Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w rpgach. Zagraj w 60 a później 30 to zobaczysz gdzie jest płynniej. Szkoda,że ten next gen tylko graficznie pójdzie w przód bo na stałe 60fps w każdej grze nie ma co liczyć a szkoda

Gdyby tam za miast jaguara siedziało coś pokroju i5 oraz 7870/7950 to 60fps 1080p i 30fps 4k byłoby na spokojnie bez grzania konsoli. Tutaj mamy same kompromisy między ceną i wydajnością i nie ma się co czarować.

Może w nastepnej generacji jak już krzemowce odejda w niebyt uda się to osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już nadejdzie "ta" generacja to myślę, że wtedy będę narzekać na swój podeszły wiek :biggrin: Średnio 5 lat na generację to już będę po trzydziestce... Nie ma co się łudzić w nadchodzącej 60 fps to nie będzie standard, a nawet śmiem twierdzić, że będą to wyjątki, jak obecnie, ale nie ma problemu bo gry zapowiadają się przednio.

 

Trzydziestka i podeszły wiek ...

c7132fa80807297a15bc9f0e858eb402.jpg?135

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - dziwne, ze nagle nikomu nie pzreszkadza to, ze gre wydaje to zlodziejskie Activision ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza, ale ileż można o tym gadać? Sypią kasą przynajmniej i nie wcinają się Bungie w robotę (przynajmniej na razie).

Pewnie zaczną się wcinać w przypadku dodatkowej zawartości. W każdym razie na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Co będzie potem to się jeszcze okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - dziwne, ze nagle nikomu nie pzreszkadza to, ze gre wydaje to zlodziejskie Activision ;)

Póki co, chyba nie zapowiedzieli odnośnie finansów nic, czym należałoby się przejmować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak zlodziejskie Activisoon!!!

Zrobili Najpopularniejsza strzelanke online ostatnich lat nie wydajac zadnych online passow.Zmuszaja do kupna Dlc,sciagaja odrazu z konta nie pytajac o zdanie.

I jak zawsze placz o fpsy..

30 stale fps mi wystarczy

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - dziwne, ze nagle nikomu nie pzreszkadza to, ze gre wydaje to zlodziejskie Activision ;)

 

Mam nie kupować gry ktora dobrze się zapowiada bo na okładce będzie widniało logo Activision? lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acti dobre jest, tylko już możemy się spodziewać, że będą żerować na popularności serii, i na ps4 jeszcze sobie pewnie w Destiny 5 zagramy ;)  To, co takie EA wyprawia z battlefieldem [zielone światło dla zabugowanego, zcodyfikowanego gniota zwanego bf3, premiumy sremiumy po 200zł, bez których nie mamy 3/4 gry, bad company 3, w którego chyba nigdy nie będzie nam dane zagrać, bf4, który jest klonem trójki (widać inspirowali się sytuacją z mw2 i mw3)], czy innymi seriami (dead space, nfs, grożenie paluszkiem criterionowi, by nie wypuszczali nowego burnouta lub blacka) to dopiero woła o pomstę do nieba, to najbardziej złodziejska firma z tej branży i życzę im z całego serca upadku wszystkim nam to wyjdzie na dobre. 

 

Nie wiedziałem, gdzie o tym napisać, już mi lepiej (f*ck you, EA!).

 

edit: zobaczycie jeszcze jak będziecie kląć, gdy się okaże, że Mirrors Edge 2 to 90% walka, 10% eksploracji

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. sytuacja jest o tyle inna niz w przypadku CoDow, ze Bungie jest deweloperem niezaleznym, gdzie IW/3arc naleza do Acti. Co prawda Bungie podpisalo z Acti 10letni kontrakt, ale watpie, zeby chodzilo o wydawanie co roku Destiny z kolejnya cyferka w tytule, a bardziej o wsparcie gry, w koncu to MMO, moga na bierzaco dodawac mase rzeczy do swiata gry za jakies symboliczne zlotowki (mikrotranzakcje), i/lub wzorem WoW wypuscic raz na pare lat jakis potezny add-on za 200zl.

 

 

I fakt Acti to IMHO najlepszy wydawca - jako jedyny nie wprowadzil online-passow, jako jedyny nie kroi swoich gier, zeby potem sprzedac to co wycial jako DLC, ludzie chyba najezdzaja na nich tylko dlatego, ze z niewiadomych powodow gryzie ich sukces CoDa. Wlasnie bardzo dobrze, ze Destiny jest w rekach Acti, bo gdyby Bungie poszli do nie daj boze EA to na dzien dzisiejszy juz mielibysmy zapowiedziane przynajmniej z 5 DLC, imba bonusy do pre-orderow, a gra wyszla by na rynek w fazie early-beta lub nawet alpha.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acti podpisało z Bungie kontrakt na 10 lat, gdzie co 2 lata mają wydawać kolejny tytuł.

Mogą robić na zmianę z jakimś innym, albo po prostu kolejne części Destiny.

Jednak 4 lata to chyba zbyt długo, a w 2 lata to akurat pozna się każdy piksel w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak 4 lata to chyba zbyt długo, a w 2 lata to akurat pozna się każdy piksel w grze :)

 

Jesli beda dorzucac nowy kontent via pathes, albo bedzie powiedzmy co rok jedno platne dlc to 4 lata imo jest ok=] 

Edit: lub bedzie przepro pvp to who cares

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś Polski sklep, który wystawia t-shirt z Destiny?
Szukałem ale nie potrafię znaleźć :sad:
np
mgqh.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, też już szukałem i nawet na angolskim Amazonie nic nie ma z Destiny.

Także musimy się obejść smakiem. Ktoś kto ma znajomych w USA to sobie załatwi.

Chociaż nie wiem czy byłbym w stanie zapłacić prawie 100zł za podkoszulkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie wiem czy byłbym w stanie zapłacić prawie 100zł za podkoszulkę :)

Przy Twoim uwielbieniu dla tej produkcji, chyba byś mógł tyle dać ;)

 

Trochę tańsze ale nie licencjonowane...

http://www.amazon.com/Bungie-Destiny-T-Shirt-Mens/dp/B00BGVP23M

http://www.redbubble.com/people/dliu36/works/10007317-destiny-bungie?p=t-shirt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza jest oryginalna od Bungie :) Ale ta druga już rzeczywiście nie.

Amazon.com to chyba tylko książki do PL wysyła, reszta przedmiotów można zapomnieć.

Trzeba obejść się smakiem niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , a powie mi ktos czy beda bronie typowo dla klas? Chodzi mi o to czy np grajac hunterem moja "preferowana" bronia powinna byc sniper rifle, czy bede sobie doskonale radzil z ar? Czy beda takie "klasowe" bronie? Czy kazdy bedzie mogl uzywac kazdej broni z taka sama skutecznoscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł używać chyba każdej broni, ale Twoja klasa będzie się specjalizować w danym typie, podobnie jak jest w Borderlands.

Czyli Hunterem możesz naparzać z ciężkiego karabinu maszynowego, ale nie wykorzystasz jego potencjału tak jak to Titan zrobi.

Szczegółów wciąż nie ma, bo na demie E3 loot był rozdawany dowolnie, nie było przypisania do klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli Hunterem możesz naparzać z ciężkiego karabinu maszynowego, ale nie wykorzystasz jego potencjału tak jak to Titan zrobi.

 

Bleh no wlasnie tego sie obawialem, tzn chcialbym zagrac hunterem, aczkolwiek jesli np dla huntera bedzie "przypisana" sniperka to dla mnie juz odpada;p no coz zobaczymy jak to wyjdize w praniu...=] Dzieki.

 

 

Edit: patrico dzisiaj jakies newsy z bungie day(dzisiaj jest ostatni dzien)?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiaj jedynie wywiad z jednym z założycieli Bungie:

http://uk.ign.com/articles/2013/07/07/bungie-co-founder-halo-and-destiny-creator-jason-jones-breaks-11-year-silence

Ale nic ciekawego z niego nie wynika. Taka zwykła paplanina.

Jutro i pojutrze mają być chyba kolejne wywiady, także zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedną rzecz - to nie jest zaczepka z mojej strony - nie zainteresowała mnie ta gra w ogóle - powiedzcie mi więc czemu wszyscy się tak tym jarają? Nie moje klimaty więc po prostu pomijam informacje związane z tą produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie dlatego, ze jest to cos nowego na rynku - MMO FPS, czegos takiego jeszcze nie bylo, i co najwazniejsze poki co wyglada to naprawde dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedną rzecz - to nie jest zaczepka z mojej strony - nie zainteresowała mnie ta gra w ogóle - powiedzcie mi więc czemu wszyscy się tak tym jarają? Nie moje klimaty więc po prostu pomijam informacje związane z tą produkcją.

Bo to gra Bungie, twórców Halo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden powód, bo Patricko zrobił Hype i pozarażał ludzi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×