Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No wygrałeś xD Ale się nie załamałem :biggrin:

PS.Ograj TLoU i możemy zagrać rewanż,mam na Twój skład nowych kozaków,hehe.

na Wawrzyniaka i reszte bandy nie ma mocnych ;DDDDDDDDDDDDDDD

a tak na marginesie TLOU przeczyscilo mi chyba naped bo fifa juz sie nie zacina ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o BBVA? Wygląda mi bardziej "mocarniej" :). Istnieje możliwość też połączenia BBVA + Serie A ale prawdę mówiąc nie lubię robić hybryd.

@EDIT ewentualnie ten ;) http://www.futhead.com/fifa/squads/12400746/

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sklad serie A ma mocniejsza obrone niz BBVA, hiszpanska bez Ramosa wypada srednio, Vidal lepszy od kazdego CM z tego BBVA, Palacio na sniadanie zjada Di Marie, na ST mogl by byc Di Natale, ale pewnie nie masz tyle coins ?

a i IF superman Handanovic - nie mam pytan :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sklad serie A ma mocniejsza obrone niz BBVA, hiszpanska bez Ramosa wypada srednio, Vidal lepszy od kazdego CM z tego BBVA, Palacio na sniadanie zjada Di Marie, na ST mogl by byc Di Natale, ale pewnie nie masz tyle coins ?

a i IF superman Handanovic - nie mam pytan :biggrin:

Di Natale mogę kupić,ale wtedy odpada Lulic IF (Armero też dawałby radę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di Natale mogę kupić,ale wtedy odpada Lulic IF (Armero też dawałby radę).

warto Di Natale za Cavaniego, ten pierwszy to najlepszy napadzior chyba we wloskiej, ewentualnie mozesz sprobowac beast himself Mario BALO Balotelli ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Duet Balotelli-Cavani w 4-2-2-2. Cavani grał na światowym poziomie. Na Balotelli'ego nie mogę narzekać,bo w trudnych sytuacjach potrafił strzelić ale nie był "wszędzie" tak jak Cavani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di Natale/Palacio/Vidal/Guarin/Handanovic

tych graczy SerieA najlepiej wspominam i jakbym znowu budowal sklad SerieA to zaczalbym od nich.

Jedynie z tych ciekawszych nie testowalem Kielona i Balotelliego, ale zapewne trafiliby do grona tych "ulubionych" ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z FUT ostatecznie! Tak się dziś wkurzyłem na to wszystko i grą składem Serie A,że mam zamiar po Pucharze Konfederacji sprzedać cały klub i otworzyć za niego paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem kryzys. Trwał 2 tygodnie bo znów mnie FUT pochłonął :biggrin:

Może mnie pochłonąć za miesiąc,dwa albo nigdy. Moje składy i moja gra to porażka w obecnym czasie. Wydam w piz** wszystko na paczki a potem będę żałować :biggrin: (Do czego to EA mnie doprowadziło :) ). Może spróbuję w Sezonach i rozwinę WG,a może jakiś Lahm TOTS w paczce się trafi :) Niewiadomo. (PS: Sprzedałeś wtedy cały swój skład? ;)) Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości, co Cie tak zdenerwowało :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości, co Cie tak zdenerwowało :>?

Proste rzeczy,naprawdę proste. Wymienię parę z nich.

1. Jakbym się nie starał podania nigdy nie dochodziły na miejsce,nawet przy takim Pirlo albo Marchisio. Nic po prostu nic. Podaje... strata. Podam jeszcze raz- znowu strata.

2. To cholerne momentum. Bronię się przez całą sesję na wynik 1-1. Dziwnym trafem jakiś j**** pomocnik,który przez cały mecz był niewidoczny magicznie znajduje się pod moim polem karnym i kończy mecz wynikiem 2-1.

3. O nagłych lagach,nawet przy dobrej prędkości internetu i rozłączeniach również nie wspomnę.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste rzeczy,naprawdę proste. Wymienię parę z nich.

1. Jakbym się nie starał podania nigdy nie dochodziły na miejsce,nawet przy takim Pirlo albo Marchisio. Nic po prostu nic. Podaje... strata. Podam jeszcze raz- znowu strata.

2. To cholerne momentum. Bronię się przez całą sesję na wynik 1-1. Dziwnym trafem jakiś j**** pomocnik,który przez cały mecz był niewidoczny magicznie znajduje się pod moim polem karnym i kończy mecz wynikiem 2-1.

3. O nagłych lagach,nawet przy dobrej prędkości internetu i rozłączeniach również nie wspomnę.

odetchnij napij sie zimnej wody, i jutro zagraj - zapewniam, ze bedzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnimi czasy jak widze sklad BPL z "szybkosciowcami" w skladzie to mnie kvrwica bierze. Nie wiem czemu ale najgorzej mi sie z takim czyms gra. Co chwile prostopadle pilki dolne lub gorne na dobieg czy bieg skrzydłem na pałe.

Są to irytujace rzeczy i jak mam tego dosc to gram sobie w sezon offline ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada chciałem teraz zagrać ostatni mecz 1 ligi,musiałem wygrać żeby zdobyć mistrzostwo a ten ktoś z kim grałem rozłączył się jak piłkarze wychodzili na boisko .... No i nie zdobyłem tego mistrzostwa -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada chciałem teraz zagrać ostatni mecz 1 ligi,musiałem wygrać żeby zdobyć mistrzostwo a ten ktoś z kim grałem rozłączył się jak piłkarze wychodzili na boisko .... No i nie zdobyłem tego mistrzostwa -.-

Nie opowiadaj bzdur. Aż tak nie będę hejtować fify aby to zaakceptować. Może i nie jestem ekspertem,ale gdy jest czas poniżej 5' mecz tak jakby jeszcze "nie istnieje". Jest to tak jakby próba i możliwość aby wyjść,gdyby 2 osoba miała lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj bzdur. Aż tak nie będę hejtować fify aby to zaakceptować. Może i nie jestem ekspertem,ale gdy jest czas poniżej 5' mecz tak jakby jeszcze "nie istnieje". Jest to tak jakby próba i możliwość aby wyjść,gdyby 2 osoba miała lagi.

Ta zasada nie istnieje w trybie UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w fifie wszystko sie moze zdarzyc czasami w obojetnie ktorej minucie gosc wychodzil i bylo, ze mecz sie nie odbyl - a odejmowalo mi jedno spotkanie z puli :) Wiec gosc moze pisac prawde.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz jak kompletny noob gram caly czas podaniami i tylko odaje strzal jak wiem ze strzele bo teraz chyba spadam do 3 ligi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą bestią to jest Diouf,a jego uzupełnieniem Esswein - na nich nie ma mocnych,lepsi niż Aguero i Tevez,serio xD Ta gra jest popierzona xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą bestią to jest Diouf,a jego uzupełnieniem Esswein - na nich nie ma mocnych,lepsi niż Aguero i Tevez,serio xD Ta gra jest popierzona xD

Cisse i Bent sie z Toba nie zgadzaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×