Skocz do zawartości
Patricko

Sklepy Z Filmami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem się spytać czy znacie jakieś ciekawe i warte uwagi sklepiki sprzedające filmy, głównie chodzi mi o wydania na Blu-Rayach.

Pomijam allegro, bo to wiadomo. Ale może ktoś zna jakieś "tajne" sklepiki, które mają okazyjne ceny, ciekawe wydania, itd.

Najgrosze jest to, że u angoli jest znacznie taniej (np. Amazon, Zavvi, TheHut), ale tam w 99% przypadków brak polskich napisów.

Nie, nie może być wersa angielska, bo to nie tylko dla mnie filmy są tylko dla ojca, który nie zna angielskiego tak dobrze.

Interesuje mnie teraz zakup Promoteusz + seria Obcych (org. Prometheus to Alien), ale na allegro koło 400zł za taki zestaw. albo nawet i więcej.

Są zestawy nawet za 280zł, ale to cwaniki ściągają z UK i potem myślą, że im to ktoś tu kupi, szczególnie jak brak nawet napisów PL.

No, ale to nie temat o tym.

Będę wdzięczny jak macie jakieś ciekawe źródełka.

PS.

Tylko nie wklepujcie mi pierwszych linków z google, bo tyle to ja też umiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep.muve.pl - masz sporo filmow na blu-ray do tego maja jeszcze fajna promocje na zakup filmu blu-ray dostajez 40% rabatu na gre PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie teraz zakup Promoteusz + seria Obcych (org. Prometheus to Alien), ale na allegro koło 400zł za taki zestaw. albo nawet i więcej.

Są zestawy nawet za 280zł, ale to cwaniki ściągają z UK i potem myślą, że im to ktoś tu kupi, szczególnie jak brak nawet napisów PL.

Akurat tego boxa to spokojnie możesz brać w wydaniu angielojęzycznym bo po polsku nie ma i raczej wątpię żeby kiedykolwiek się pojawiło. Inna sprawa że pudło ładnie wygląda ale zważywszy na to że z pewnością będzie kontynuacja Prometeusza to chyba lepiej kupić Alien: Anthology + Prometeusza na osobnym nośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. mówisz o pudle i dodatkach (te książeczki, itd.) że nie są po polsku, czy masz na myśli filmy?

Bo to, że na pudle i w tych książeczkach nie będzie PL języka to wiem i akurat to mi nie przeszkadza.

Najważniejsze są dla mnie filmy.

Np. wg tego opisu:

http://sklep.muve.pl/blu-ray/sci-fi/prometeusz-obcy-ewolucja-wydanie-9-dyskowe-blu-ray/6165#opis-szczegolowy

To całe wydanie jest w wersji PL (w sensie wszystkie filmy rzecz jasna).

Ale opis dot. tylko samego Prometeusza, a o Alienach nie ma mowy nigdzie.

Tak swoją drogą, to podobno Alieny w HD wymiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała paczka zamówiona za...140zł :D

Jedyny minus to brak PL języka, ale za tą kwotę to nie ma się co zastanawiać.

Wszystkie sztuki na Amazonie w tej cenie rozeszły się dosłownie w 5 minut.

Tutaj link (w chwili oglądania cena pewnie wróciła do normy, czyli koło 60 funtów):

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0091AUVRM/ref=gb1h_img_c-1_0267_A2DD08B09ZHS7?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0AQV5VT4FNM39Y75NWN4&pf_rd_i=350613011&pf_rd_p=344320267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alieny w wydaniach Blu wyglądają mega dobrze - tzn przy filmie Finchera i "Ressurection" nie ma aż takiego skoku jakościowego względem DVD, a i "Alien" tak naprawdę został tylko wyczyszczony, ale to co zrobiła z "Aliens" ekipa Camerona powoduje po prostu opad szczęki.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że co do sklepów to poza zagranicznym amazonem (bezkonkurencyjny niestety), najlepiej wypada saturn bądź media markt. We wszystkich wysyłkowych (łącznie z muve.pl, bluedvd.pl czy filmstore.pl) cena jest bądź 5-10zł wyższa bądź identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×