Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Diuszek ma żółte rękawiczki od vendora (sam go namówiłem) i wydropiło mu złotą klatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun. Sprawdziłem diuszka na wszelkie możliwe sposoby i już wiem dlaczego ma taki zestaw itemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram mysle ze za duzo a dostac z legendarnego engramu zielone butki bezcenne :D

Jeszcze zadna gra w zyciu nie skradla mnie tak jak Destiny.Masakra :D

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompanów do gry - nick zapsu89

 

Potrzebuje porady: jak znaleźć osoby do wspólnej gry będąc w Wieży? Samemu gra się średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie setów.

Bungie już dawno pisało o tym że można będzie łączyć do woli przedmioty pod względem wyglądu.

jestem na 100% przekonany ze w przyszłości dadzą sety choćby ze względu na to żeby było co robić na end gamie, bo to co teraz jest ze ubierasz się w tydzień to bieda z nędzą 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tradowanie/wymienianie się itemkami jest niemożliwe?

Dropnęły mi legendary spodnie - niestety dla Huntera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tradowanie/wymienianie się itemkami jest niemożliwe?

Dropnęły mi legendary spodnie - niestety dla Huntera...

Nie ma.

Schowaj do szafy. Może huntera zrobisz kiedyś.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo bijecie reputacje? Tak z ciekawości pytam :-P

 

Zdaje sie ze tylko za Vanguarda jest trofeum, wiec na poczatku wartko zrobic to, a dopiero potem bawic we frakcje ;)

Zdobywanie egzotykow jest banalne, wystarczy farmic z determinacja punkty Vaungarda lub Crucible. W tym tygodniu da sie kupic 2 itemy, a w przyszlym po dozbieraniu marków kolejne 2. Exotic to tez nie problem, przynajmniej w teorii .. mi od wczoraj brakowalo 2 mote of light oraz 1 strange coina ... gralem caaaaaaalutki dzien .. i nic .. a dzis z rana nie bylo juz gdzie tego kupic. Niby z PvP dropnelo mi szczesliwie egzotyczna bron, ale dostalem tez Bounty na kolejna egzotyczna bron. Troche to zajmie (miedzy innymi 25 strike'ów) ale w koncu wpadnie. Dlatego tez szacuje ze po max po 3 tygodniach da sie miec wyfarmiony endgame bez szczegolnej dozy szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez nic nie mow z tym szczesciem :) Do tej pory mialem chyba 7 legendarnych i co? Same niebieskie mi wypadly.Dopoki nie kupilem sobie klaty legendarnej moglem tylko popatrzec na fiolet u kogos.Od jutra detoks :/ Rajd we wtorek wiec trzeba bedzie go pyknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 itemy się da założyć w drugim tygodniu bo klata rękawice i buty są po 65 markow sztuka 

a i odwołuje to co napisałem ze itemy nie przychodzą na skrzynkę , dziś  3 razy lost item niebieski na skrzynce miałem , widocznie od niebieskich przychodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze tylko za Vanguarda jest trofeum, wiec na poczatku wartko zrobic to, a dopiero potem bawic we frakcje ;)

Zdobywanie egzotykow jest banalne, wystarczy farmic z determinacja punkty Vaungarda lub Crucible. W tym tygodniu da sie kupic 2 itemy, a w przyszlym po dozbieraniu marków kolejne 2. Exotic to tez nie problem, przynajmniej w teorii .. mi od wczoraj brakowalo 2 mote of light oraz 1 strange coina ... gralem caaaaaaalutki dzien .. i nic .. a dzis z rana nie bylo juz gdzie tego kupic. Niby z PvP dropnelo mi szczesliwie egzotyczna bron, ale dostalem tez Bounty na kolejna egzotyczna bron. Troche to zajmie (miedzy innymi 25 strike'ów) ale w koncu wpadnie. Dlatego tez szacuje ze po max po 3 tygodniach da sie miec wyfarmiony endgame bez szczegolnej dozy szczescia.

...tylko ty masz już wygrane 50 godzin.

Zdajesz sobie sprawę że w przeciągu 5 dni ponad 2 dni spędziłeś przy Destiny. :P

Ludzie mają pracę, rodziny itp. Dla ciebie banalne dla innych jest to grania na kilka ładnych miesięcy :P Nie wyliczam na siłę, nie neguję, nie wyśmiewam - po prostu w brew pozorom jest co robić. ...chyba że ktoś chce szybko wbić trofki i po przejściu fabuły puścić grę dalej :P

3 itemy się da założyć w drugim tygodniu bo klata rękawice i buty są po 65 markow sztuka 

a i odwołuje to co napisałem ze itemy nie przychodzą na skrzynkę , dziś  3 razy lost item niebieski na skrzynce miałem , widocznie od niebieskich przychodza

Może od niebieskiego bo ja specjalnie na strike 3 zielone itemy w restricted zone zostawiłem i nie przyszły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pogralem pierwszy raz pvp i szczerze mówiąc zostaje tam. Chyba najlepiej i najszybciej wydropic tam dobry sprzet. I w sumie lepsza zabawa bo kampanii i patroli juz nie zamierzam robic sa za nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest fajne w destiny grasz pve nudzi się zaczynasz pvp potem nudzi ci się pvp wracasz do pve

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie w sumie nawet uwagi nie zwróciłem czy cos takiego jest. Nie ma żadnych statystyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram od premiery ok 3-4 godzin dziennie. Nie mam ani 1 legendy/egzotyka. Od paru dni lvl 20. Dziś cały dzień prawie grałem i nadal 21 lvla nie wbiłem... więc wg. mnie itemy lecą super słabo : <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś sprawdzić, ile martwych duchów się zebrało?

 

bungie.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem swoje pierwsze PvP na 10lv Hunterem i jestem nieco zdziwiony. Dlaczego walczyłem z przeciwnikami z max. levelem? Nie ma żadnego podziału na poziomy w tym całym Crucible? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając na PS4 widujecie sporo Polaków?

Śmiało mogę powiedzieć,że wersja na PS3 jest opanowana przez Polaków.Gdzie się nie udasz zawsze zobaczysz dopisek PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając na PS4 widujecie sporo Polaków?

Śmiało mogę powiedzieć,że wersja na PS3 jest opanowana przez Polaków.Gdzie się nie udasz zawsze zobaczysz dopisek PL

Na PS4 jest identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo łączy ludzi z podobnego regionu by lag był mniejszy, ot i tajemnica rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×