Skocz do zawartości
Emir

Arcania: Gothic 4

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawosci przeszukalem wujka Google i nie znalazlem info zeby Gothic 4 wyszedl na PS3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż Najładniejsza i jedna z najlepszych gier jakie powstaną! Trzeba Jeszcze Dodać że, jest To wersja Pre Pre Pre Pre Alpha

Dla mnie to nie wyglada nawet na wersje pre alfa, tylko na przerenderowane concept arty. Wiadomo na kiedy planowana jest premiera? Zakladam, ze raczej 2009?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciomaniak napisał, że przewidywana data premiery to dopiero 25 luty 2010 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie PSU.... tam pisze o docelowych platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Arcania: A Gothic Tale" Tak się ta gra będzie nazywać a nie Gothic 4. W dodatku główną postacią nie będzie już poczciwy bezimienny.

Dawny Bezimienny objął tron, ale władza i jego zepsuła. Poddani nie są mu wierni, dlatego wybrany zostanie nowy Bezimienny, który będzie mógł dowolnie wpłynąć na obecnego władcę (zabić, przekonać albo zostawić w spokoju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh to teraz amnezje zastąpiono nowym bohaterem zbudowanym na podobnym schemacie... nieźle -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Arcania: A Gothic Tale" Tak się ta gra będzie nazywać a nie Gothic 4. W dodatku główną postacią nie będzie już poczciwy bezimienny.

Dawny Bezimienny objął tron, ale władza i jego zepsuła. Poddani nie są mu wierni, dlatego wybrany zostanie nowy Bezimienny, który będzie mógł dowolnie wpłynąć na obecnego władcę (zabić, przekonać albo zostawić w spokoju).

Ło to to to czysty stek bzdur jest na prawdę ! już byś dał sobie spokój z pisaniem takich fanaberi. Jak już mówiłem Genesis czyli notabene początek, ma opowiadać historie przed Bezimiennym więc takie ploty to ja nie wiem skąd w ogóle są brane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gothic się wypalił.. 3 to już była kompletna klapa, miejmy nadzieję, że wrócą do korzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie sie zapowiada , napewno gra bedzie w moim posiadaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie na 360 a na PS3 nie to wtedy napewno kupuje nowa konsole, odrazu zagram w fable 2... chociaz pod koniec 2009 to juz bedzie staroc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze polazimy Xsardasem jesli ma to byc genesis to czemu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli bedzie na 360 a na PS3 nie to wtedy napewno kupuje nowa konsole, odrazu zagram w fable 2... chociaz pod koniec 2009 to juz bedzie staroc...

ja zrobie identycznie, a ze to bedzie staroc - mniej bedzie kosztowal :) dla kilku tytulow warto bedzie kloca kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabula jest troche przesadzona...nasz Bezimienny bohater zadny wladzy? Wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Gothic mi się nie podobał, jedynie trzecia część była nawet nawet :) Fani RPG - nie zabijajcie, to tylko moje zdanie! :) mimo wszystko na Gothica 4 bardzo liczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem, jaka była 3 część, bo nie grałem(z powodów osiągów komputera), ale G1 i G2 są extra ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 część? BLE! Noc Kruka najlepsza no i jedynka równie dobra. A czwóreczka jest robiona przez inne studio, więc to będzie zupełnie inna gra. Może trochę będzie nawiązywać do poprzednich części, ale z pewnością nie będzie to stary dobry gothic. Ale mimo wszystko kupie czwórkę na PS3, jeżeli oczywiście takowa wersja będzie miała premierę. Chociażby dlatego ją kupię, bo mało rpgów wychodzi na czarnulkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie RPG w Gothic'a gralem i mam nadzieje ze sie nie zawiodę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gothic" to według mnie jedna z najlepszych serii gier.

Niestety każda kolejna cześć jest według mnie gorsza od poprzedniej.

Ale i tak bardzo dobra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkopywanie tematu, ale nie chce wana za zakładanie nowego xD. A tak an serio nie podoba mi się sytuacja związana z Gothic 4. Mianowicie podobno wydadzą go tylko na PC i Xkloc, a nasza czarnulka obejdzie się smakiem :(. Wiadomo wam coś na ten temat?,

P.S Proponuje zmienić nazwę tematu na Arcania: A Gothic Tale bo taka będzie oficjalna nazwa gry :).

Edit:

Tak samo drugi tytuł Piranha Bytes ,,Risen'' ma się ukazać na Xkloc i PC. Co to ma być czyżby MS aż tak bolało że ich konsola jest gorsza od czarnulki?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za odkopywanie tematu, ale nie chce wana za zakładanie nowego xD. A tak an serio nie podoba mi się sytuacja związana z Gothic 4. Mianowicie podobno wydadzą go tylko na PC i Xkloc, a nasza czarnulka obejdzie się smakiem :(. Wiadomo wam coś na ten temat?,

P.S Proponuje zmienić nazwę tematu na Arcania: A Gothic Tale bo taka będzie oficjalna nazwa gry :).

Edit:

Tak samo drugi tytuł Piranha Bytes ,,Risen'' ma się ukazać na Xkloc i PC. Co to ma być czyżby MS aż tak bolało że ich konsola jest gorsza od czarnulki?

Risen mnie jakoś nie dziwi bo o tym wiedziałem od dawna ale Gothic 4 nie dla PS3 ? Skąd masz te info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały ten temat :whistling:

#edit, patrzyłem w necie i podobno były o G4 informacje na E3 :rolleyes: Zaraz cos trzeba poszukać...

A co do serii gothica to 1,2 to były najlepsze gry swojego czasu, i fabuła bija nie jedna gre teraz ! Takie czescie to powinny byc w specjalnych złotkych pudełkach sprzedawane <3

#edit 2. na E3 pokazali taki gejmplej http://www.gametrailers.com/video/e3-09-arcania/51097

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tego wyjdzie, poproszę polski dubbing i wersje na ps3 z ładniejszą grafiką :biggrin:

Pisii trisikstii an piestri, czyli wszystkie platformy :smile:

EDIT:

Są 2 filmiki warte uwagi:

Part I

Part II

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×