Skocz do zawartości
Siriondel

Tony Hawk's Pro Skater HD

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie działa online bo bym pograł z nieznajomymi.

PS. Moze ktoś chetny na pocwiczenie trickow?

Jak to online nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle ze nie działa, ale jak chcem sie dołaczyc to nie znajduje zadnego serwera, a jak zakładam to nitk sie nie wchodzi do mojej gry. Raz mi sie udalo zagrac online i akurat wpadło trofeum.

Tak pozatym, jakie zadanie uznajecie za najtrudniejsze? Bo ja sie najbardziej meczyłem z dzwonkami w Szkole i ze zdobyciem COMBO w Hangarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13S2091f2.pngAin't 'fraid of no ghosts :zloto:

Czy ktoś jest w stanie jakkolwiek podpowiedzieć jak wskoczyć na tę cholerną belkę nad wyjściem na zewnątrz?

Spędziłem właśnie godzinę na próbowaniu, skuteczność marna, udało mi się ze 2-3 razy, ale przeważnie gdzieś w połowie i i tak dwie-trzy kulki zostawały.

Czy po ostatnim grindzie wyskakujecie daleko, czy raczej na rampę, po której grindowaliście żeby mieć trochę rozbiegu? jakieś inne rady jak to trzasnąć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Jest trudne a do tego trzeba najechać pod kątem, żeby mieć prędkość i nie ominąć nic po drodze. Najważniejsze IMO jest zapewnienie sobie odpowiedniej prędkości już wcześniej, czyli podczas skoku na tę pierwszą poprzeczkę, ponieważ na nią jest jeszcze się łatwo wbić, trzeba to zrobić pod jak największym kątem. Potem grind po rampie i zeskok jak najdalej po przejechaniu przez szybę do manuala, a na koniec to już liczyć na cud. Możesz też spróbować się wyłożyć z manuala po przejechaniu przez szybę i zacząć na świeżo. Podobno działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem na trzy razy, jest dużo łatwiej ;)

tzn.? wykładałeś się przy manualu w miejscu gdzie mamy wskoczyc nad bramą + drugi raz na samym końcu i wpadło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kojarzysz, w którym miejscu dokładnie? 3 razy zebrałem całość wykładając się PO zebraniu tej samotnej kulki, która jest przed skokiem, który sprawia najwięcej problemów. Potem robiłem kółko żeby nabrać prędkości i już bez manuala wskakiwałem na grind i cała reszta szła już na jednym kombosie.

Kojarzysz czy tę zieloną kulkę zbierałeś przed wyłożeniem się na manualu, czy po, bo może to mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jadąc od początku.

Zjeżdżam z górki, robię manuala i grind po rurce. Potem znowu manual i wyskok do góry.

Tam grind na górze, podskok, grind na dole i chyba jeszcze za szybką manual po kulkę - po tym upadek.

Teraz rozpęd i wskok na górę, grind i spadek na dół - od razu grind do szyby i tam na końcu jeszcze podskok - drugi upadek.

I wtedy tylko manuala na cztery ostatnie kulki.

Mam nadzieję, że dosyć jasno opisane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jadąc od początku.

Zjeżdżam z górki, robię manuala i grind po rurce. Potem znowu manual i wyskok do góry.

Tam grind na górze, podskok, grind na dole i chyba jeszcze za szybką manual po kulkę - po tym upadek.

Teraz rozpęd i wskok na górę, grind i spadek na dół - od razu grind do szyby i tam na końcu jeszcze podskok - drugi upadek.

I wtedy tylko manuala na cztery ostatnie kulki.

Mam nadzieję, że dosyć jasno opisane :)

Jaśniej być nie mogło ;) dzięki wielkie, chociaż właśnie tak zrobiłem 3 razy i dupa blada, będę próbować dalej, może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś ominąłeś? Ja najpierw chciałem to podzielić na więcej niż dwa upadki i nie wpadało, ale przy dwóch jest ok, wpadło od razu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ominąłem bankowo, bo pojawiła się informacja, że wszystkie zebrałem. Być może za długo jeździłem po pierwszym upadku, będę próbować jeszcze wieczorem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edit:

@Daray, jak będziesz w Łodzi to masz u mnie piwo! Już dostawałem cholery, w końcu się udało, wyłożyłem się jeden raz, po wskoczeniu na góre całość już jednym combosem poszła. Nie wiem czemu wcześniej nie wpadło w ten sam sposób.

Swoją drogą, dawno żadna gra mnie tak nie podirytowała:) wszystkich projectives nawet nie będę próbował robić ;)

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie pomogę, a nawet możemy pośmigać nie tylko dla pucharu. psnid widać obok, dodaj do znajomych i jak będziesz widział, że estem online to zawsze pisz, jesli akurat będę mógł to pośmigamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nie wychodzi utrzymanie combo 30 sek po skończeniu się czasu, włączyłem stoper i ponad 20 sek wytrzymuję a później bęc! Ale to raczej po paru razach się uda. No a projectives to już wyższa szkoła, ale trzeba będzie spróbować :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynalem od grinda na lewo od lawki polozonej na brzegu rampy, ok. 20 sekund, potem zostaje 10 na manuala. nie ma sie co bawic w "normalne triki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja zrobiłem tak jak w poradniku na filmiku i za 3-cim razem wskoczyło . Przy tej okazji chciałem też baaardzo polecić łatwe combo na levelach jak Marsylia właśnie, gdzie mamy dwie rampy blisko siebie, a mianowicie : po każdym upadku revert i szybko manual (bez podskoku ) i potem na przeciwległą rampę i jakiś grab i znowu revert z manualem po triku. W ten sposób tracimy mało szybkości i równowaga też wolno zaczyna szaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jj_suharsky: Co do I don't want no 2 minute man to ja zrobiłem to troche inaczej pierw grind cos koło 11sek potem manual tez jakos lekko podnad 10sek i na koncu lip jakos z 5-6sek. Problem w tym taki ze musisz w miare szybko jechac aby wyszeł lip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki . Platynka wpadła / Powiem szczerze . że mnie nastraszono tymi projectivies . Wpadła w ok 10 godzin, a najtrudniejsze bezkonkurencyjnie była dla mnie ukryta płyta w downhill , bo zawsze spadałem pomiędzy belkami i mi nie chwytało płyty . To tyle jeżeli chodzi o platynę. Co do gry , to chociaż się ostatecznie wciągnąłem, był to mały zawód . Dobór plansz nie był najlepszy . Czemu był powszechnie nielubiany downhill i ogółem 2 poziomy jechane z góry w dół , a nie było więcej klasycznych skate parków? Mało poziomów , a przecież były one wszystkie już zrobione: trzeba było tylko je wstawić. O ile pamiętam to w th 2 albo 3 można było już robić własny tor, a tu nic. Soundtrack strasznie ubogi, a gra jest od kolesi mających prawa do guitar hero. Mimo wszystko była to miła sentymentalna podróż , ale 50 pln to warte nie było, dobrze zrobiłem , że poczekałem na promocje.

Edytowane przez TW_DoomMachine_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio wróciłem do TH i za trzecim razem zrobiłem 30sek combo w Marsylii. Jednak prawdą jest, że na "świeżo" lepiej człowiekowi wychodzi. Teraz ino porobić projectives(już się boję Sickest Score na Downhill Jam :shok: )

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i brakuje mi tylko wygranej online. Ktoś jeszcze gra tam czy nie? Co nie wejdę to nie ma żadnej gry, w jakich godzinach mam sprawdzać?

 

Najtrudniejsze do zrobienia jak dla mnie to:

- 3 razy przejechać Mall w Hawkman (matko ile czasu mi to zajęło)

- Ain't afraid no ghosts

- deski w projectives w Downhill Jam

- kilka rzeczy których nie mogłem się doszukać (drugi bum w Mall, special w karierzę w Mall i jeszcze coś) i w końcu ze zrezygnowaniem sprawdzałem na Youtube

 

Grałem na analogu. Mój pierwszy Tony na konsoli, na PC byłem bardzo dobry (tak pozwolę sobie na tą nieskromność, jedna z nielicznych gier) grając na klawiaturze.

Edytowane przez jacqud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×