Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mnie oświeci o jaką kulę chodzi?

 

Kek to specjalnie dali ten q dzis, a nie wczoraj ^^ banda rzezimieszkow z nich!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki może być powód, że tej kulki nie dostałem, misje na ziemi zrobiłem, kody wpisałem, heavy weapon spaliłem, the archive też zrobiłem, ale kuli brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz pierwsza mijsce na ziemi.

Potem wbijasz 4x kod potem robisz misje gdzie wchodzisz na gore tej wiezy ( masz na to 4 minuty) gdzie na koncu otwierasz skrzyneczke i wychodza 3x wizard.

Jak je ubiejsz to dostajesz "kuleczke". Jak zdismantlowales bron wczesniej to gratuluje ^^

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o te eventy, byłem na wszystkich planetach wg strony eventpublic i wielki ch... na ani jednej nie było warsatu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o te eventy, byłem na wszystkich planetach wg strony eventpublic i wielki ch... na ani jednej nie było warsatu !!!

Zessałem pierwszą lepszą apkę na andrioda i poza tym że wszystkie eventy pojawiały się później o 3 minuty w stosunku do tej aplikacji wszystko było ok. Warstaty ogarnęłem szybko i bezproblemowo. Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia szczescia generalnie ta strona ktora podawalem wczesniej dziala dobrze,,,no prawie. Eventy pojawiaja sie  tak z 3-5 minutowym opoznieniem ,ale sa.

Ja mialem pecha z eventem na marsie, spawnowaly sie tylko "eliminate the target", strasznie irytujace. Na szczescie nie spieszy mi sie, do srody jest czas=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem farta na ziemi i księżycu, bo na eventy natrafiliśmy od razu, po 5 minutach mieliśmy to załatwione.

Natomiast na Marsie spędziliśmy 80 minut i tak samo jak wszystkim pojawiały się eventy Eliminate Target.

Jak ktoś będzie robił to na Marsie to eventy Warsat na pewno pojawiają się w: Buried City, Scabland i The Barrens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki już mają Sleeper Simulanty. Wygląda na to, że jednak nie trzeba czekać tydzień.

 

Trzeba zrobić fallen SABER strike i koniec. @down: a to jak masz to widocznie nie trzeba.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, mam juz ta bron :) Ładuje się dłuuuuuuugo. Jeden ze statusów broni mówi ze cos jest wciaz 'in progress" ... mozliwe ze da sie to usprawnic. Ma kopniecie skubana  :laugh:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 7 to ich liczba nie?

 

Gram sobie w warhammera  i czekam na eventy w destiny. Bo pozmieniali timery chyba i http://destinypublicevents.com juz sie nie sprawdza.

 

Jesli ktos zna jakas inna stronke ktora podaje sprawdzony czas to dajcie info.

 

@UP nie T3 to recomendowany light 300, mozesz odpalac na 200 lighta tytlko ofc go nie zrobisz=]

 

 

sorry, że truje tyłek, jak mogę dostać ten medalik na T3 z l300 ?? walcze od 1,5 h i max co dostałem to tylko na l 240...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz go wydropic robiac T2 Court of Oryx. W koncu wypada Antiquated Rune, ktora potem trzeba naladowac robiac trzy razy T2. Po tym mozesz odpalic T3. Rune mozna tez dostac w innych okolicznosciach, ale szansa na drop jest bardzo mala. Ja dostalem ostatnio z Nightfalla. Nie wiem czy przypadkiem nie da sie tez jej kupic?


Antiquated Rune can be acquired from Tier 2 Court of OryxWeekly Nightfall Strikes, purchased from Eris Morn at rank 5 for 1500 glimmer and 20 Black Wax IdolCrota's Bane Reputation Packages of Rank 5 and higher, King's Fall raid and The Old Hungerquest reward.
Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest niemożliwe latam od 2,5 godzin po planetach i ani jednej obrony Warsatu...dramat

Edytowane przez Patricko
Hamuj troszkę z językiem następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj latalem 4 godziny tylko po marsie i za kazdym razem, na kazdym miejscu tylko eliminate the target...;p

Dobrze, ze akurat robilem cos jeszcze i tylko przeskakiwalem w destiny z lokacji na lokacje, bo tak bym chyba pada wyrzucil przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj latalem 4 godziny tylko po marsie i za kazdym razem, na kazdym miejscu tylko eliminate the target...;p

Dobrze, ze akurat robilem cos jeszcze i tylko przeskakiwalem w destiny z lokacji na lokacje, bo tak bym chyba pada wyrzucil przez okno.

 

dokładnie !!! myślałem, że wywale play'a przez okno !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżyc patrol w skrzyniach lub w różnych miejscach do zebrania prawie jak kwiatki xd

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebna pomoc. Materiał do upgrade broni i ekwipunku Helium filam....... . Gdzie to można dorwać?

Albo kupic w tower za marki

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sprzedaje ?

Np. Roni vanguard,taki robot za cryptarchem.Przelec sie po tower do kazdego vanguarda i sam zobacz,chyba nie wymaga to duzo czasu bo miejscowka nie jest duza.Troche ogaru,jak nie ogarniasz towera to co dopiero z rajdami:)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś chętny dziś na rajdzik. Będę w okolicy 16-17...

Chętnie bym spróbował po raz pierwszy, chciałem poodkrywać trochę rajd, a nie oglądać go na YT. Jeśli jest ktoś, kto przechodził to świetnie. 
295 lighta, więc dawałbym radę, a zależy mi na pierwszym, może na drugim bossie.

Czysta przyjemność. 

Nick na PS4 - Aszynbeher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dzis Destiny, na PS4 gram ledwie od 3 dni w zwiazku z tym pojawia sie pytanie, czy zeby grac z przyjemnoscia trzeba umiec celowac na padzie? Jak na razie gralem tylko w SW: Battlefront i powiedziec, ze nie umiem celowac to w moim przypadku komplement ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, mobki mają coś takiego jak hitpointy, czyli celują w czuły punkt (u większości to głowa, a Vexy brzuszek) zadajesz obrażenia krytyczne (żółte cyfry).

Gdy strzelasz w tors czy gdzie indziej to masz normalny damage, także warto umieć na tyle celować, żeby trafiać w te czuły punkty.

Poza tym nic trudnego. O ile nie będziesz się pakować w Crucible (czyli PVP) to możesz spać spokojnie i powoli delektować się grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×