Skocz do zawartości
321konio

Zawieszanie się padów przy grze z headset'em

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem headset sony ericsson HBH-610a i gdy gram używając go, pad najpierw mi sie wiesza, a później wyłącza..

Nie mogę znaleźć nic na ten temat, tak jakby headset zakłócał prace pad-konsola. Zauważyłem to na razie w grach Haze i Lost Planet, w Burnout grałem chwilę ale nic się nie zdarzyło.

Co może być przyczyną? Headset nie współgrający? Dodam, że headset'a konsola wykrywa i paruje bez problemu.

Rozmawiając z kumplem na czacie w XMB, pad wyłączał się co chwilę, nie dało się wytrzymać.

Czasem się wyłącza, czasem nie. nie mam już pomysłów. Nic nie znalazłem na ten temat.

W GTA IV to samo.. Pad wyłącza sie co chwilę, nie licząc krótkich 'jazd' gdy działa. Po chwili znów zawiecha.

Widzę, że nikt nie spotkał się z tym i nic nie wie :/

Chyba headset bedę musiał zmienić na USB Logitecha.

PS. dodam, że gdy pad jest podłączony kablem do konsoli, to problemów z rozłączaniem oczywiście nie ma. Ale.. kupić bezprzewodowego headseta, żeby grać na przewodowym padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz...Ja mam 2 headsety i jeden to MOTO 500 a drugi MOTOh505 i...

Jak mialem PS3(60Gb) ktory zakupliem w MAJU 2007r.i sluchawke h500 to ona nie dzialala na tym ps3.Potem kupilem hs h505 i bylo git ale...Zjaralem ps3 i dostalem NOWY z gwarancjii i nagle OBIE SLUCHAWKI DZIALAJA a pad sie nie blokuje.

No czytalem ze moj hs h500 ma 1.2 bluetooth i ze dlatego go ps3 z 2007r.nie czytalo i BLOKOWALO MI PADA!

Cos w tym jest.Nowa konsole mam od kwietnia i tylko raz mi sie sciel pad ale PRZY H500-1.2 bluetooth a h505 to 2.0...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupic headset GIOTECK EX-01.. w tej chwili najlepszy , najwygodniejszy headset do PS3..

Headset zostal stworzony z mysla o konsoli i grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×