Skocz do zawartości
Emir

Crash Bandicoot: Mind Over Mutant

Rekomendowane odpowiedzi

moze cos wiecej o tej grze chociaz czy bedzie na PS3 czy PESPEKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze cos wiecej o tej grze chociaz czy bedzie na PS3 czy PESPEKA

Wiadomo ze na PS3 to nie dzial od PSP ciekawe jak z grafika bo ne dadza chyba takiej z PS1 na PS3 ? gralem kiedys w crasha i nawet fajne to ale i tak nie kupie tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to pamietam jak sie zagrywalem na PS1 w crasha xD i ostatnio jak w PL bylem i nie mialem neta i gralem na 14" TV to sobie zapodalem crasha z PSS, jezeli sie postaraja to moga odbudowac swietny wizerunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie ciesze ze Crash pojawi sie na PS3. Jak wiecie niedawno wyszla czesc Crasha na Xa ale cos sie dobrze nie przyjela, bo wszyscy kojarza Crasha z Sony. I teraz bedzie exluziv na ps3 ;p ichaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebioza. Moja ulubiona platformówka z PSX-a - Mam nadzieję, że dadzą czadu, jak z Ratchetem i znów b edziemy mieli połączenie extra gamplay-a z super grafiką. Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak meczylem crasha 3 warped na 105% to byla zabawa, brat do dzis nie potrafi pojac co mnie w niej tak przykleilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem sceptycznie nastawiony. Najlepszy Crash był pierwszy - niesamowite poziomy (chyba żadna gra nie miała tak zróżnicowanych i klimatycznych lokacji), prostota (masa leveli, a Crash miał tylko skok i spin) i ogromna grywalność, jak i poziom trudności, który nie zniechęcał do dalszej gry. No i klasyczny, zbójecki wygląd Crasha. Bardzo chciałbym, aby gra była świetna, ale pewnie będzie kolejna średnia platformówka jadąca na licencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO TO MA BYĆ?!

Jakieś wskakiwanie na roboty i walka nimi ;c.

A ja już myślałem że może crash powróci do korzeni...

nie ma na co czekać, mówie to jako weteran większości częsci crasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam na tego crasha bo nie jest robiony przez naughty dog...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy moze dadza demko to wtedy sie oceni czy bedzie stary hardcore'owy Crash czy jakas naiwna popierdolka dla dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie ten sam krash co kiedyś jeśli nie jest robiony przez naughty dogs pamietam jak mialem 9 chyba lat jak zagrywalem sie na psx w jedynke i w dwojke to byly czasy zdaje mi sie ze to j

est najlepsza platwormówka na PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash to pierwsza gra w jaką grałem i moja ulubiona dotychczas, lecz z powodu braku karty na PSS nie mam go na PS3... ;(

Nie podoba mi sie w ostatnich grach z nim te przejmowanie potworków. Chciałbym by wrócił do korzeni a nie jakiś taki lipny xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napinać ,vivendi pewnie wypuści jakiegoś średniaka który z korzeniami jedynie będzie miał wspólny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash był tylko od 1 do 3 + Team Raceing (o ile dobrze pamiętam). 2 i 3 skończyłem na 100% w wieku 9 lat. Do dziś dzień jak ją wspominam łza kręci mi się w oku. Jak wyjdą zdrapki do PSS to od razu ściągnę 2,3 i wyścigi. Reszta tytułów jest jak reklama. Z daleka pokazuje coś wspaniałego, a w użyciu jest beznadziejna. Pogrzebanie wspaniałej legendy i maskotki PS One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polygami pisze ze nie bedzie na ps3

Sierra (a w zasadzie Vivendi) ogłosiła, że w trakcie produkcji znajduje się najnowsza odsłona Crash Bandicoot o podtytule Mind Over Mutant. Za prace odpowiedzialne jest studio Radical Entertainment, które tworzyło także poprzednią część, Crash of The Titans. I tak jak wtedy, otrzymamy możliwość zasiadania za sterami innych stworów. Tym razem jednak będziemy mieli taką opcję nie tylko w wybranych sytuacjach, ale w dowolnie wybranej przez nas chwili - tymczasowo niepotrzebnego stwora schowamy po prostu do kieszeni i wyciągniemy, gdy będzie niezbędny. Należy również wspomnieć o novum w skali serii, jakim jest otwarty świat, co wiązać ma się z pewną nieliniowością rozgrywki. Jeż dostanie kilka nowych ruchów, a jeśli będziemy mieli ochotę zaprosić znajomego to zagramy także we dwójkę na jednej konsoli. W trybie tym grywalna będzie po raz pierwszy znana z poprzednich odsłon Coco. Nowy Crash tworzony jest w pierwszej kolejności na Wii, a dalej konwertowany na PS2 oraz 360 (ukaże się również na PSP/DS). Co za tym idzie, na konsoli Nintendo gra w opinii redaktorów Joystiq prezentuje się znakomicie. Pokuszono się też oczywiście o wykorzystanie charakterystycznych kontrolerów - zasiadając wielkiego goryla, specjalny atak odpalimy poprzez bicie się w piersi - brzmi fajnie. Mi seria Crash Bandicoot w wydaniu na PSone zapewniła mnóstwo fantastycznych wspomnień i mimo późniejszego obniżenia lotów i odejścia nieco od oryginalnej formy (chociaż Crash Team Racing to cudo) to nadal wierzę, że nowa odsłona może będzie niezła, trzymam kciuki. Premiera na jesieni. W rozwinięciu galeria do obejrzenia. Screeny wyglądają.. zwyczajnie.

crash_mom_aprilfaves_screen01.jpg

crash_mom_aprilfaves_screen00.jpg

crash_mom_april14_screen_4.jpg

crash_mom_april14_screen_2.jpg

crash_mom_april14_screen_1.jpg

crash_mom_april14_screen_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no skoro Naughty Dog już sie nim nie zajmuje to nie ta sama gra

crash 1 rox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i na dodatek bedzie tworzony w pierwszej kolejnosci na Wii potem porty na x360 i PS2, poswtana rowniez wersje na PSP i DS :/ a ps3 to w dupie maja ja chce crasha od ND w oprawie Next Gen xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był w niebo wzięty jak ND by wydało Crasha 1,2,3 na PS3 w nowej oprawie Na Team Racening też bym sie nie obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym był w niebo wzięty jak ND by wydało Crasha 1,2,3 na PS3 w nowej oprawie Na Team Racening też bym sie nie obraził.

na pewno tak się nie stanie, bo studio nie posiada już praw do marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale pomarzyć zawsze można. Szkoda, że na PSS EU nie ma tych części Crasha co są na USA ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×