Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Też udao się nam dojść do Oryxa bez problemów, większość byłą zdziwiona że tak łatwo poszło.

Przy Warpriescie jedna osoba padła na początku walki i skończyliśmy w 5, przy Golgorocie oprócz tego że dostaje się debuff i moby szybciej wychodzą nie ma większy różnic.

Córki też zrobiliśmy w 5, jedna osoba musiała iść, Oryxa na razie nie próbowaliśmy, ekipa miała light 304-308.

Zdobycie Spindla to na razie najtrudniejsza rzecz jaką robiłem w Destiny :)

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie spindle to najwiekszy hardcor.

A czy jeszcze wiekszy jest przy zdobyciu No Time To Explain?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Spindle wciąż #1 :)

Chociaż teraz jest znacznie prościej niż wtedy, bo ludzie już sprzęt z Harda mają i mobki szybciej padają.

Hardcore to był jak się tam wchodziło z 280 lighta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, No time to explain to taka wycieczka z  lodami i ładna pogoda przy spindlu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak wygląda ten nowy system levelowania? Wiem, że pewnie się to już przewijało, ale trochę postów jest do przeszukania, a jestem strasznie zagubiony. Domyślam się, że teraz po prostu zbiera się lighta nie tylko ze zbroi ale i broni, tylko głównie zastanawia mnie jak to wygląda z ekwpiunkiem sprzed dodatku? Do zmielenia? Pewnie nie, ale jak go ulepszyć? Jakby ktoś mógł podrzucić jakieś podpowiedzi to będę wdzięczny, najlepiej na PW żeby tu nie śmiecić.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek sprzed dodatku nadaje się na złom, możesz sobie zostawić jakieś sentymentalne pukawki typu (giallahorn i fatebringer.. itd) a resztę możesz pomielić bo do niczego się nie  nadają. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz level leci normalnie do 40. Potem leveluje się pancerzem i uzbrojeniem. To znaczy im większy masz defens zbroi i damage broni tym masz większy level light od którego uzależnione są eventy takie jak weekly czy nightfall. Bronie i zbroje teraz możesz ulepszać poświęcając inne bronie i zbroje. To tak w skrócie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Po zainstalowaniu taken Kinga zrobiłem sobie nową klasę i chciałem grać kampanię od początku ale jestem tak overpower po kilku misjach że masakra. Czy da się zmienić poziom trudności? Do wyboru mam tylko impossible i normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego na początku gry nową postacią  masz poziom normal i hard do wyboru i to są jedyne poziomy trudności. Jak chcesz podnieś sobie poziom postaci przed przechodzeniem kolejnych misji to rób codziennie bounty, misje bouny są bardzo proste a poziom light rośnie w ekspresowym tempie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę podnosić poziomu postaci ale poziom trudności. Jak pisałem wcześniej, nie da się zmienić trudności bo jest jedynie impossible. Aby była jasność. Przed zakupem dodatku spędziłem w Destiny mnóstwo czasu, ale teraz chciałem jeszcze raz kampanię przejść jednak po kilku misjach jest banalnie łatwo

Edytowane przez BasteKSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kampania to jest dodatek do Destiny, chcesz wyzwań to idź ubij sam "Crotę na hardzie", albo zrób sobie "black spindla" solo. Na crusiblu też można się niejednokrotnie spocić :P .

Może faktycznie powinna być możliwość podniesienia poziomu trudności ale na tą chwilę jest tylko wybór dwóch poziomów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gdzie mam wyzwania, ale wcześniej była możliwość wyboru poziomu trudności, choćby po ukończeniu misji, a teraz jest tylko jedyna opcja impossible... Wiem, że kampania to dodatek, ale myślałem, że tworzać nową postać i grając od początku będzie ok, a jest duuuuużo gorzej niż przy podstawce... Czy tak trudno było na starcie każdej misji z kampanii wprowadzić poziom trudnośći do wyboru? Bungie robi dwa kroki do przodu i jeden do tyłu... Tak myślę, że jak ktoś nowy kupił wydanie gry z Taken King i gra kampanię to się może zanudzić na śmierć... Już w podstawce ta kampania była baaaaardzo słaba, a teraz jest jeszcze gorzej, bo jest taki overpower, że szkoda gadać. Swoją drogą już przebrnąłem po raz drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko taktyka, tak wlasnie pierwszy raz go zlaliśmy, Juz go 6 razy ubiłem na Hardzie i takie gówno leci ze szok :< 6 par rekawiczek mam z harda, a co z kims gram to bronie na 320 dropią. Teraz tylko na Trialsy czekać z 314 lighta

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na hardzie na Oryxie szło gorzej, czego odzwierciedleniem jest drop - polecialy mi 2 bronie z 300 light (!!!) i klata na 313 .. to juz chyba piata.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gdzie mam wyzwania, ale wcześniej była możliwość wyboru poziomu trudności, choćby po ukończeniu misji, a teraz jest tylko jedyna opcja impossible... Wiem, że kampania to dodatek, ale myślałem, że tworzać nową postać i grając od początku będzie ok, a jest duuuuużo gorzej niż przy podstawce... Czy tak trudno było na starcie każdej misji z kampanii wprowadzić poziom trudnośći do wyboru? Bungie robi dwa kroki do przodu i jeden do tyłu... Tak myślę, że jak ktoś nowy kupił wydanie gry z Taken King i gra kampanię to się może zanudzić na śmierć... Już w podstawce ta kampania była baaaaardzo słaba, a teraz jest jeszcze gorzej, bo jest taki overpower, że szkoda gadać. Swoją drogą już przebrnąłem po raz drugi.

No właśnie jestem w tym nowy i morduje kampanie. Zanim zczaiłem które misje są z dodatków to już miałem 30lv i robiłem jeszcze misje np na 14lv za co dostałem itemki na 14lv :) teraz została mi tylko kampania z TTK i mam nadzieje zaczyna się gra :) Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na hardzie na Oryxie szło gorzej, czego odzwierciedleniem jest drop - polecialy mi 2 bronie z 300 light (!!!) i klata na 313 .. to juz chyba piata.

Ja wczoraj z Oryxa dostałem Pulse na 313, Fusion na 311 i klatę na 300 więc widzę, że loot generalnie pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW z 3oC gdy wypadnie egzotyczny engram na special weapon zawsze, ale to zawsze dostaje The 4th Horsemen ... no ja pierdziele!!!!!!!11jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW z 3oC gdy wypadnie egzotyczny engram na special weapon zawsze, ale to zawsze dostaje The 4th Horsemen ... no ja pierdziele!!!!!!!11jeden

 Myślałem, że tylko ja tak mam ale ostatni mi wypadł na 310 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u Xura Zhalo ...  :whistling:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jestem w tym nowy i morduje kampanie. Zanim zczaiłem które misje są z dodatków to już miałem 30lv i robiłem jeszcze misje np na 14lv za co dostałem itemki na 14lv :) teraz została mi tylko kampania z TTK i mam nadzieje zaczyna się gra :)

jak nie masz znajomych w to grających, to się kończy, no chyba ze pobiegasz sobie po pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już nieco w ten dodatek i musze powiedzieć, że jest bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałem. Ale mam 4 pytania:

1. Jaki jest maksymalny light z tych przedmiotów z dmg/def na 280?

2. Lepsze jak rozumiem to już tylko z raidu lecą?

3. Czy mogę użyć sprzętu z raidu do podniesienia statystyk tego nie raidowego?

4. Te wszystkie shardy, commendationy i inne cuda które się z takim wysiłkiem zbierało to już tylko na śmieci czy jest opcja żeby to np. wymienić na coś przydatnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. dmg/def 280 = light 280

2, Z heroic strików lecą przedmioty do lighta 310 (egzotyki) i 300 (sprzęt od vanguardów). Nightfall strike wszystkie przedmioty lecą do light 310.

3. Tak możesz podnosić light obojętnie jakim sprzętem czy to z raidu czy egzotykami.

4. Shardy z raidów VoG i Crota możesz wymieniać u spikera np. na mote of light. Commendations możesz zamienić na doświadczenie (wciskasz kwadrat "kasujesz" i dodaje Ci chyba 250 pkt do doswiadczenia). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku Hard Mode zrobiłem 2 razy cały raid, 2 razy do oryxa i raz do córek i robiłem to zawsze Warlockiem (mam 2 warlocków).

Mimo to nadal nie dostałem sprzętu który pozwoliłby mi wbić postać na 311, a jak zaczynałem HM to miałem 308.

Dostałem Warlock Bond na 315, Pulse na 313 i jakiś tuzin sprzętu na 310 i 311.

Bungie powinno przemyśleć loot w raidiach bo motywacja mi mega spadła jeśli po takiej ilości farmienia mam nadal teoretycznie za mały light na ostatniego bossa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×