Skocz do zawartości
erwines

[Psv] Uncharted Fight For Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem.
Niektóre karty dają premie za posiadane przedmioty ale pokazuje mi że nie mam go chociaż w U:Złota Otchłań mam na 100%.
Czy Złota Odchłań ma jakieś DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

Niektóre karty dają premie za posiadane przedmioty ale pokazuje mi że nie mam go chociaż w U:Złota Otchłań mam na 100%.

Czy Złota Odchłań ma jakieś DLC?

 

To skąd przedmioty które są na kartach?

 

A zsynchronizowałeś Złotą Otchłań z Pogonią za Fortuną? Jak wchodzisz w menu Pogoni za Fortuną musisz kliknąć w taką niebieską walizkę. I tak platyna w Złotej Otchłani odblokowuje tylko część kart w Pogoni za Fortuną, co i tak jest dużym ułatwieniem w grze. Większość kart odblokujesz wraz z postępem w Pogoni za Fortuną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zsynchronizowałeś Złotą Otchłań z Pogonią za Fortuną? Jak wchodzisz w menu Pogoni za Fortuną musisz kliknąć w taką niebieską walizkę. I tak platyna w Złotej Otchłani odblokowuje tylko część kart w Pogoni za Fortuną, co i tak jest dużym ułatwieniem w grze. Większość kart odblokujesz wraz z postępem w Pogoni za Fortuną. 

 

Ale w czasie gry nie zdobywasz żadnych "Fetyszy", podobno wpadają jak wymieniasz się itemkami na czarnym rynku.

ps. Ktoś chętny na partyjkę on-line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czasie gry nie zdobywasz żadnych "Fetyszy", podobno wpadają jak wymieniasz się itemkami na czarnym rynku.

ps. Ktoś chętny na partyjkę on-line?

 

Fetysze, tak jak inne Łupy pochodzą w całości ze Złotej Otchłani, podobnie w całości Skarby. Trzecia kategoria z kart fortuny, czyli Artefakty zdobywasz w miarę postępów w Pogoni za Fortuną. Wszędzie tam gdzie na karcie jest info "Jeśli posiadasz dany przedmiot w Uncharted Złota Otchłań...." oznacza, że karta tam właśnie się odblokowuje, a reszta w Pogoni za Fortuną, tak przynajmniej ja to rozumiem. Podobnie w kartach zasobów. 

Jak masz platynę w Złotej Otchłani to nie musisz wymieniać sie na czarnym rynku, bo powinieneś mieć wszystko odblokowane z tej gry. Ja jak wchodziłem na czarny rynek po zdobyciu platyny, to w każdej kategorii był max.

Dodaj mnie, to mogę pomóc z tym trofikiem za wygranie meczu. Jak będę online na PS3 to Vitę mam zawsze pod ręką więc mogę w każdej chwili odpalić, a i pograć dla zabawy też bardzo chętnie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×