Skocz do zawartości
pablos_83

DanceStar

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zgrać nagrane filmy w grze na komputer? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze dlaczego DanceStar Party nie chce polaczyc mi sie z internetem? Chcialem opublikowac media i caly czas wyswietla mi blad "LE13"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie bym bardzo chcial wbic swoja ale caly czas mam blad sieciowy! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaakceptowałeś regulamin udostępniania plików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie chce mi sie w ogole polaczyc z internetem. Czy wejde w galerie uzytkownikow (na co akceptowac regulaminu nie musze), czy w swoje media ktore chce udostepnic, czy nawet w regulamin udostepniania plikow to blad jest ten sam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z tym polaczeniem jest dziena, bo gdy wejde w Spolecznosc zaraz po odpaleniu gry smiga az milo, lecz gdy zrobie to po ~5min juz wyskakuja bledy! Nie wiem czemu, nie wazne.. trofea ktore chcialem juz wpadly.

Teraz mam inny problem z innym trofeum. Mianowicie to gdzie w 5 utworach o pelnej dlugosci trzeba zdobyc 5 gwiazdek. Musi to byc zdobione solo/w parach czy brane pod uwage sa tez rekordy z Imprezy? Zastanawiam sie bo mam wbite juz chyba z 7-8 takich "5 gwiazdek" w roznych utworach a trofeum jak nie bylo tak nie ma, ocb?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą się wszystkie próby, bez różnicy czy jest to spalanie kalorii, tańczenie w parze czy impreza. Najgorzej jest zdobyć 5 gwiazdek na poziomie profesjonalnym w 5 utworach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest faktycznie tak jak mowisz to albo ja robie cos zle albo to trofeum jest u mnie w jakis sposob zabugowane! Wszystkich, w sumie 5-gwiazdkowych wystepow mam grubo ponad 10. Oczywiscie na Poczatkujacym trybie, ale w w/w przeze mnie trofeum tryb nie jest istotny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić DanceStar na imprezy. Widziałem wydanie essentials, różni się czymś ono? Mogę spokojnie kupić używkę - nie ma w środku żadnego kodu do wykorzystywania? Zależałoby mi na jak najwięcej ilości piosenek/układów.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, JacaC8 napisał:

 

Chciałbym kupić DanceStar na imprezy. Widziałem wydanie essentials, różni się czymś ono? Mogę spokojnie kupić używkę - nie ma w środku żadnego kodu do wykorzystywania? Zależałoby mi na jak najwięcej ilości piosenek/układów.

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

 

Jesli dobrze pamietam historycznie miales wydania premierowe i wlasnie essentials, platinum - roznilo sie to okladka czasami nadrukiem na plycie, mozna to traktowac jako re-edycje w nizszej cenie. 

Zawartosc takich edycji byla taka sama jak premierowych, niemniej dla kolekcjonerow taka edycja ma mniejsza wartosc. 

 

wiecej tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Essentials_(PlayStation)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×