Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ea.com/pl...lcj0k0nHZ0i:ps3

Mój obecny skład ktoś by coś zmienił ?

Kasy mam bardzo dużo także czekam na jakieś ciekawe propozycje najlpeiej z argumentami jakimś :)

Edytowane przez sibas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni moj raz ktory kupuje paczki hehe ktory raz to juz mowie kupilem dzis 2 i nikogo nie dostalem powyzej 2K

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu jak Ci się spisuje Hart? Mam go już od jakiegoś czasu i coraz częściej zdarza mu się puścić takie szmaty, że szok. Polecacie jakiegoś innego bramkarza z Barclays?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Timem Howardem :D kupiłem go za 400 a broni bardzo dobrze rozegral u mnie ponad 130 meczy , czasami zdarza mu sie wpuscic szmate :D ale to pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy bramkarz to Frey z Genui:) wystarczy dac Kose/Kabula na cb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy forumowicze co sądzicie o ustawieniu 4-2-2-2 czy znacie słabe i dobre strony tego ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, dobra formacja sam tak gram, bardzo fajnie wychodzą do szybkich akcji, a i atak pozycyjny rozgrywa sie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu,...jak Ci sie spisuje Cazorla i Toure? ;> bo mam zamiar kupic ich a nie mam opinii ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cazorle polecam bardzo :) i poda i strzeli... robi robote ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy w sezonie 1 ligi na offline jest do tych 5k paczka premium tak jak na online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wylosowalem Sahina i jeszcze te ustawienie chyba wlasnie 4-1-2-1-2...i nawet nie sprawdzalem jak stoi na rynku, bo przewaznie sa tanie...i dalem za kup teraz 700...i patrze a odrazu ktos kupil. Sprawdzam po ile stoja a tu po 6.000 :P No nic nie zawsze robi sie dobre interesy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oflline grająć tą lige ultimate dostaje sie paczke złota premium a nie jest to ciężko wygrać :))

Zakupiłem za Younga - Bale oraz za Dede IF Kościelnego i musze przyznać że dają rade teraz czekam na Totw i liczę że bedzie Fellani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię hiszpańską 4-3-3 i dokupić muszę jeszczee Pepe, Jordi Albę i Benzemę na atak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje cały skład jak ktoś chce kupić kogoś z Ligi Hiszpańskiej to pisze na priv mam dużo zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mało pilkarzy ma 5 gwiazdek dno;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wam te sklady ? wystarczy, ze dacie wellingtona na szpice i na bramke diego alvesa, a wygracie wszystko :) tyle co dzis przegralem to w calej fifie 12 nie udalo mi sie przegrac hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo w Fife 12 to kozaczyłem a tu to lamie jak nie wiadomo kto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj na 20 meczow w 19 wellington jest na szpicy i kondony wrzucaja na niego dlugie pilki, to jest takie meczace ze glowa mala ile mozna mecz dwa ale nie 19... a diego alves dla mnie GK brazylijski nr 1 takie jakie ja dzis mialem z nim przejscia to zwatpilem w fife bez kitu

a no i zapomnialem o obronie brazylijskiej, a raczej auto obronie santana, dede i naldo - co 2 mecz

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez sprzedaje calutki sklad, kupilem dzis 4 paczaki za 7,5 i oczywiscie same asy ;| jak znowu nikogo nie trafie to odpuszczam FUT :)

moge uwierzyc 10,20 paczek, ze ma sie pecha, ale nie ponad 50 ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oflline grająć tą lige ultimate dostaje sie paczke złota premium a nie jest to ciężko wygrać :))

Zakupiłem za Younga - Bale oraz za Dede IF Kościelnego i musze przyznać że dają rade teraz czekam na Totw i liczę że bedzie Fellani

Kosciak if daje rade

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj na 20 meczow w 19 wellington jest na szpicy i kondony wrzucaja na niego dlugie pilki, to jest takie meczace ze glowa mala ile mozna mecz dwa ale nie 19... a diego alves dla mnie GK brazylijski nr 1 takie jakie ja dzis mialem z nim przejscia to zwatpilem w fife bez kitu

a no i zapomnialem o obronie brazylijskiej, a raczej auto obronie santana, dede i naldo - co 2 mecz

Wellington to chyba jest wersja Ronaldo czy Messiego dla ubogich, których nie stać wydać milionów coinsów.

Mam skład do taktyki 4-2-3-1 i chyba zmienię go na jakiś z dwójką napastników. Bo w tym systemie jak bramkarz rywali wznawia grę to dwóch moich zawodników kryje się nawzajem i chyba tak przez cały mecz to wygląda. Żeby przedostać się przez obronę rywali muszę mozolnie budować akcję, a rywal odbiór jedna długa piłka, klepka i sam na sam. A za Wellingtonem nawet nie ma co zaczynać pościgu. Nawet jak mój obrońca ma bliżej do piłki to i tak nie dobiegnie do niej pierwszy.

Jaką taktykę polecacie z dwoma napastnikami. W miarę nie drogą, bo muszę praktycznie kupić około 20 kart, żeby wszystkim formację zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×