Skocz do zawartości
Maly_06

30 Second To Mars - Echelon + Prośba O Wsparcie

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich użytkowników, lubiących ciężkie brzmienia i miłośników rocka alternatywnego, mam do polecenia pewien zespół. Zapewne większość już o nim słyszała (tak, o nim, niekoniecznie samych jego utworów), więc nie będę go w jakiś rozwlekły sposób przedstawiać. Mowa o 30 Second To Mars. Każdemu, kto nie miał jeszcze okazji, by posłuchać choć jednej jego piosenki, gorąco polecam – uczyńcie to teraz ;) Na dobry początek polecam jeden z trzech, niżej zamieszczonych, utworów:

Jednocześnie chciałbym skierować do Was pewną prośbę. O co chodzi? Pewien znajomy fanpage, dotyczący właśnie tego zespołu, rozpoczyna swą działalność. Jak wiadomo, bez porządnej reklamy, ciężko zaistnieć już na starcie. Do czego zmierzam; na początek podam link do samej grupy:

http://www.facebook.com/echelonkrosno?ref=ts

Co was zapewne zdziwi, grupa nazywa się Echelon Krosno. Tak, początkowym zamysłem było skupienie wyłącznie fanów z tego terenu. Postanowiono jednak, aby rozszerzyć działalność na skalę krajową. Żeby do tego doszło, konieczne jest zebranie odpowiedniej ilości fanów, rozreklamowanie fanpage’u. Proszę was więc (oczywiście nie zmuszam) o odpowiednie wsparcie :)

Jeśli jesteś fanem zespołu – serdecznie zapraszam do dołączenia! Osobom bez dotychczasowej styczności z muzyką 30STM zalecam wysłuchanie ww. pozycji, tak czy inaczej, nie ma ograniczeń, mile widziany jest każdy – nawet początkujący fan lub osoba, która dopiero wdraża się w ten świat. Każdy "lajk" bardzo mile widziany. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze płyty, kiedy to grali ostro, mieli świetne. Chłopaki mieli swój styl. Niestety po ,,This is War" straciłem zainteresowaniem zespołem. Za duzo U2 w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odtrącił fakt że wszystkie emo ludki i hipsterzy tego słuchają...no i strasznie brzydkie partie gitarowe mają...ale tak to podobno spoko zespół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grają typowo ,, na 1 kopyto ", jak kolega pisał, pierwsze dwie płyty jeszcze znośne. Jednak po przesłuchaniu 3-5 piosenek - nic nowego nie usłyszysz.

@up co ma do tego kto czego słucha? Hitler podobno pił herbatę, to znaczy, że mam nie lubić herbaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×