Skocz do zawartości
Tuman

Multiplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry proszę o wyrozumiałość . Siwa głowa a wiedza w temacie zerowa . Zakupiłem ps3 , BF3 z zamiarem pomultiplayerowania . Przeraża mnie jednak ogrom wiedzy , której mi brak , a którą należy posiadać żeby pograć w sieci (gdzieś się zarejstrować , wpisać kod , coś zaktualizować , znowu się zarejstrować , konta , przepustki , śmoje , boje ). Prośba : czy jakaś dobra dusza może mi wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie co i jak ?

Z góry dziękuję i raz jeszcze proszę o wyrozumiałość ( są jeszcze ludzie , którzy lepiej czuliby się w epoce pary :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Kakaroto , przeczytałem z uwagą .

Chodzi mi o coś w rodzaju mini poradnika dla zupełnie zielonych ( jak ja ) .

Coś w stylu :

1. rejestrujesz się na eeee... PSN

2. tam wpowadzasz swoj pass

3. rejestrujesz się na battlelog-u/ea/origin/aktualizujesz grę* niewłaściwe skreślić

.......

10. grasz

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nic trudnego rejestrujesz się na PSN wpisując wszystkie swoje dane, wkładasz płytkę bf3 klikasz multiplayer i grasz...

Nie musisz rejestrować się na żadnym battlelogu, ani rejestrować gry, ja przynajmniej w battlefield (nie 3, ale w BC 2) nie musiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada, jak będziesz zakładał konto na PSN to podaj prawdziwe dane, czasem się zdarza że będą potrzebne np: gdy zapomnisz hasło i system zapyta o datę urodzenia etc. Jak zamierzasz ściemniać to najlepiej spisz sobie w dobrym miejscu to co tam podasz. Wszystko jedno, dalej to już z górki, po zalogowaniu do PSN gra sama poprowadzi Cię za rączkę. Powodzenia!

Aha, dobrze przemyśl login który sobie wybierzesz w PSN, nie da się go zmienić a z Tumanem nie każdy będzie chciał śmigać w teamie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×