Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

FeniX - jakieś nowe sposoby na zarobek ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FeniX - jakieś nowe sposoby na zarobek ? ;D

Na razie to ja siedze w pracy. Do konsoli dopadne sie dopiero w niedziele, wiec moze cos tam wymysle.

A ostatniej nocy pisalem Warsonowi, zeby inwestowal w NIF Baines'a. Ja kupowalem za 13k a sprzedawalem za 18-19k, nawet Jesus Navas sie trafil za 30k i poszedl za 40k. Lewego tez pare kart wyhaczylem, zeby zarobic. Opcji handlu jest multum w tym momencie, tylko trzeba miec cos na start, zeby zainwestowac i wlasnie dlatego kilka dni temu podalem wam ten przyklad z katalogiem i coin boostem. Gdyby tego nie zniesli, do niedzieli bym mial ponad milion coinsow z samych tylko kont :) i wykorzystywania owego sposobu, wiec wyobrazcie sobie ile osob juz z tego skorzystalo. W tym roku chyba wyprobuje w koncu Messiego i CR7. To byli jedyni zawodnicy, ktorymi nie gralem w 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie niestety coś koło 5-6k, w kogo radzisz inwestować? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa opcja WYkonania zadan menedzera, pisało żeby kupić kartę zawodnika tez tak zrobiłem i nic... Tylko tego mi brakuje aby zdobyć złotą paczkę, czy ktoś ma jakieś sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W darmowej paczce Balotelli :)

Trzeba mieć szczęście, bo otwieranie paczek to loteria. Ja otworzyłem w 14-stce, prawie 20 złotych paczek i co? Jedynym dobrym zawodnikiem był Pique. Czas chyba zrobić sobie jakiś średni skład i zacząć zarabiać meczami i bonusami. Ten cały handel, to spoko można zarobić ale strasznie dużo czasu pochłania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem Darmową paczkę jedyny Ciekawy Arbeloa ale to i tak lepiej jak wczoraj gdzie za 39zł miałem Jacksona MArtineza tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja EA w pełnej postaci.

Ledwo kilka dni i już blokują uczciwy bonus (fakt funkcja kupowania znajomemu może być nieźle eksploatowana), a AutoBuyer szalej od kąd jest Web App wyrządzając większą szkodę - nic w tą stronę nie przeciwdziałają :).

 

Tak przy okazji jakby ktoś potrzebował zastrzyku gotówki, zapraszam : http://allegro.pl/show_item.php?item=3584909794

Edytowane przez adeo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co to za cena,10 zl za 10k.Coinsy pojda w dol z czasem.Kupisz tych coisow teraz za 50 zl i tak na prawde nie wiele masz,bo 50k to nie majatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo Polecacie na CDM z Barclays, oprócz drogiego Fellainiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge licytowac zawodnikow ani ich sprzedawac ........ ktos tez tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, a mianowicie: "opóźnienie" w fifa ultimate team. Chce zagrac z kolega ktory mieszka kilka kilosow dalej a tu opoznienie 2 krechy (pomarancz) a w grze ciagle scina-gra-scina-gra...  tak sie nie da grac. Nawet jak nikt na kompach nie siedzi ani nic to sie scina. Moze ktos pomoc?

 

pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też karty wiszą?

tez

 

Witam. Mam problem, a mianowicie: "opóźnienie" w fifa ultimate team. Chce zagrac z kolega ktory mieszka kilka kilosow dalej a tu opoznienie 2 krechy (pomarancz) a w grze ciagle scina-gra-scina-gra...  tak sie nie da grac. Nawet jak nikt na kompach nie siedzi ani nic to sie scina. Moze ktos pomoc?

 

pomoże ktoś?

Odleglosc nie ma wiekszego znaczego, zrobcie test lacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh przy tym zwisie kart  licyowalem jednego grajka wartego 20k  gosciu zalicytowal na 3,5k i zwis...wygral aukcje :P No ze to na mnie nie trafilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licytowałem grajków za 250, quick sell na 300, nikt nie przebijał (co było dziwne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×