Jump to content

SephiroT

Złodziej, bandyta, kuuurła hipokryta!!


Followers

No followers

Information

Group

Administratorzy

Content Count

13,439

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. SephiroT

  KONTA / PROFILE

  Jeden gra z podstawowego/domowego. Drugi jest zalogowany na to konto i ma je puszczone w tle i gra ze swojego. ... Trzeci, czwarty, setny odpala z tego konta grę online wykopując z tego konta wszystkich innych nie podstawowych/domowych, Przełącza się na swój profil (o ile ktoś nie zdąży go wylogować) i przechodzi w tryb offline. W ten sposób Janusze sprzedają dostępy do kont na znanym serwisie aukcyjnym. ...a. nie czekaj, to nie ta konsola. Takie rzeczy tylko na Xbox One Na PS4 ustawiasz konta podstawowe na krzyż, ewentualnie ktoś robi reset zdalny co pół roku konsoli przypisanych do konta. Nie ma przereagowywania się na swoje konto z gra kupioną na inne o ile nie jest podstawowe. Granie offline też nie działa bo gra na koncie nie podstawowym odpala się z licencją na kilka godzin grania.
 2. SephiroT

  Pokémon Sword & Shield

  Żółta mysz drapie żółwia czy inną jaszczurkę.
 3. SephiroT

  Seriale

  W Mandalorianie jedynie muzyka słabsza i brak znanych motywów przewodnich. Nie jest infantylny ale spokojnie obejżałem z moim 10 letnim żeńskim klonem. ...nawet dubbingu nie chciała. Zapowiada się dobrze. Byle tego nie spieprzyli. ...no i głos Pedro Pascala bardzo lubię. Może być cały czas w masce. Wali mnie to czy go widzę czy nie XD
 4. SephiroT

  Pokémon Sword & Shield

  Tu nie chodzi o braki same w sobie tylko o to jak je tłumaczyli i nic z tych "przeciwwskazań" nie zostało zastosowane. W plikach gry są 144 ataki wycięte. Brak starych pokemonów bo Nowe - lepsze modele? Nie, użycie starych modeli z Sun i Moon, a nawet z X i Y. Słabo graficznie, doładowujące się tekstury z wymuszoną mgłą żeby to zniwelować ... jak lubię serię, Sun sobie skończyłem, nawet bransoletkę Z power córze Mikołaj przyniósł, tak pierwsze wrażenie "słabo i oszukali". Miało być super a wyszło jak zwykle.
 5. SephiroT

  Pokémon Sword & Shield

  Obserwowałem jak to ma się potoczyć od jakiegoś czasu. Po recenzji ludzi z Japinii gdzie gra już wyszła, nie jest dobrze.
 6. SephiroT

  Pokémon Sword & Shield

  ... Wygląda jak kupa. Kolejne kłamstwa i nie dotrzymane obietnice. ... Ale ja się nie znam.
 7. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Ja to wszystko już wiedziałem 20 lat temu. Formuła jest archaiczna bo taka ma być. Nadal jest to moja ulubiona gra. Brakuje mi jednej muszelki z 50 i mam wrażenie że trzeba zrobić złote dungeony żeby ją zdobyć a tego mi się nie chce. Jak mi się będzie nudziło (pewnie w samolocie jak będę wracał) to zacznę hero mode. W którymś "7/11" gdzieś mi mignęły kubki z Linkiem jak bierzesz napój. Będę musiał namierzyć.
 8. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Toronto, później Miami. W sumie 3 tygodnie orki gdzie klient będzie patrzył mi na ręce bo oddajemy projekt. Żeby było zabawniej, taniej niż nocleg w Toronto wychodzi bilet do Miami i z powrotem więc jak już mam wizę to lepiej mnie przerzucić do Miami na parę dni niż płacić za hotel na miejscu. Jutro zamierzam znaleźć wszystkie rzeczy w Zeldzie i może przejdę sobie jeszcze raz na Hero Mode.
 9. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Jutrzejszy lot sponsoruje słowo "delegacja" i cyferka 0.
 10. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Ja jutro 12h w samolocie. Switch, customowe dungeony, brakujące 5 muszelek, zabawa z figurkami i do jajka. Fajne jest to rzecz że te wszystkie nowe rzeczy są opcjonalne i człowiek może zrobić jajko po staremu i później szukać rzeczy.
 11. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Jajko zostawiam na jutro. Figurki do samolotu. Pewnie podejdę jescze raz na hero mode.
 12. SephiroT

  The Legend of Zelda: Link's Awakening (2019)

  Nie wtem czy zbiorę wszystkie muszelki i serduszka bo te customowe dungeony da nużące strasznie.
 13. SephiroT

  Dyskusje ogólne

  Żyroskop działa bo pad go posiada. Tylko jeden na raz.
 14. SephiroT

  Dyskusje ogólne

  Kalibracja to podstawa. Tam się dead zone'y zwiększają więc do pewnego stopnia pomaga. Niestety, jest to uszkodzenie fizyczne bo metal trze o warstwę przewodząca która się ściera czy jakoś tak to było. Dali w dupy z JoyCon'ami na całej linii.
 15. SephiroT

  Dyskusje ogólne

  I adapter działa też z innymi urządzeniami przy okazji.

Community Reputation

SephiroT last won the day on August 14

SephiroT had the most liked content!

5,960 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  34
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  KrK
 • Hobby
  PS3, PS4, klarnet, od niedawna gitara elektryczna :D

Kontakt

 • Gamertag
  S3phi40T
 • Gadu-Gadu
  1463203
 • PSN
  S3phi40T
 • Steam
  S3phi40T
 • Origin
  S3phi40T

Recent Profile Visitors

12,925 profile views
×