czemu mój nick powstał...pierwsza głosi że gitarowy mesjasz i człowiek który dokona rewolucji muzyczne będzie miał taki nick :P a druga żeeee...wziąłem ten nick ponieważ po polsku oznacza ślad gitary...no a jakby nie było w moje krew składa się z 90% zamiłowania do gitary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghostbuster - z racji tego, że jestem WIELKIM fanem Pogromców Duchów i wiem gdzie zadzwonić.. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pio - czyli pierwsze 3 litery mojego imienia a 89 to moj rocznik wiec tez nic oryginalnego. W sumie jakbym miał taką możliwośc to bym teraz zmienił swój nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiqert jako wariacja 'qwerty' powstala jakies 10 lat temu, poczatkowo bylo to haslo do gry w diablo 2 w kafejce z kumplami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem oryginalna. W necie używam Bogda50, (od imienia i rocznika), ale na :psn: wyskoczyło przy rejestracji, że nick zajęty. Więc dodałam jedynkę.... :jester:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie od imienia Erwin

wiem że jest dziwne :)

jakieś 9 lat temu grając w Diablo 2 kumpel zrobił mi postać i powiedział " będziesz Erwines paladyn w lśniącej zbroi :biggrin: "

i tak zostało

a 15 to moja ulubiona liczba

to że zakładałem konto na PSN mając 15 lat to zbieg okoliczności

i oto cała historia powstania nicku erwines15 :)

chociaż gdyby była możliwość zmiany nicku to usunął bym 15 i zostawił samo erwines ;)

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick jest od słowa prosperowac z czasem doszlo pro bo byly problemy z rejestracja - zajete ;)

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej nazwisko Longa i wyprzedzaj wszystkich w wzroście o 10 cm w przedszkolu, podstawówce i gimnazjum, teraz wszyscy wzrostowo mnie dogonili, ale ksywa dalej jest. A pisana z 3 (LONG3r), bo genialnie wygląda z połączeniem dużych liter :rolleyes:.

Jednostkowo mnie też Czołg/Czołgu wołają. Kolega w gimnazjum do mnie podchodzi i mówi: "Od dzisiaj Czołg jesteś". Skąd on to wytrzasnął - nie wiem, może coś z moją posturą związanego, ale to tylko przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darayavahus - Dariusz ze staroperskiego, ot co :) A w dosłownym tłumaczeniu ten, który niesie dobro(czy coś w ten deseń ;) )

Używam przynajmniej od 2004(to na pewno), ale możliwe że trochę dłużej.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero mam nick :)

W sumie Kuba - tak do mnie mówią, a Ork....

Orkowie to była rasa w Dawn of War, chociaż niezbyt lubiłem ją grać.

Najbardziej pasowała mi rasa Eldarów, czy Kosmicznych Marines :D

Ale jakby to brzmiało: kubaeldar? kubamarines?

A więc dałem Kubaork i jest ok.

I do tego nigdy się nie zdarzyło, żeby było zajęte.

PS. Najlepsza sytuacja była jak dostałem bana na nieoficjalnym forum NeedForSpeed'a za nick... A powód był taki... że mam zły nick.

Mod napisał, że mogłem dać sobie nick np. kubatroll...

Facepalm :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NielatPL - Nielat zawsze mnie znajomi nazywali, a PL zawsze dodaje z przyzwyczajenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubcio26x od imienia a reszta to od daty urodzenia rzymska litera X zastąpiła mi 10 a że urodziłem się 26 października więc wszystko się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od imienia perkusisty zespołu Metallica, jakoś tak strasznie spodobało mi się to imię :P Ogólnie ten zespół ten dla mnie wiele znaczy, bo dawno temu oderwał mnie od hip-hopu i techno, dzięki czemu zacząłem słuchać metalu i innych jego odmian. Dzięki imieniu jednego z członków zespołu w nicku zawsze o Metallice pamiętam :) 0 i 6 (podobnie jak 16) to moje ulubione liczby. Na PSN 06 było niestety zajęte, więc padło na 016 :biggrin:

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany, nie dorabiam do obecnego nicka ideologii (chociaż parę lat trzymałem się jednego na w...) - dziś mam taki, a jutro mogę mieć inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mój nick to z załozenia miał być "MariuszPL",ale jak sie okazało ten jest już zajęty tak więc zmieniłem ostatnią literkę na "h" i tak powstał "MariushPL" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że już tu kiedyś pisałem :P

wiecie, czemu używam nicku mac., natomiast tego używam obecnie praktycznie wszędzie - jakoś tak wpadło do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobi od postaci z mangi Naruto. Tobi był bardzo wesołym jegomościem. 1989 to rocznik, pl to żeby można było się domyślić, że gracie z rodakiem na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów :D samo tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za czasów CS'a zauważyłem na serwerze gracza o nicku ReDoX, który mi się spodobał i przyznam się, że poprostu go odgapiłem. Po jakimś czasie usunąłem "X" i został sam redo - też żadnej filozofii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generator nicków :D

Było Crik, zmieniłem k na x , i wyszło Crix :D

A w profilu PSN dodane PL, żeby było wiadomo że Polak ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakieś 6-7 lat temu chcąc założyć sobie maila na wp wybrałem nick Adams, od mojego imienia. Oczywiście nick był zajęty, stronka zasugerowała mi ksywkę adams1001 i tak już zostało.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×