Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jedną rzecz - to nie jest zaczepka z mojej strony - nie zainteresowała mnie ta gra w ogóle - powiedzcie mi więc czemu wszyscy się tak tym jarają? Nie moje klimaty więc po prostu pomijam informacje związane z tą produkcją.

 

Bo niektórzy wolą coś więcej od gry, niż dodanie tylko psa do niej?

 

A tak na poważnie...

 

Destiny to gra, która może w pewien sposób zrewolucjonizować podejście do FPS'ów. Jak przez długi czas kierunek wyznaczał Cod, BF czy Halo, tak teraz ma szansę to zrobić Destiny.

Nie chodzi tutaj o napieprzanie jednego za drugim, żeby tylko durne fragi leciały. Tutaj będziemy po prostu częścią tego świata i żyć razem z nim.

To co na E3 pokazali to jest dosłownie NIC co będzie oferować finalny produkt. Dlatego też wiele osób twierdzi, że to nic specjalnego, bo po prostu nie zagłębiają się w szczegóły, a te są już bardzo smakowite.

Nie chce mi się rozpisywać na pół strony, dlatego przeczytaj sobie kilka stron wstecz, nie jest tego dużo, a dowiesz się sporo ;)

 

Z drugiej strony jeszcze.... Wiem, że sporo rzeczy może nie wypalić, lub nie być po naszej myśli.

Już teraz w wywiadach nie potwierdzają istnienie klanów/gildii (dafaq?!), tylko robienie jakiś śmiesznych grup na ich forum.

Używanie naszego statku kosmicznego może ograniczyć się tylko i wyłącznie do kilku kliknięć i oglądania go podczas ładowania się nowej planety.

Ale mi to nie przeszkadza, to są w sumie detale, które w żaden sposób nie przeszkodzą w czerpaniu z tej gry jak najwięcej.

 

No i sam fakt, że grę robi Bungie...wystarczy spojrzeć na pierwsze trzy części Halo i na to, jaką ikoną jest teraz ta gra.

Myślę, że więcej dodawać nie trzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvP i kolorowy loot! Dla mnie gra nie musi miec nic wiecej, bardzo ale to bardzo sposobal mi sie "styl graficzny" - modele fallenow (czy jak one tam sie nazywaja) powalily mnie na kolana-dlatego ja osobiscie sie jaram=] Pozatym jesli zrobia ja dobrze, gra moze starczyc nie na dlugie godziny  ale lata. Nie mowie ze tak bedzie , bo moze po roku wypuszcza Destiny 2 kto wie. Aczkolwiek mam nadzieje ze tak sie nie stanie i ze na Destiny 2 bedziemy czekac wieki chulajac i bawiac sie do upadlego=]

 

 

Edit: http://www.bungie.net/7_Building-the-Destiny-E3-Reveal/en-us/News/News?aid=10838   polecam.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się co może wyjść z tego, gdy Bungie poprosi swoich fanów o umieszczenie Destiny w wydarzeniach historycznych albo na znanych personach?

 

Zerknijcie sobie tutaj (nie chce mi się drugi raz uploadować):

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.478975662191469.1073741839.469297803159255&type=1

 

Moje ulubione:

1004784_478975765524792_1345315968_n.jpg

 

1012173_478975805524788_251726137_n.jpg

 

969012_478975818858120_1801802568_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde też oglądam te gameplaye, interesuje się nią i chce kupić tą gre ale nie widze w niej jakiegoś przełomowego polotu. Wydaje mi się, że niektórzy za dużo do niej dopisują i za bardzo się nią jarają. Po kupnie będą ohy ahy a po wytrzeźwieniu zostanie kac i dziwny niesmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez odnosze takie wrazenie - niby wszystko ladnie fajnie, ale pokazany gameplay nie powala, delikatnie mowiac - bronie strzelaja jakby chcialy a nie mogly, AI przeciwnikow nie istnieje, niby MMO a na mapie panuje calkowita pustka (poza oskryptowanym eventem pod koniec), w ogole najbardziej martwie sie wlasnie o to, ze to bedzie MMO - czyli, ze w to TRZEBA bedzie grac, czy sie tego chce czy nie, bo jak nie to zostaniesz w plecy z levelem, lootem (chyba najgorszy aspekt IMO, wprowadzac az taka randomowosc do gry multi?), omina cie eventy, w ogole jakies gildie itd... Cos czuje, ze Destiny to nie bedzie gra typu "a, odpale se na pare rundek", a wecz przeciwnie - gra bedzie mozolna i nudna. Poki co bardziej przemawia do mnie Titanfall czy The Division jesli chodzi o gre pod multi na next-geny, ale zobaczymy, nie skreslam Destiny, bo i tak na pewno bedzie lepsze niz odgrzewany BF czy CoD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O AI nie ma co się martwić, to w Halo: Reach jest chyba najlepsze na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym wydaniu magazynu EDGE Joe Staten z Bungie opowiedział o inspiracjach i założeniach przy produkcji Destiny:

 

Oczywiście, robimy rzeczy, z którymi będziesz zaznajomiony, jeżeli grałeś w jakąkolwiek grę w otwartym świecie. Nawet w Far Cry. Bylibyśmy idiotami, gdybyśmy nie spojrzeli na tak wspaniałą grę jak Borderlands i nie zapytali samych siebie: "Co oni robią dobrze i jak możemy temu dorównać?" Nigdy nie grałem w grę, w której byłbym tak przywiązany do swoich spluw, jak to ma miejsce w Borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne info...Bungie potwierdza, że będzie widać nogi :biggrin:
A jak głosi stara legenda, jak widać nogi w fps to zawsze +2 do oceny końcowej.
 

we95.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej o tym co można było przeczytać w magazynie EDGE.

Wszystko co tutaj przeczytacie to fakty! Żadne plotki!

- Przez 8 kolejnych lat, Bungie ma wydać 4 części Destiny oraz 4 bardzo duże DLC,

- Gra oraz uniwersum jest tak ogromne, że jest porównywana do Star Wars'ów oraz Władcy Pierścieni,

- Destiny ma potencjał by być grą bez końca,

- Będzie można robić wślizgi podczas sprintów (było widać podczas E3),

- Publiczne Eventy są przypisane do każdej lokacji i będą się pojawiać regularnie, mają one na celu gromadzenie ludzi w celu pokonywania coraz to trudniejszych przeciwników,

- Publiczne lokacje, czyli gdzie będzie mogli spotkać innych, to będą po prostu te pod gołym niebem, zaś wszelkie lokacje w budynkach/podziemiach/itd. mają być prywatne,

- Jednak gra wciąż jest w fazie pre-alpha, także Bungie może sporo zmienić pod względem prywatności,

- Obszary po których będziemy się poruszać będą mieć od 1km2 do maksymalnie 2km2, tyle silnik jest w stanie wyciągnąć maksymalnie,

- Będziemy spotykać ludzi, którzy robią swoje questy, które mogą być zupełnie inne niż nasze,

- Spotykanie innych ludzi podczas grania będzie normalnym zjawiskiem,

- Levelowanie broni (nic się nie zmieniło z ostatniego razu),

- Będzie pełny cykl dnia i nocy, wspierany przez silnik odpowiadający za oświetlenie, dzięki czemu możemy spodziewać się pięknych widoków, albo czarnych jak smoła nocy,

- Obie generacje będą miały takie same wielkości map, matchmaking będzie taki sam, pod tymi względami nie będą się różnić,

- Wersje na next-geny mają oczywiście wyglądać ładniej i latać w rozdzielczości 1080p,

- Kolejne części Destiny mają się skupiać już tylko i wyłącznie na next-genach, dzięki czemu pojawią się usprawnienia dosłownie we wszystkim, od znacznie większych obszarów zaczynając,

- Destiny jest tak budowane, żeby przetrwało minimum dekadę, albo nawet i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zal ze 4 czesci przez 8 lat, czyli co 2 lata nowa gra?  Zal bedzie rozstawac sie z charem po 2 latach zeby zaczac nowego. Myslem ze sie skupia na dodatkach platnych nawet w cenie gry, ale zebysmy mogli kontynuowac tym samym charem. No coz zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Dzieki wielkie za info.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówili już, że będziesz miał cały czas tą samą postać.

Wydaje mi się, że gry będą po prostu dużymi dodatkami, tak jak do WoW'a.

Będzie stara zawartość + ogrom nowej. Przynajmniej taką mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wow ma expansion ktore w "polityce" konsolowej sa nazywane DLC, Tutaj mowa o 4 grach. Mam nadzieje ze to bedzie raczej jak starcraft 2. Gra obcieta i podzielona na 3 kampanie. W przypadku Destiny na 4...zgaduje tylko oczywiscie i glosno mysle, ale mam nadzieje ze to bardzeij bedzie w ta strone. Anyway pozyjemy zobaczymy, ja na dzien dzisiejszy jestem pewny ze tak czy inaczej kupie wszystko co wyjdzie spod znaku Destiny=] 

Bardzo podoba mi sie motyw "uniwersum jest tak ogromne, że jest porównywana do Star Wars'ów oraz Władcy Pierścieni," 

Z tym ze jak to wyjdzie, fajnie by bylo jak by te dodatki / 3 pozostale gry dodawalyby poprostu nowe lokacje/galaktyki usprawnialy system i tyle. Wtedy bedzie naprawde bomba.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie? To wie chyba tylko samo Bungie, albo nawet i nie.

Na chwilę obecną skupiam się tylko i wyłącznie na części pierwszej w wersji PS4 :) Cała reszta mnie po prostu nie interesuje :biggrin:

Liczę na ogromny loot, ciężkich bossów, sporo terenów do zwiedzania i przede wszystkim na genialną i wciągającą rozgrywkę.

Jedyne co mnie martwi na chwilę obecną, to maksymalnie 3 osobowy fireteam + brak wsparcia dla gildii/klanów.

Tzn. z tym ostatnim jeszcze ostatecznie nie powiedzieli nie, ale po spytaniu się o ten system powiedzieli, że póki co mogą się umawiać ludzie na ich forum...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku jesteś w scenerii jakby była wyjęta zywcem z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza, dzisiaj podobno ma być coś więcej, ale na gameplay bym nie liczył.

 

Taki screen się pojawił póki co:

 

1074106_499338290155206_646855066_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×