Skocz do zawartości
YOSHI555

Mw3 - Uszkodzone Dane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzisiaj grając w MW3 siadł mi prąd. Po włączeniu konsoli na nowo wyświetlił się ekran z powracaniem danych. Już zdarzały mi się podobne sytuacje, ale dziś właśnie po tym wszystkim odpalam MW3 i tu nagle 0% na wszystkim. Co najśmieszniejsze nic nie stało mi się z multiplayerem. Dalej mam swój prestiż, złote pukawki itd. Spróbowałem zagrać potem w kampanię - ok dało się ale stan gry się nie zapisał. Tak samo z Spec Ops. Ponadto gdy włączam MW3 to za każdym razem każe mi ustawiać jasność i marginesy oraz resetuje mi się clan tag, tytuł i emblemat w multi. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie tych starych ustawień gry? Czy stałoby się coś z Play station gdybym tak cały czas robił? (tzn.ustawiał na nowo za każdym włączeniem MW3). Czytałem też amerykańskie fora na ten temat. Znalazłem tylko jedną odpowiedź - usuń zapis i wgraj na nowo. Czy jest to tylko jedyna możliwość? Naprawdę zależy mi na tym żeby nie usuwać tego zapisu gdyż poświęciłem trybowi multiplayer zbyt dużo czasu. Proszę o szybką odpowiedź i pomoc. Wiem, że jesteście specami i na pewno znajdziecie jakiś sposób

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie zapisu nie powinno wpłynąć na Twoje statystyki, bo te nie są przecież zapisywane na konsoli. Dla pewności możesz jeszcze poszukać w googlach jak z tym jest.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli usunę ten zapis (to jest ten co ma 1001 KB) i to jest ten główny(tak? Bo nie jestem pewien) to gra mi się usunie, ale multiplayer zostanie bez zmian? Jeszcze tak z ciekawości - to gdzie jest ten multi zapisywany? Na serwerach COD? Jeśli usunę ten zapis, to będę musiał pobierać aktualzacje na nowo?Czy ten plik który mam usunąć to "Zapis gry i użytkownika"?

Edytowane przez YOSHI555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki trybu multi są zapisywane na serwerach CoD. Jedyne co stracisz to emblematy odblokowywane w trybie Spec Ops. Jeśli usuniesz sam zapis to nie będziesz musiał wgrywać od nowa aktualizacji, jednak dla pewności możesz je także usunąć. Plik z zapisem to jak już wspomniałeś "Zapis gry i profilu użytkownika". Aktualizacje znajdują się w "Narzędzie danych gier".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×