Skocz do zawartości
Siriondel

Tony Hawk's Pro Skater HD

Rekomendowane odpowiedzi

jedno combo w hawkman w hangarze to masakra, chodzi o wskoczenie na ta wyzsza druga belke, a projectives? zaczynam sie zastanawiac czy faktycznie tak bardzo kocham ta serie by robic platyne hehe plus za poradnik

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno combo w hawkman w hangarze to masakra, chodzi o wskoczenie na ta wyzsza druga belke, a projectives? zaczynam sie zastanawiac czy faktycznie tak bardzo kocham ta serie by robic platyne hehe plus za poradnik

Dzięki za plusy Panowie :) BrzozaLuk, Projectives naprawdę nie są takie złe, jak widziałem listę, to lekko panikowałem, ale w praktyce wyszło dość dobrze. Jedynie te przeklęte zbieranie deskorolek na Venice Beach (bo są mocno rozrzucone) i Downhill Jam (bo są głupio rozrzucone i jako że poziom jest zjazdem, to ciągle zasuwasz i ciężko się dobrze zatrzymać). Punkty nie stanowiły problemu w ogóle, np. 500k na Marsylii zrobiłem przypadkowo podczas robienia tego kombo 30 sekund po upływie czasu. Najgorsze te kulki na hangarze, ja to się w grach ogólnie nie denerwuję, ale tutaj myślałem, że wyjdę z siebie. Potrzeba cierpliwości, oj tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki poradnik ;) Brakuje mi jeszcze dwóch najtrudniejszych trofeów do platyny, ale chyba odpuszczę bo paluchy nie wyrobią (a co dopiero nerwy).

jedno combo w hawkman w hangarze to masakra, chodzi o wskoczenie na ta wyzsza druga belke, a projectives? zaczynam sie zastanawiac czy faktycznie tak bardzo kocham ta serie by robic platyne hehe plus za poradnik

Dokładnie. Dzisiaj też próbowałem to zrobić i ani razu mi sie nie udało tam doskoczyć... na razie robie sobie przerwę od trofeów i śmigam sobie po sieci, choć i tam wymiataczy nie brakuje ;)

Wielki + za poradnik. Kawał świetnej roboty.

Edit, znalazłem mały błąd:

10S65f0cf.pngBringing home the bacon :zloto:

Unlock Officer Dick

Policjanta o dość ciekawym imieniu jako grywalną postać odblokujemy poprzez przejście całej kariery jednym skaterem, czyli wykonanie wszystkich 10 zadań na każdej z siedmiu plansz. Dla starych wyjadaczy jest to na pewno bardzo łatwe, ale nie powinno też sprawić większych trudności mniej zaprawionym zawodnikom. Wymagania punktowe nie są specjalnie przegięte, a mapa wskaże Ci pozostałe zadania.

Dla wygodnych

na YouTube, filmiki od 1 do 7.

.

Tutaj wystarczy ''wymasterować'' jedynie Marseille w trybie kariery. Jestem tego pewien bo odblokowałem Dicka mając jeszcze do zrobienia kilka goalów w Downhill Jam. Wykonanie wszystkich zadań na wszystkich mapach odblokowuje tryb Projectives

Edytowane przez alfik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirondel, ja po prostu jestem zmeczony zadaniem na marsylii z tymi stolami.. O ile combo na plazy zrobilem od niechcenia 350 tysiecy, to na marsylii nie moge za nic 250 zrobic hehe a downhill jam jeszcze nie odpalalem, najbardziej ze wszystkich czesci nie lubilem tej mapy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alfik

Wielkie podziękowania! Otrzymałeś credita w poradniku. Nie wpadłbym sam, nie przechodziłem na następną planszę dopóki nie zrobiłem 100% w poprzedniej i nie wiedziałem. Pozdrawiam!

@BrzozaLuk

Jakimi stołami? Że bluntslide? A to wystarczy dwa razy szybko góra i trójkąt. Ale na pewno to wiesz, dlaczego akurat tutaj? :P A co do combo 250k, to może spróbuj tak jak na filmiku z 500k Venice Beach - powoli special grindem, a potem zjedź i trzaskaj manual z jakimś flipem by nabić mnożnik?

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnej dobrej roboty :P Ja też niedługo w tym dziale zagoszczę ze swoimi nowymi wypocinami, ale jeszcze filmy trzeba nagrać -.-

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirondel wiedzialem jak sie robilo, gorzej bylo z wykonaniem, caly czas mi podstawowy grind robil. Bede probowal, problem w tym ze moj skater ma tepa deske ktora nie chce sie slizgac po poreczy i szybko predkosc wytraca hehehe spisek normalnie spisek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko! Jak tu sie robi manuale zeby utrzymac kombosa? Bo cos nie moge wgl mi nie lapie tony w 1 mapie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac tonym hawkiem, ja od zawsze nim tylko gram. Nie wiem wiec gdzie taka informacje wyczytales.. Slowa przeprosin dla autora:p!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jeszcze praży? Próbowałem się połączyć i nic mi nie wyszukało. Tak mało osób gra czy padło? może ktoś z forumowiczów pomógłby mi w wygraniu online (psnid: jj_suharsky)?

Swoją drogą gra wymiata, w dzieciństwie grałem w 2 i 4 i wspomnienia odżywają ;) Tylko niestety te 10 lat temu człowiek klepał wszystkie grindy i manuale na cheatach i teraz od nowa trzeba się uczyć kręcić triki po kilkadziesiąt tyś.

+ za poradnik!

edit:

wyczytałem, że Dicka nie odblokujemy przy pomocy tonyego, tylko trzeba jakimś innym skaterem. Ktoś potwierdzi?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit:

wyczytałem, że Dicka nie odblokujemy przy pomocy tonyego, tylko trzeba jakimś innym skaterem. Ktoś potwierdzi?

Tu jakieś bugi wchodzą w grę. Raz odblokuje, raz nie, czytałem o różnych sytuacjach. Ogólnie tak powinno być, że trzeba grać innym skaterem, by odblokować Dicka, ale nawet jeśli gramy Tonym - wpadnie trofeum nawet wtedy, gdy nie odblokuje się postać. Dlatego poradnika już nie zmieniałem.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jakieś bugi wchodzą w grę. Raz odblokuje, raz nie, czytałem o różnych sytuacjach. Ogólnie tak powinno być, że trzeba grać innym skaterem, by odblokować Dicka, ale nawet jeśli gramy Tonym - wpadnie trofeum nawet wtedy, gdy nie odblokuje się postać. Dlatego poradnika już nie zmieniałem.

Niestety przekonałem się na własnej skórze. Marsylia zrobiona w całości wlaśnie Tony Hawkiem i trofeum nie wpadło. Zmień koniecznie opis trofeum, bo nie ukrywam, że trochę to frustrujące jak po 30 minutach próbowania co prawda udało się zdobyć sick score'a, ale co z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O patrz. Mi wpadło bez problemu. I na ps3trophies.org też czytałem, że ludziom wpada, choć sam Dick się nie odblokowuje. Jak tak to jasne, będzie wzięte pod uwagę.

//

O, zobacz tutaj - KLIK. Normalnie wpadało Tonym. Czasami wpadało później, na innej mapie albo w innym trybie, nawet po rozegraniu kilku gier, ale wpadało.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O patrz. Mi wpadło bez problemu. I na ps3trophies.org też czytałem, że ludziom wpada, choć sam Dick się nie odblokowuje. Jak tak to jasne, będzie wzięte pod uwagę.

//

O, zobacz tutaj - KLIK. Normalnie wpadało Tonym. Czasami wpadało później, na innej mapie albo w innym trybie, nawet po rozegraniu kilku gier, ale wpadało.

Po lekturze linku, a dokładnie poście mówiącym "If somehow trophy will not pop up, quit to the menu select Tony and re-enter marsellie it will pop up." odpaliłem grę jeszcze raz, wszedłem Tony na Marsylię i pucharek wpadł:)

Mimo wszystko, mógłbyś napisać w poradniku, że teoretycznie wymagane jest ukończenie kimś innym niż Tony, ale puchar jest zglitchowany i trofeum wpada przy nim, ewentualnie trzeba jeszcze raz odpalić poziom po wykonaniu wszystkich zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poradnik, bardzo dobry.

Ale do Ain't 'fraid of no ghosts jest jeszcze jeden glitch mozna nie zebrac zielonej kulki przy helikopterze i pozniej zrobic to na spokojnie jak w filmiku, ja jakos nie mogłem w nią trafic a trofeum wpadło. I mam pytanie czy na chetach da rade zrobic jakies trofea? np. Completist i Bringing home the bacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po przynajmniej dwóch godzinach walki udało mi się dojechać z Big headzie 3 razy do końca mallu, masakra.

@1900: przy włączeniu cheatów masz informację, że trofea nie będą wpadać.

A przy okazji, chciałem poćwiczyć zbieranie kulek do trofeum i odpalić cheaty z perfect balancem przy grindzie i manualu - ktoś ma pomysł jak to zrobić? Próbowałem szukać i jedyne co znalazłem to odblokowanie wszystkich cheatów L2 X, Kółko, Trójkąt, ale perfect balancu nadal nie ma. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sushi: cheaty chyba wpadaja jak wymaxujesz jakiegos skatera na manuala lub grinda

Jak narazie najwiekszy problem sprawia mi zdobycie dzwonkow w szkole, nie moge zrobic wallraida, no nie umiem szczegolnie ten nad smietnikiem mi spraiwa najwiekszy problem. Choc jeszcze nie probowałem zebrac Completist. Zeby odblokowac ten tryb trzeba przejsc jednym skaterem cała Cariere (w sensie kazdy etap na 100%)?

Edytowane przez 1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jeszcze nie probowałem zebrac Completist. Zeby odblokowac ten tryb trzeba przejsc jednym skaterem cała Cariere (w sensie kazdy etap na 100%)?

Tak, tak jest napisane w poradniku. 100% na każdym poziomie. W Projectives tylko dwa ostatnie poziomy naprawdę frustrują, reszta albo prosta, albo ostatecznie do przeżycia po kilku próbach. Najpierw jednak poćwicz wallride, przydatna zabawa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc, choc, choc, chodze i szukam dlatego ;)

W poradniku nie jest napisane ze projectives sie odbokuje po ukonczeniu kazdego poziomu na 100% tylko po ukonczeniu kariery, rozumiem to przez odblokowanie wszystkich poziomow :)

Ale poradnik pierwsza klasa, duzy plus i piwo za niego!

Cwicze te wallrid'y ale te dwa dzwonki to masakra, pierwszy to ten przy smietniku, a drugi to ten przy szafkach w bramie. Ciagle mi wychodzi grind na rampie :/

Wydaje mi sie ze w THPS2 było łatwiej trafic tam w sciane, moze palce za stare i juz nie nadazaja za tym co chce głowa ;]

Szkoda ze nie działa online bo bym pograł z nieznajomymi.

PS. Moze ktoś chetny na pocwiczenie trickow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×