Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo sie komus przeniesc karty miedzy kontami? Czy raczej bedzie to mozliwe w momencie premiery? Wyskakuje blad, ze nie mam innego konta na liscie znajomych i dupa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej po premierze jak konsole ruszą ja też nie mam znajomych w statystykach. Wladimir Dwaliszwili IF :) Legia ładnie pojechała. a 10k to nie jest problem ale ja nie widzę sensu lądować się od 5 ligi w złotych bo to drożej utrzymać i pewnie będzie przeciwnika z podobnym składem  wyszukiwać. A i teraz złota rada do premiery warto kupić co się da bo ceny jak za darmo..


 

:) tak wyglądam moje otwieranie paczek w FUT

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek zagram takim składem.

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team

Nie jest najdroższy i najlepszy ale wydaje mi się że w miarę solidny. 

Brak mi monet a w paczkach nic nie dostałem ciekawego. O dziwo nie dostałem złotych paczek, tylko 2x z zawodnikami i brązową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się o uszy obiło, że składy z fify 13 przechodzą na 14? Pytanie także czy z PS3 na PS4 też przejdzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przechodzą, z ps3 na ps4 tak, ale z 13 na 14 nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie dobra formacja do BPL? Piłkarzy mam, ale tanich, to mogę zmienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam na yt, lebki dostaja fajne gifty np. 1k monet, a ja jakies mini srebrne paczki - akurat z dzisiejszej jestem zadowolony bo wypadl Furman, przyda mi sie do rep. Polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jakim cudem kilkanaście osób już zagrało parę meczy w 14? Normalnie wchodzę na top100 w Match Earnings a tam niektórzy już po 30k zarobione z meczy.. Tylko jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie. Mam problem. Otóż ostatnio gralem w Fifę 12 na ps3. W FFifie 13 mialem dostep do FUTA pomimo, ze nie mialem gry. W tym roku mialem zamiar kupic Fifę i chcialme sie zalogować na web-appa jednakże nie mogę. http://screenshooter.net/data/uploads/ol/jq/ffqv.jpg
Pisze mi coś o pytaiu awaryjnym, które przecież mialem jak się logowalem np. do futa 13. Co robić ?

Raczej nie chodzi o to, że nie mialem Fify 13 gdyż na moim "farm koncie" pisze mi, że nie mam plikow fify i musze kupić a na glownym nie.

Czytalem, że mieli coś naprawić to pytanie awaryjne, ale ja nawet nie mam go gdzie wpisać, a przecież mialem w Fifie 12 i 13 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z fifa poinst, można przenieść je z 13 do 14 

 

post-50487-0-84424800-1379248252_thumb.j

 

Tylko czy to nie fake?

Edytowane przez dyziek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyłka

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej bieda, z giftów bronze same, kasy brak, pomysłów na handel jak zwykle też. Na początku bawiłem się z quick sell, ale teraz robią to wszyscy już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem właśnie swoją paczkę. Dostałem dwóch panów po 75 skill i jednego 77. Reszta 50-65. Jak to u was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem najlepszego gracza Ivanovica z Chelsea i srebrnego turka z Fulham sprzedałem za 15k :D a tak to 35k się zarobiło, ale powiem wam ze znudziło mi się w chuj te handlowanie, srebrnymi można dobrze pohandlować bo ludzie jeszcze nie wiedza o nich dużo i jak wyjdzie gra youtuberzy porobią squad builders to podskoczą w chuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies tipsy gdzie by tu mozna troszke coinsow pozarabiac? Ja poki co skupuje Tello, bo ma fajne statsy i jest niedrogi wiec pewnie podskoczy przy premierze, ale nie wiem czy to dobra taktyka:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×