Skocz do zawartości
pawlos26

Sposob na pogranie we wszystkie gry z PS3

Rekomendowane odpowiedzi

a gdybyś ty miał sklep i by ci oddawali odfoliowane gry i żądali zwrotu kasy? cieszyłbyś się? i co taki sklep ma później z tą grą odfoliowaną zrobić? może tylko 2 razy taniej na necie sprzedać

UK to nie Polska. Na świecie obrót grami z drugiej ręki to wielka kasa (dlatego też Sony miało kiedyś głupi pomysł żeby przypisywać dany egzemplarz gry do jednej konsoli... Ale im przeszło).

Prawdopodobnie jest to całkowicie legalne jednakże moralny wybór czy tak zrobić czy też nie należy tylko do danej osoby (tak jak z piractwem itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście wymiana jest płatna :/ 50 zł na grę nową a 30 zł na grę używaną i wymienić można tylko gry zakupione u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo... niektórzy już od razu obróńców praw zwierząt grają...

Przecież sami wiecie, że:

1. MM czy inne sklepy czsami taką prowizję dla SIEBIE biorą, że szkoda gadać - oszustwo, żerowanie na kilentach...

2. Czasami i twórcy gry reklamuja grę samymi filmikami bez gameplayu, polepszonymi screenami itp. - to też oszustwo...

Więc co niektórzy bardziej cwani ludzie odpłacają się pięknym za nadobne jak np. pawlos26

Jego sprawa, jego interes...

Dziwne podejście masz, kompletnie nie rozumiem jak swoje złe działanie można usprawiedliwić złym działaniem kogoś innego :| Poza tym on nie odpłaca się przecież za to że sprzedają mu chały tylko po prostu robi sobie wypożyczalnie ze sklepu, niezależnie od gry !!

Co niektórzy bardziej cwani ludzie nie jarają się durnymi filmikami, nie podniecają się zapowiedziami tylko czekają aż gra się ukarze i kierują się tym co mówią o niej ludzie bezstronni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdemu moze sie cos innego podobac wiec wole sam sprawdzic i jak sie spodoba (jak GTA IV) to zamykam koleczko i wiecej nie oddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gadka ta jest bez sensu. Tutaj w UK już tak jest, przeciętny Brytyjczyk właśnie tak robi. Sklepy mają się dobrze, klienci też, ogólnie standard. Troszeczkę inny kraj, troszeczkę inne zasady. Co prawda nie lecę takim systemem, bo mi się dupy nawet nie chce ruszyć do sklepu, ale system ten jest powszechny i każdy zadowolony. Sklepy na to pozwalają, to ludzie korzystają. Gdyby było inaczej, to w UK nie sprzedawałoby się więcej gier niż w kilku innych europejskich krajach razem wzietych. Sklepów są setki i nikt nie płacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie mam na myśli robienia totalnej wypożyczalni...

Ja mam na myśli tylko gry, z których robią wydawcy/producenci nie wiadomo co, a w rzeczywistości to kicz totalny...np. nowy NFS...co za gówno -.-

No i jak cię tak ONI zrobią pierwsi w bambuko, to z wielką chęcią w takim przypadku bym grę oddał/wymienił...

Mam odpuścić, (albo nadstawić 2 policzek)?? ;D Przecież to nie ja zaczynam te wredne, tanie chwyty reklamowe...

Ale tak czy inaczej, to jest Nasz/Wasz wybór co zrobicie z grą typu NFS... może leżeć na półce, kurzyć się i co na nią spojrzysz to ci się przypomni stracony banknocik, albo wymienić na inną i cieszyć się przez wiele dni...

Bo przecież nie da się ukryć, że to sprzedawcy chcą z nas bambusa robić...

#EDIT:

@up

No i macie fajnie... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee dla mnie taki system "wypożyczania" gier, to tak jak napisał kolega parę postów wyżej - zwykłe buractwo i obciach. Chyba stać was na kupno 1 giery na miesiąc, na allegro/e-bay'u? A jak się znudzi to zawsze można ją tam opchnąć za tę samą sumę i kupić sobie kolejną - wyjdzie na to samo a nie będzie takie dziadowskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie komus nie podoba to przeciez nie musi tego robic. A umiejacy kombinowac skorzystaja ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak robiłem w Lombardzie

aż kolo powiedział że za wymianę jest dopłata 5zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dopłatą i tak wychodzisz na swoje ^^ Słabe tytuły by były wymieniane co chwilę, takie jak Lost Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie ma zadnych ciekawych gier wiec sposob idzie w odstawke xD moze jakis nowy wykombinuje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Sprawdzales czy dziala to w GAME?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracam do sposobu ;P teraz sie przyda trofea xD

Dziś byłem w Poznaniu w Sony Centre i panowie za ladą mieli pokaźną kupkę gier na PS3. Ciekawe co robią w wolnych chwilach.

PS - dodam, że mają nową Bravię 70" i kilkanaśnie innych TV.

To tez dobry sposób na pogranie we wszystko. Tylko jak się tam zatrudnic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłem w Poznaniu w Sony Centre i panowie za ladą mieli pokaźną kupkę gier na PS3. Ciekawe co robią w wolnych chwilach.

PS - dodam, że mają nową Bravię 70" i kilkanaśnie innych TV.

To tez dobry sposób na pogranie we wszystko. Tylko jak się tam zatrudnic?

Jednak nie tylko recenzentom płacą za granie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×