Skocz do zawartości
Emir

Crash Bandicoot: Mind Over Mutant

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z wami. Jak dla mnie ta gra jest mocno przekombinowana-przejmowanie mutantow i walka nimi. Po co to? Nie prosciej byloby zrobic starego dobrego Crasha w nowej oprawie z nowymi bossami i levelami??W stylu CB3 warped. To dopiero byl hicior!!! A z CTR setki godzin przesiedzialem przy konsoli z kumplem. No ale coz, jezeli NG juz nie robi tej gry to ja w ogole nie mysleo tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze się z Wami zgodzić. To nie będzie ten sam Crash ;( Również przesiedziałem sporo czasu nad konsolą grając we wcześniejsze części. Pomimo wszystko myślę, że warto śledzić wiadomości do czasu premiery, może jakimś cudem <szansa jedna na milion> zostaniemy mile zaskoczeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wioche robią po prostu te ziomki co to teraz wydają i tyle, naughty dog by nie sprzedało licencji i byśmy mieli teraz zajefajne platformówki z crashem, a tak? jakieś pseudoplatformówki jak rosja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wioche robią po prostu te ziomki co to teraz wydają i tyle, naughty dog by nie sprzedało licencji i byśmy mieli teraz zajefajne platformówki z crashem, a tak? jakieś pseudoplatformówki jak rosja

Naughty Dog jak było małym studiem robiło pod skrzydłami Universal (którego później przejęło Vivendi), więc oni tak naprawdę nigdy nie byli właścicielami licencji na Crasha - po prostu mogli ją wykorzystywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naughty Dog jak było małym studiem robiło pod skrzydłami Universal (którego później przejęło Vivendi), więc oni tak naprawdę nigdy nie byli właścicielami licencji na Crasha - po prostu mogli ją wykorzystywać...

czepiasz się to niech vivendi sprzeda licencje ND i wszyscy będą zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem jak można sprzedać taki tytuł jakiemuś dziwnemu studiu, które nawet nie zrobi tej gry na PS3. Myślę, że i tak nic nie stracimy, bo Crash Bandicoot: Mind Over Mutant to nie będzie ta sama gra co od ND. Do tego to będzie jeszcze port z Wii xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli w jakomś platformówke dobrą chcemy pograć to pozostaje czekać na sly 4 i tyle. z crasha już nie wiele będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. crash tak jak i spyro to spoko gierki ale na psx, na ps2 juz sie popsuly bo inny wydawca i na ps3 bedzie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak grał ktoś w tego Crasha? jakie oceny? Szukam jakieś fajnej przygodówki czy platformówki jak kto woli coś w stylu Ratchet and Clank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra przecież na PS3 się nie pojawiła. Chcesz dobrego Crasha to ściągnij z PSS części na PSXa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gdyby ktos zrobił konwersje Crash Bandicoot:1,2,3 na możliwości next genów to mają pewny zarobek

Początkujacy konsolowcy łykneli by od razu te tytuły.

Ja i wielu innych z chęcia by wróciło do Crasha w odświeżonej grafice, plus jakieś małe dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem gdyby ktos zrobił konwersje Crash Bandicoot:1,2,3 na możliwości next genów to mają pewny zarobek

Początkujacy konsolowcy łykneli by od razu te tytuły.

Ja i wielu innych z chęcia by wróciło do Crasha w odświeżonej grafice, plus jakieś małe dodatki

no nie wiem. Klimat grafiki z PSX jest niepowtarzalny. Jeśli po prostu podbiliby rozdzielczość i konwersja byłaby bardzo wierna to spoko. Ale jeśli dowaliliby wygląd Crasha-skate'a z obecnych części to byłaby wyłącznie profanacja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak grałem w crasha na ps1. W sumie to może góra ze 2 jeszcze inne gierki tego typu mnie wciągnęły ale nasz crash zdecydowanie najlepszy. Ciekawe czy będzie czuć klimat starego poczciewego wyjadacza :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak grałem w crasha na ps1. W sumie to może góra ze 2 jeszcze inne gierki tego typu mnie wciągnęły ale nasz crash zdecydowanie najlepszy. Ciekawe czy będzie czuć klimat starego poczciewego wyjadacza :biggrin:

na pewno nie, bo obecny Crash ma z tym z PSX tylko wspólną nazwę, żeby więcej osób przyciągnąć popularnym logiem na pudełku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naughty dog nie potrzebnie sprzedało czy oddało (nie wiem jak to było) licencje crasha

nie sprzedało, tylko prawa miał wydawca, a nie studio. Zakończyli współpracę z nim i stracili prawa do serii. Chociaż ja nie żałuję, bo taśmowiec nawet od Naughty Dog byłby dla mnie nie potrzebny...

Ja się zastanawaim nad kupnem crasha z ps store grał w to ktoś z was?

ja grałem w wersję płytową i opłaca się, lepszej platformówki nie znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym pomysłem było by gdyby ND zrobiło remake Crasha 1 , 2 , 3 w jednym :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym pomysłem było by gdyby ND zrobiło remake Crasha 1 , 2 , 3 w jednym :) .

Crash jest jedną z takich gier, w których grafika z czasów PSXa w ogóle nie przeszkadza. A nawet super tekstury i efekty zburzyłyby ten fajny, klasyczny klimat tej serii na PSX...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crash jest jedną z takich gier, w których grafika z czasów PSXa wogóle nie przeszkadza. A nawet super tekstury i efekty zburzyłyby ten fajny, klasyczny klimat tej serii na PSX...

Gra jest ponadczasowa , chciałbym teraz mieć na Ps3 Crasha 3 , i znów grać przy muzyce paktofoniki .

Ulotne chwile ulotne jak ulotka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest ponadczasowa , chciałbym teraz mieć na Ps3 Crasha 3 , i znów grać przy muzyce paktofoniki .

Ulotne chwile ulotne jak ulotka :D

wszystkie części Crasha masz na PSS, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś znowu pokierował ulubionym jamrajem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby polecić jakąś grę podobną do crasha na ps3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby polecić jakąś grę podobną do crasha na ps3? smile.gif

No właśnie przydało by się coś podobnego do tej gierki , jak coś macie to poproszę o tytuł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic podobnego do Crasha się nie znajdzie, bo gra bez strzelania w obecnych czasach nie ma racji bytu. Są naturalnie jakieś platformówki dla dzieci, gdzie się tylko skacze, ale z Crashem raczej nie mogą się równać. Pozostają więc oryginalne, klasyczne wersje z PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×