Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Na amunicję masz cooldown 5 minut, wiec też nie można nią spamować jak się ammo kończy.

Juggler niestety robi lipe, ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde. no nic będziemy dzis probowac. Jakby ktoś miał jakaś fajna taktyke prosze pomóżcie w odpowiednim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym wam niby juggler tak przeszkadza? Ammo nie dropi ci tylko do broni ktora masz w danym momencie zalozona, a dokladniej uzywasz. Zabijajac primary do reszty ci dropi, zabijajac special dropi do primary. Ot trzeba zmieniac bronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akura na  tym weekly amunicja nie jest problemem. Do polowy go dzisiaj zbilismy tylko najbardziej posrane są te Warlocki. Chyba trzeba bedzie zrobic na 22 a nie na 26 w tym tygodnu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym wam niby juggler tak przeszkadza? Ammo nie dropi ci tylko do broni ktora masz w danym momencie zalozona, a dokladniej uzywasz. Zabijajac primary do reszty ci dropi, zabijajac special dropi do primary. Ot trzeba zmieniac bronie

 

Dokladnie, ja bym nawet powiedział, że Juggler bardziej pomaga niz przeszkadza :) wypompowujesz sie z primary, masz full secondary, zmieniasz na 2nd, napelniasz na fulla primary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem uhahany jak nigdy :biggrin: Wbiłem niedawno 20 lvl i postanowiłem skoczyc sie na crucible, pierwszy mecz i legendary Engram czy jakoś tak, i z niego rękawice exotic :biggrin:

Edytowane przez Shinkex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Venus w miejscówce gdzie znajduje się statek za biblioteką grałem sobie wybijając Bounty. Spędziłem tam może z 30 min. W tym czasie mobki pojawiały się według standardowego schematu. Nagle jak mobki zaczęły się wysypywać to normalnie masakra. Co 30 sekund ładował się specjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio Xur sprzedawał armor za 13 a broń za 23 bodaj. W piątek w tower szukaj czarnego gościa. Będzie świeży towar miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić nightfalla za 450-500 pkt nikt nie mówił, że będzie lecieć jak z płatka.

Vanguard strike + bouty, a potem patrole.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są sposoby nabicia Vanguard Rank?

Robienie misji za 10pkt,albo wyzwań za 50pkt do najszybszych nie należy :/

Uwierz mi, że robienie misji za 10 punktów (są też misje za 25 punktów) jest najszybszym sposobem.

Od soboty nabiłem na 2 poziom FWC i tak samo Vanguard.

Najlepiej jest robić patrole w trójkę na ziemi (najsłabsze potwory), każdy ustawia się w innej części mapy.

Bierzesz misje i jeśli jest to misja gdzie trzeba dojechać w jakieś miejsce w 8/10 przypadków ktoś tam będzie.

Jeśli masz misje z zabijaniem potworów bijecie je w miejscu w którym jesteście, nie trzeba być w tym samym miejscu nalicza wszystkim.

Tym sposobem misje robi się zazwyczaj poniżej minuty więc w 3/4h idzie nabić ~2k repy.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że robienie misji za 10 punktów (są też misje za 25 punktów) jest najszybszym sposobem.

Od soboty nabiłem na 2 poziom FWC i tak samo Vanguard.

Najlepiej jest robić patrole w trójkę na ziemi (najsłabsze potwory), każdy ustawia się w innej części mapy.

Bierzesz misje i jeśli jest to misja gdzie trzeba dojechać w jakieś miejsce w 8/10 przypadków ktoś tam będzie.

Jeśli masz misje z zabijaniem potworów bijecie je w miejscu w którym jesteście, nie trzeba być w tym samym miejscu nalicza wszystkim.

Tym sposobem misje robi się zazwyczaj poniżej minuty więc w 3/4h idzie nabić ~2k repy.

 

Takie pytanko.

Przy robieniu patroli leci mi repa do frakcji pvp (noszę opaskę)

Czy do Vanguarda trzeba też opaskę kupić i założyć żeby bić dla nich repe?

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rep leci i z crucibla i z vanguarda, nie ma zadnych osobnych opasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę zrobić pare patroli i sprawdzić. Wydawało mi się że na koniec patrolu dostałem tylko repe do crucibla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie pytanko.

Przy robieniu patroli leci mi repa do frakcji pvp (noszę opaskę)

Czy do Vanguarda trzeba też opaskę kupić i założyć żeby bić dla nich repe?

Dla Vanguarda repa leci osobno, misje PvE wbijają repę u twojego Vanguarda, repę PvP wbijasz na crucible.

Jak nosisz opaskę którejś z frakcji to repa leci ze wszystkiego.

Oczywiście jak masz założony przedmiot frakcji to repa leci tylko dla tej frakcji, reszta stoi w miejscu.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wciąga strasznie. Tylko mam dwa pytania. Jak dołączyć do wspólnej misji z jakimiś graczami? Oraz jak to jest z tymi graczami gdzie np gram sam misję i mam 5 lvl a obok biega jakiś, 22 i wszystko czyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shotgun na primary?!? Ach te egzotyki...

 

no koleś był ze mną w party , się dziwiłem ze ma jako podstawowa bron ustawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zrobic zeby w grze w tym pasku w rosterze pojawila sie nazwa klanu do ktorego sie przynalezy? Jak bylo to wybaczta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupowac te legendarki w tym pseudo socialnym miescie? :) mam na mysli glownie ciuszki, zeby light nieco podniesc ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, gram od premiery sporo i ani razu nie wypadł mi legendarny pancerz/buty/ręce/hełm.

Dla mnie i dla wielu osób był to jedyny sposób żeby przeskoczyć barierę 25 poziomu.

Farmienie repy zajmuje sporo czasu i jest żmudne, ale jeśli planujesz chodzić na raidy to warto.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×