Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła zapowiadala sie wysmienicie, a tu wraznie jak by sie urawlo wszystko w 1/3 gry. Tak tak .. DLC .. ale przez to gra w moich oczach troche stracila. Najpierw buduja napiecie, a potem ostatnia misja, cyk pyk i gotowe.

 

PS. 22 lvl osiagniety, a w FireTeam nawet polecial legendarny item :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak szanowni panowie nauczą się używać spoilerów?

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zastanawiam nad zakupem bo gra nadal mnie w pełni nie kupiła. Pytanie dla tych co już trochę pograli. Co Destiny oferuję po ukończeniu story? Oczywiście oprócz powtarzania misji na wyższym poziomie i PVP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że może wypaść ta sama broń na inny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie o to chodzi. Wypadła mi Cydonia AR2 na chyba 6 poziom i taka sama na 11 poziom. Różnica w dmg tylko (i aż). Obie zmieliłem bo z questa dostałem AR3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie tak będą wypadać te same bronie, nie chciało im się robić masy sprzętu to po podwyższali tylko staty :P brak czasu przez te 7lat (wszystko poszło w DLC :laugh: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Są różne bronie które zaczynają się od 20lvla dopiero, np Hard Light Auto rifle, Surrender A, naprawde kozackie bronie do matchmakingu dobiera mi teraz tylko same 20 lvle i wczoraj o 3 w nocy jak zobaczyłem jak typowi spadl Hard Light Exotic to spadłem z krzesła XD 

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzieś czy wypada mało czy dużo.

Odpowiada mi właśnie albo system gdzie rzęsy nie ma dużo i po danej rzeczy spodziewasz się dokładnie tych samych statystyk lub system Blizzardowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będąc fanem diablo lecz nie lubisz zbytnio fpsow typu bf4. Call of duty, ta gierka mi podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będąc fanem diablo lecz nie lubisz zbytnio fpsow typu bf4. Call of duty, ta gierka mi podejdzie?

Mam podobny gust, i podeszla. To jest nowa marka, i nowy pomysl wiec zachecam Cie do sprobowania... Zwlaszcza, ze ma teraz ten sam moment co kiedys max pyne:) - pp prostu wszyscycw niego ciupali;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to po pierwsze FPS, elementy z Borderlands czy Diablo to tylko dodatek.

Jeśli nie lubisz gier FPS to raczej gra nie jest dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak szanowni panowie nauczą się używać spoilerów?

I co niby mam chowac w spoilery? Niczego nie zdardzilem, nie rob dramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

I co niby mam chowac w spoilery? Niczego nie zdardzilem, nie rob dramy.

 

 

Zdradziłeś, że "dobro" na końcu wygrywa - a jak dobrze wiemy z gier, filmów i książek to było doprawdy nieprzewidywalne  :laugh:

 

Co do pytań typu "czy Destiny mi się spodoba jeżeli lubię grę "xyz""

Każdy ma jakiś tam swój gust a w dodatku czasem trafia się jakaś gra, kompletnie nie pasująca do schematu a i tak się spodoba. Ja np. wręcz nie trawiłem serii halo - laserki, potworki, kosmos itd. a Destiny się jaram jak małe dziecko nową zabawką :biggrin:

Edytowane przez can5ona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będąc fanem diablo lecz nie lubisz zbytnio fpsow typu bf4. Call of duty, ta gierka mi podejdzie?

Obawiam się, że nikt ci tego nie powie ;)

Ja akurat FPS'y na padzie uważam za pomyłkę, ale beta Destiny mnie porwała, gra się naprawdę świetnie czy to w PvE czy PvP. Pełną wersję odpaliłem dopiero dziś rano, ale planuję przy niej spędzić większość dnia :p

Jedyne co mnie zastanawia to ewentualna niewielką ilość tzw. contentu, ale to wyjdzie dopiero w praniu, a poza tym grę zawsze można sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdradziłeś, że "dobro" na końcu wygrywa - a jak dobrze wiemy z gier, filmów i książek to było doprawdy nieprzewidywalne  :laugh:

Zawsze mozesz pasc na ostatnim bosie i wrocic na orbite - dobro przegra :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się śledzić w miare możliwości wpisy ale nie gdzie nie znalazłem info na temat przeciwników ze znakiem zapytania nad głową, o co wtym chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się śledzić w miare możliwości wpisy ale nie gdzie nie znalazłem info na temat przeciwników ze znakiem zapytania nad głową, o co wtym chodzi ?

Mają za wysoki poziom dla ciebie i twoje strzały nic im nie robią. Zazwyczaj jesteś dla nich na hita lub czasem na dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znaczy za chudy w uszach jeszcze jestem, będę pakował :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob rozpoznac na co dany mob ma slabosc, a na co resist? Oczywiscie oprocz oddania strzału probnego .. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×