Skocz do zawartości
Darayavahus

Temat Motoryzacyjny- Kompleksy i Stereotypy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z Was babole, tyle chłopa i żeby do tej pory nie było takiego tematu to aż żal.ru

Temat do wszelkiej maści dyskusji, chwalenia się a nawet przechwalania.

Ja jutro wrzucę fotki cudeńka, które do mnie dziś zajechało :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze :]

Kto by się spierał o jakieś drbone 0.4 s ;)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę inaczej od Was, bo cross'a mam ;) 125 ccm, i trochę brakuje mocy, no i jeszcze chinol i ciągle kaskę trzeba wkładać. Na razie mam odpoczynek, może na wiosnę jakiegoś ktm'a lub yamaszke upatrzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie fura dopiero czeka jak zdam prawko xD ( taka tradycja...jak dziecko zdaje to rodzic oddaje mu auto xD )...więc Opel Vectra zagazowany na mnie czeka XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś młoda ta tradycja, gdyby trwała dłużej to byś dostał jakiegoś Wartburga czy Warszawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rodzinie, pierwszym autem zawsze bylo cos z polskiej motoryzacji ... Syrena, Maluch, Fiat 125p, Polonez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w piwnicy leży rozłożona Jawa 150 typ 352. Nie ma komu złożyć, a i kasy brak na renowacje. Chyba ze 40 lat leży tam nieruszana, to do roboty dużo będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z motoryzacja zaczela sie w 2004 roku kiedy to kupilem swoje pierwsze auto,ktorym bylo bmw e36 ,1,8 is coupe,wtedy bylo ich naprawde niewiele swietne auto,pozniej kupilem w 2006 bmw e46 320 coupe juz wtedy wiedzialem ze nic innego poza bmw mercedes mnie nie interesuje,no i przyszedl rok 2011 zakup mojej slicznotki e92 coupe 335i zastanawialem sie nad m3 ale czesci i eksploatacja jest wiele wieksza a osiagi wcale duzo nie gorsze w 335i. r6 306km od zera do 100 5,6. z auta jestem mega zadowolony naprawde jezeli ktos ma pare zl to polecam,jest jescze hummer firmowy ktorym czasami latam w ladne dni po wroclawiu obklejony w reklamy.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś młoda ta tradycja, gdyby trwała dłużej to byś dostał jakiegoś Wartburga czy Warszawę :)

Znaczy to nie tak że dostaje się to samo auto i przekazuje dalej z pokolenia na pokolenie xD po prostu to czym rodzice jeżdżą obecnie dają dziecku a sobie kupują nowe xD jakby jeździli Audi A6 to bym dostał audi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z motoryzacja zaczela sie w 2004 roku kiedy to kupilem swoje pierwsze auto,ktorym bylo bmw e36 ,1,8 is coupe,wtedy bylo ich naprawde niewiele swietne auto,pozniej kupilem w 2006 bmw e46 320 coupe juz wtedy wiedzialem ze nic innego poza bmw mercedes mnie nie interesuje,no i przyszedl rok 2011 zakup mojej slicznotki e92 coupe 335i zastanawialem sie nad m3 ale czesci i eksploatacja jest wiele wieksza a osiagi wcale duzo nie gorsze w 335i. r6 306km od zera do 100 5,6. z auta jestem mega zadowolony naprawde jezeli ktos ma pare zl to polecam,jest jescze hummer firmowy ktorym czasami latam w ladne dni po wroclawiu obklejony w reklamy.pozdro

No to ładnie...wysoko budżetowo...ale jak VIP to VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka. Na zdjęciach wygląda na bardzo zadbaną. To na pierwsze moto?

Ja mam tylko jedną fotkę i to zrobiona komórką, może w weekend zrobię małą sesję.

Darayavahus --> kiedy polatamy?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palp, Zadbany bo nowy :)

Polatamy jak prawko będzie w kieszeni.

A zdjęcia też robiłem komórką, dawaj swoje ^^

@dejv, 656ccm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. Jak dobrze widzę to GSX 650F...czyli jakby nie patrzeć młodszy brat mojego GSF'a

http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc00041hv.jpg/

Prawko zrobione czy dopiero się robi?

I tak już na marginesie...rozumiem, że jak brak prawka to Twoje pierwsze moto...dlaczego zdecydowałeś się na nową sztukę? W salonie w Gdańsku kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no dokładnie, Bandit z owiewkami i zegarami z gixera.

Prawko jeszcze się robi czyli pierwsze moto, kupione w Gdyni bo w Gdańsku mnie olali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie...bezawaryjne bestie. Lać i jeździć. Jedyny minus to dosyć duża masa co nie ułatwia żółtodziobom życia zarówno na postoju jak i szybkich zakrętach.

Rób te prawko czym prędzej...pewnie zobaczymy się dopiero na wiosnę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko przez tą wagę miałem wątpliwości co do GSXFa, ale jednak się zdecydowałem bo moto jest dobrze opisywane i oceniane przez ludzi, a i mi się bardzo podoba :)

A Twoje które moto? I 600, 650 czy 1250?

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne moto. Znajomy ma identycznego jak twój tyle że litra w wersji R - ogień z doopy. Ma go piąty rok i oprócz tylnej opony nie zrobił przy nim niczego.

Także pierwsze. Jeżdżę dopiero od maja,a prawko zrobiłem w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku troszkę tak. Zresztą raz go nie utrzymałem ze względu na wagę. Cofałem się, wpadłem w wielką dziurę, przechyliło moto i gleba. Dobrze, że kolana całe.

Niestety Twój jest znacznie cięższy od mojego więc będziesz musiał bardzo uważać, ale powyżej 5km/h waga znika i nie ma już znaczenia. Najtrudniejsze momenty to zawracanie, przesuwanie, stawanie na śliskiej jezdni na mokrym. Zresztą sam zobaczysz, niby różnica na pełnym baku a na pustym to tylko 20 kg a w praktyce to bliżej 50 na jednej nodze hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gdy go przywieźli to postawili na parkingu z drugiej strony bloku, jak go musiałem pod górkę wepchnąć to uznałem, że czas odkurzyć hantelki :P

Znacznie cięższy? Suchy ok 215-mokry 245, a z tego co widzę w necie Bandit praktycznie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×