Skocz do zawartości
medium444

Sprzedaż Gier W Empiku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem ten temat, ponieważ szukałem i nie mogłem go znaleźć jeśli taki już istnieje to prosze o usuniecie i z góry przepraszam za problemy.

Mianowicie czy sprzedając grę na ps3 w empik musi być aktywny online pass i czy według was się opłaca je sprzedawać w właśnie tym o to sklepie, a może znacie sklepy z lepszymi ofertami chętnie je poznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Nie, nie musi być aktywowany online pass. Bynajmniej u mnie tego nie sprawdzali.

Dla mnie najlepszy sklep gdzie można kupić tanio i sprzedać tanio to Allegro. I to tyle w tym temacie.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto sprawdzi czy masz OP? Zresztą to używka, a nie nówka więc nie wymagajmy cudów.

Moim zdaniem nie opłaca się bo za grę nie dostajesz gotówki tylko bon do wykorzystania w empiku, a tam są kosmiczne ceny więc uważam, że nie, nie i nawet po hiszpańsku nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli waszym zdaniem najlepsze jest alegro ? czy może macie lepsze portale lub sklepy ?

Edytowane przez medium444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli waszym zdaniem najlepsze jest alegro ? czy może macie lepsze portale lub sklepy ?

jest jeszcze gametrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro ewentualnie głównie na wymianę gametrade lub używane przezemnie swap.muve.

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jeszcze może napisze wam tak w empiku chciałem dać battlefield 3 i cod blac ops za skyrima wedlug was się nie opłaca taka wymiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 - 75zł

COD: Black ops 70zł

Za tyle sprzedasz te dwie gry w empiku

Na Allegro Skyrima kupisz od 120zł używanego, nowego za 140zł. Za dużo nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj szczegóły ten zniżki 10%,jakie są warunki,trzeba jakiś kupon wydrukować,podaj linka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sprawdzeniu promocja jest do dziś do 24 jak ktoś chce to jest zniżka na zakupy powyżej 100zł 10 % od ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie wierzę reklamom.

:)

Już to sprawdzaliśmy gdy zaczęła się promocja gry nie działają , z resztą przeczytaj sobie regulamin promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie - sprzedaż gier w empiku to jakaś kpina. Sam poszedłem tam raz i w momencie jak dostałem do ręki kartę prezentową, to myślałem, że kobietę wyśmieje. Cóż mi z tej karty, jak i tak macie gry o 50zł droższe, niż w innych sklepach. Cóż, będzie na prezenty dla rodzinki na święta ^^ W każdym razie do sprzedaży/kupna gier - wyłącznie allegro i najlepiej aukcje, a nie żadne "kup teraz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie się opłaca, sam parę razy sprzedawałem jak mieli dobre promocje, pierwszy raz chyba przy Wiedźminie. jak ci zależy na kasie to sprzedaj gdzie indziej, ale jak chcesz za to od razu kupić inną grę to Empik jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku się opłaci sprzedać (wybrane tytuły) a za otrzymane pieniądze na tej ich kacie kupić sobie z ewentualną dopłatą zdrapkę pss....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole iść do gościa w jakimś punkcie (w gdańsku np. w wielkim młynie) i tam typ mi dał za max payne 3 140 zł a w empiku chcieli mi dać 70. Za infamous dostałem 70 a tam tego bym dostał ponad 100 zł. Dla tego

Trzymać się z dala od empiku.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up; wszystko fajnie ale w przypadku popularnych tytułów jest tak, że takie punkty nie chcą ich kupić bo mają już tego dużo albo jeśli już to po niskiej cenie bardzo więc nie ma co skreślać empiku - zawsze trzeba sprawdzić gdzie dają więcej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w Empiku mają strasznie wysokie ceny za gry, więc nawet jeżeli gdzieś w prywatnym punkcie dostanę za gierkę 100 zł, to sobie coś za to wybiorę, gdzie w empiku będzie za to jakiś staroć i słodycz przy kasie na pocieszenie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ale nie wszystkie gry w dziale używanych w empiku są używane, niektóre są zupełnie nowe tylko bez folii i przeniesione na półkę z używanymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'gra nowa bez folii' - tekst rodem z aledrogo..;] hahahaha jak nie ma folii tzn że ktoś ją zerwał-otworzył- pewnie wyjął i zagrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×