Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

mecze 400-500 bonusy z katalogu zablokowane...

a wiesz moze dlaczego tak sie stalo, ze to zablokowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że niezbyt dużo z meczy.. To jak się nie ma niczego to zarobić też się nie da? Po prostu grać mecze, kupować kontrakty żeby przedłużyć ilość meczy i liczyć, że coś zostanie na nowych piłkarzy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja si wkurwiem i sprzedałem wszystko co miałem :) Czas zrobić nowy skład :) Macie propozycje na jakiś ciekawy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje sposób na zarabianie lepsze lub gorsze najłatwiej kupić tanio sprzedać drogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moje dwa sklady i lawka rezerwowych. Daje zrzuty ekranu bo jak chcialem dac na share to pokazuje moj stary sklad.

3sza.jpgxz96.jpgkwwn.jpgsn3s.jpg

2gi sklad to bedzie chybryda nad ktora trzeba jeszcze popracowac. Opocz tego co na zdjeciach mam jeszcze troche zlotych i srebrnych zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja si wkurwiem i sprzedałem wszystko co miałem :) Czas zrobić nowy skład :) Macie propozycje na jakiś ciekawy ??

ile masz k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też wam tak piłka odskakuje?

310k to już można się zabawić polecam ligę angielską

A może jakiś egzotyczny skład :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

310

Zerknij na moj sklad powyzej w 300k z lawka sie wyrobisz lajtowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza formacja ( taka aby była zrównoważona i cały czas 3 z przodu ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze dlaczego tak sie stalo, ze to zablokowali ?

 

Dlatego że było pełno takich kretynów jak fenix którzy pozakładali po kilkadziesiąt kont i na oszustwach zrobili kilkaset tysięcy monet zanim gra w ogóle wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo to fajna opcja byla z dzieleniem sie monetami z kolegami, no ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o KASE ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare grajkow do sprzedazy teraz sprzedawac czy poczekac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna złota paczka mata+hernandez+de bruyne+gold pack a w gold packu cr7:) Poza 1 paczką wszystkie chyba które otworzyłem na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna złota paczka mata+hernandez+de bruyne+gold pack a w gold packu cr7:) Poza 1 paczką wszystkie chyba które otworzyłem na plus.

Ta a ja w brązowej za 400 Messi ;) Jak coś takiego piszesz "cr7 w gold packu" to dawaj screena na potwierdzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a ja w brązowej za 400 Messi ;) Jak coś takiego piszesz "cr7 w gold packu" to dawaj screena na potwierdzenie :)

dobrze gada bez linku do składu nikt to nie łyknie przerabialiśmy już to w fifie 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedam bo nie przypadła mi ta edycja do gustu i nie chcę tracić czasu na granie. Poczekam aż cena wzrośnie i sprzedam duże paczki coinsów za 90% ceny rynkowej na ebayu lub allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedam bo nie przypadła mi ta edycja do gustu i nie chcę tracić czasu na granie. Poczekam aż cena wzrośnie i sprzedam duże paczki coinsów za 90% ceny rynkowej na ebayu lub allegro.

Ladny farcik ;) Ta karta za jakis czas pewnie bedzie warta kilka stowek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedam bo nie przypadła mi ta edycja do gustu i nie chcę tracić czasu na granie. Poczekam aż cena wzrośnie i sprzedam duże paczki coinsów za 90% ceny rynkowej na ebayu lub allegro.

 CR7 juz wiecej kosztowac nie bedzie. Wystaw go na ebayu, a "pare" gr wpadnie ;) Mysle, ze dzieci z UK sa w stanie za niego ladnie zaplacic, bo kazdy chce go miec odrazu po premierze.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty Messiego i Ronaldo zawsze beda w cenie, ja trafilem w 13 Argentynczyka jakos w wakacje czyli pod koniec fify i zarobilem na nim dobry pieniadz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×