Skocz do zawartości
brakloginu

[Online] Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Forum fifaplay.com.pl zaprasza na turnieje organizowane dla graczy PS3.

Już od godz. 21.00 zapisy do Emirates Cup -> Klik (schemat zapisu nick//psn id//gg//wolna drużyna)

Dodatkowo zapraszamy do sprawdzenia się jako gwiazda betsafe -> Klik. Na Forum fifaplay.com.pl będzie final konkursu z pulą nagród 600 zł.

W prosty sposób można wygrać sporą sumę pieniędzy.

Edytowane przez sorael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest klub PS3SITE United zapraszam :)

daj mi gg do siebie bo widze ze lludzie sie pokazuja na fifie ale nikt nie gra w wg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie granie 1 zawodnikiem nie daje frajdy. Znam php, html i w photoshopie cos obrobie tylko znalesc kilku ludzi do pomocy w orgranizacji ligi. Chetni prosze pisac na PW albo gg 20703018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kolego poleca sklecic strone z klubami zebrac tam chetnych do gry i do ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam problem. Ostatnio konsola PS3 można powiedzieć, że za niemowiła i potrzebowala formatu. 'Postawilem' ją od początku co za tym idzie straciłem wszystkie save'y, trofea itd. Założyłem nowe konto PSN i oczywiście chciałem zagrać w fife 13 online...wpisuje kod niestety kod jest jednorazowy. Co zrobić teraz ? Jak rozwiązać ten problem ? Kupiłem Fife z 200zl i Co? Muszę kupić nową by grać online ? Nie moge kontynowac rozgrwyki ? Pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa fifa 13, internet smiga, psn smiga, internetowo w inne gry takze, lecz gdy chce zagrac online w fife '13 wyskakuje mi komunikat o tym, ze 'nie moge zarejestrowac paszportu internetowego, wiecej informacji na stronie ea cos tam' - dodam ze online w fifie '12 smigal takze bez problemu, juz nie bardzo wiem co mam robic, pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z fifą 13.

W innych odsłonach gry, gdy grałem było wszystko ok, a teraz np. gdy tworzę akcję moi piłkarze wykonują nieraz samodzielnie ruchy, np. dobiegam do pola karnego i nie naciskam nic a on podaje samoistnie lub strzela. Jeszcze do tego wybiera sam taktykę oraz tryb gry (ofensywny, zrównoważony). Nie mam pojęcia jak to lepiej opisać ale może ktoś miał już taki przypadek. Mógłby ktoś napisać mi jak to zmienić bo kombinuje ale nie mam pomysłu :)

Z góry dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad Ci się zepsuł a mianowicie prawdopodobnie upadł i styki nie łącza jak powinny. zobacz na innym czy też tak jest, jeżeli nie to rozkręć pada i złóż ponownie powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem HS od Nokii za 35 zł z przesyłką i działa bez problemu, a przy okazji używam go w telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich którzy wiedzą o odpowiedź :)

Chciałbym z kolegą (dwa pady) zagrać na jednej konsoli przez z internet z inną dwójką graczy , czy jest to możliwe???

chodzi mi o takie 2vs2 z tym że my będziemy grać na jednej konsoli :)

Pozdrawiam, proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich którzy wiedzą o odpowiedź :)

Chciałbym z kolegą (dwa pady) zagrać na jednej konsoli przez z internet z inną dwójką graczy , czy jest to możliwe???

chodzi mi o takie 2vs2 z tym że my będziemy grać na jednej konsoli :)

Pozdrawiam, proszę o odpowiedź :)

Wchodzisz w tryb Sezony,wybierasz drużynę,potem w ''Ustawienia Gry'' i tam masz napisanie coś w tym stylu ''Szukaj przeciwników,którzy grają z graczem gościem''. Wtedy będziecie mieli 2 vs 2,bo szuka wam tylko osoby,które grają również z kolegą. Aby grać w Sezony z dwoma padami po prostu podłącz na początku włączania fify drugi kontroler i ciesz się grą ! (Chyba wszystko jest zrozumiałe). Granie 2 vs 2 działa bodajże tylko w trybie ''Sezony''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a statystyki jak zalicza, do moich ogólnych ? i wtedy gramy że obaj zawodnicy mogą przełączać na wszysstkich graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a statystyki jak zalicza, do moich ogólnych ? i wtedy gramy że obaj zawodnicy mogą przełączać na wszystkich graczy?

Szczerze powiedziawszy nie wiem jak to jest w praktyce,czy zalicza czy nie.Ale pewnie tak,no bo bądź co bądź to Sezony. Ale jestem pewien co do twojego drugiego pytania. Jest tak samo jak grasz ''szybki mecz'' z kolegą,tylko że grasz przeciwko osobom z internetu,czyli kierujecie całym zespołem. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma chęci pograć ligę online przez cały sezon (miesiąc) to zapraszam na http://fifoweps3.pl trwają właśnie zapisy do 3 ligi na nowy sezon! Start w lutym zapraszam. Zapisujemy się na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×