Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie chciałbym kupić Piszczka na prawą obronę. Oddam przelewem 10 zł wtorek/środa bo przyjdzie kasa z zrezygnowanego preordera. Ktoś chciałby sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie będę przechodził z hiszpańskiej http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cGtAgrTjnHXG3:ps3 i będę budował właśnie angielską w ustawieniu 4-4-2 prawdopodobnie.

Tą formacją przeszedłem do 3 ligii bez większych problemów. Nie mam za wiele kasy, ale jakoś sobie radzę :) Zmienię na angielską ze względu na szybkość zawodników. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego bramkarza polecacie z premier league tak do 5 tysięcy, bo Lineegaard prawie wszystko mi wpuszcza;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki zobacze co tam z nimi na rynku słychać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie będę przechodził z hiszpańskiej http://www.ea.com/pl...tAgrTjnHXG3:ps3 i będę budował właśnie angielską w ustawieniu 4-4-2 prawdopodobnie.

Tą formacją przeszedłem do 3 ligii bez większych problemów. Nie mam za wiele kasy, ale jakoś sobie radzę :) Zmienię na angielską ze względu na szybkość zawodników. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Gdybyś inwestował w graczy z formacją która grasz nie miałbyś problemu w dotarciu do 1 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde po tym paczu co wyszedl miewam w meczach zawieszki, tak na 2-3 sek i sie odcina, aczkolwiek dzis 2 razy juz sie nie odcielo i wjebalo mi lose, ma ktos cos takiego ? ewentualnie jakas rade? pliki z fify juz wywalalem, dodam ze ten problem jest tylko w fut

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torres.

Ktos chciał wiedzieć jak Lewandowski się spisuje i odpowiem ze bardzo dobrze i jak najbardziej warto go kupić.

Otworzyłem dwie paczki zamiast kupić Gomeza i sam crap niestety xd teraz trzeba zbierać od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zarobić szybko 250k mając tylko 15k? Obliczyłem, że 250k wystarczy do trofek UT, lecz nie wiem jak się do tego zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać sezony lub siedzieć na handlu :P Polecam opcję numer 1 bo jest przyjemna, a nie nudna xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj w jednej z paczek wpadla czarna karta Coloccini. Sprzedalem za 25,500 :) Ale reszta bardzo srednia. Troche ostatnio bawie sie handlem i kupilo sie za to z 5 paczek zostalo mi jeszcze ponad 35,000 i pare aktywnych aukcji :P

Dzis mam zamiar z 4-5 paczek tych specjalnych zlotych otworzyc. Moze cos wpadnie ciekawego. Szukam zawodnikow z SerieA, a przedewszystkim z Interu. Dobry CM by sie sprzydal..najlepiej jakby mi Wesley wskoczyl :P Ale z Obim i Alvarezem w srodku nawet daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakie ligi wam chodzi? W FIFE 12 chyba nie ma czegoś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś w 3 paczkach Gerrard,Cassano,Alaba i teraz chiellini :) oczywiście jeśli ktoś nie wierzy to mogę powstawiać filmiki hahha ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie do Bundesligi chyba ... Ogarnij sie a z tym Lewy to tak trzyma sie przy pilce dobrze mocny strzal I glowki niczego sobie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczek kupiony i Lewy też. Opłacało się siedzieć do 5 rano :D No i mecz w 2 lidze to normalnie leże .......... 6:6 !!! :)

Aha i pytanko szybkie. Co sądzicie o Sebastian Giovinco z Juventusu jako Lewy Napastnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mam zamiar z 4-5 paczek tych specjalnych zlotych otworzyc. Moze cos wpadnie ciekawego. Szukam zawodnikow z SerieA, a przedewszystkim z Interu. Dobry CM by sie sprzydal..najlepiej jakby mi Wesley wskoczyl :P Ale z Obim i Alvarezem w srodku nawet daje rade.

Ja wczoraj wieczorem otwierałem 3 paczki. Jedna wygrałem za turniej offline na poziomie ultimate - nic godnego nie miałem. A potem kupiłem jedna za 5k i wypadł Coutinho z Interu (wart grosze:/) i karta z bonifikatą dodajaca 1k coinsów. Potem się skusiłem na tą nową paczkę co ważna jest 4 dni z 3 rzadkim kartami niby i wypadł mi Terry. Kurde cieszyłem sie jak dziecko bo myślałem że zarobię a tu kupa, dość ze tani to jescze nikt go nie kupuje :| no chyba że ktoś go wystawi za 5k to widziałem że brali ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×