Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos strescic te 2 cegly od Patricko ? Dam plusa :biggrin:

 

edit: wiedzialem ze ktos sie skusi :P

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat na padzie:

 

gqyc3gd.jpg

 

Co zwraca uwagę to to, że na dpadzie mamy przypisane 4 emoty.

Zapewne będzie spora lista tych emot i każdą będziemy mogli przypisać pod dpad.

Także kwestia emot została rozwiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięty pokaz Bungie dla "wybranych". Ale skoro video wypłynęło to raczej nie mają chłopaki z tym problemu i prawidłowo.

Niestety nagranie jest z kamerki, także mocniejsze basy wychodzą jako pierdy.

 

Pokaz przedstawia głównie zakres planet, czyli miejsca, które przyjdzie nam odwiedzić.

Co robi wrażenie to ogromny ekran, na którym zostało to puszczone, efekt musiał być z kosmosu :D

O około 8 minuty zaprezentowany został alternatywny trailer Destiny z E3.

Od razu mówię, że nie ma tam nic czego już nie widzieliśmy, ale mimo wszystko gratka.

Czekam na wersję w HD i od razu Wam tutaj wrzucę :)

 

Oto filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko:

 

Heh, to, że prace nad grą rozpoczęli w 2007 r. to nie oznacza, że przez te kilka dobrych lat nie spoglądali na konkurencję. Ponadto, wątpię by w 2007 r. czy nawet 2 lata później mieli wszystko ogarnięte - odnośnie mechaniki, rozgrywki itp. Nie można wykluczyć, że nie inspirowali się twórczością innych producentów (w tym chociażby Bordersami :P). Oczywiście, dywagacje na ten temat nie mają sensu i nie ma o co kruszyć kopii, bardziej  chodzi mi o to, żeby tak ślepo wszystkiemu nie zawierzać, bo "fanbojstwo" nie prowadzi do niczego dobrego ;) Co nie zmienia faktu, że ja także jestem przekonany, iż Bungie Nas nie zawiedzie.

 

Tymczasem, trzymam kciuki i czekam na kolejne "infa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super produkcja napewno zawita u mnie na polce, numer 1 po Metal V:)

Kiedy premierka Destiny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy fakt zawarcia rozwiązań podobnych jak u konkurencji od razu wyklucza samodzielne podejście twórców ? Nie rozumiem często takich argumentów, ostatnio spotkałem sie ze stwierdzenie że TLoU to kopia TWD bo opowiada historię... ten sam poziom argumentów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gry, która posiadałaby w 100% unikatowe i nie wykorzystane nigdzie rozwiązania, historie, itp...

Ale czy to ważne? Liczy się to jak w daną produkcje się gra i co ona sobą reprezentuje, a nie to czy jest kalką czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne zaskoczenie jak w Division

Myslalem, ze to zwykly fps i nie interesowalem sie za bardzo ta produkcja

Widac jednak, ze to znacznie cos wiecej :)

 

Bolaczka dla mnie jest to, ze gra ma FPV. Nie znosze tego widoku, choc sa gry w ktorych az tak bardzo mi to nie przeszkadzal (vide Deus Ex czy MAG).

Nie wiem czy dobrze trybie, ale swiat gry ma miec swoj wlasny lore? Jezeli tak, to juz trzeba szukac osob, ktore lubia role play :D

Szykuje sie wielki tytul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekamy az Patricko wrzuci swoja wersje live action shufflowania.

 

Emotki fajne, bedzie zabawnie po zabiciu jakiegos bossa i tancowaniu nad jego truchlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu nowych informacji mówię WOW. Przecież jeśli to się uda to dla konsol będzie to taka gra jak dla PC - World of Worcraft albo Diablo ;) Czego sobie i wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko są ogólnie jakieś informacje dotyczące Destiny na PC. Z tego co pamiętam mówili że nie zaprzeczają ani nie potwierdzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na filmiku można zobaczyć unikalną umiejętność każdej klasy.

Nie wiadomo czy będzie można je zmieniać czy w jakikolwiek sposób modyfikować.

 

Titan:

- Uderzenie w ziemię z powietrza. Zapewne atak obszarowy, który będzie odrzucał wszystko dookoła.

Może też być atakiem stricte na jednego przeciwnika. Więcej pewnie dowiemy się w przyszłości.

 

Warlock:

- Tutaj już wcześniej mogliśmy zobaczyć jego umiejętność. Uderzenie magiczną kulą, która ma spory obszar obrażeń.

Sprawa wrażenie fali uderzeniowej, ale takową też nie jest. Prędzej porównałbym to do "magicznego granata" :)

 

Hunter:

- Coś w rodzaju furii. Widać, że broń zaczyna się żarzyć i zadaje ogromne obrażenia.

Będzie to świetny skill do walki z trudnymi przeciwnikami.

 

Ikonkę od skilla można zobaczyć w lewym dolnym rogu. Odnawia się ona z czasem, także nie ma tutaj żadnego systemu many czy innego ustrojstwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj coś czuje że hunter mi podszedł jako klasa do grania ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje dotyczące Destiny brzmią bardzo zachęcająco. Pytanie tylko jak to przełoży się na grywalność a to sądze że będzie naistotniejszym aspektem. Nie chciałbym tu porównywać Destiny do np. Defiance ale oby się nie skończyło tak jak we wspomnianym tytule gdzie tak naprawdę na początku było fajnie a potem już wiało nudą. Trochę nie wierzę w gry MMO - podobne na konsolach ale pożyjemy zobaczymi. Zawsze musi być ten pierwszy raz a nóż się uda :).

 

@Patricko

Troche nie w temacie - Czy Ty czasami nie grałeś w World of Warcraft w gildi Czarna Kompania ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze plotki na temat daty premiery :)

 

9/2/2014 9-2 = 7

2+0+1+4 = 7

 

Liczba "7" jest bardzo ważna dla Bungie i wszystkie ich produkcje w mniejszym lub większym stopniu stopni posiadają nawiązanie do siódemki.

Tak, wiem...tego typu wyliczenia to są raczej śmieszne niż w jakimkolwiek stopniu sensowne, ale zobaczymy :)

 

A tutaj mały screen demka:

 

ryU2MEk.jpg

 

Wyobraźcie sobie, że do każdego miejsca, które tu widać będzie można się udać :)

 

@Diuszek

Destiny nie jest żadnym MMO. Nie traktujcie tej gry jak MMO, bo takową nie miała być od samego początku.

To ludzie zaczęli krzyczeć MMO, jak tylko dowiedzieli się czym ta gra ma być, ale Bungie wie, że jak sami by przyznali, że to MMO, to wymagania byłby jeszcze większe. Bungie używa określenia "Shared World Shooter".

 

Grałem sporo w WoW'a, ale nie na serwie Burning Legion (bo chyba stamtąd jest ta gildia). Ale skądś Czarną Kompanię kojarzę, trochę gildii się przewinęło podczas mojego grania. Podaj jaki nick miałeś to może Cie skojarzę jakoś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny nie jest żadnym MMO. Nie traktujcie tej gry jak MMO, bo takową nie miała być od samego początku.

To ludzie zaczęli krzyczeć MMO, jak tylko dowiedzieli się czym ta gra ma być, ale Bungie wie, że jak sami by przyznali, że to MMO, to wymagania byłby jeszcze większe. Bungie używa określenia "Shared World Shooter".

 

Nie wiem czemu ale pierwsze wrażenie z Destiny miałem takie jakbym widział "zbajeżonego" Defiance. I stąd może moje błędne określenie MMO - podobne. Do Defiance bardzo się zraziłem ale Destiny napewno nie skreślam i będę czekał cierpliwie do dnia premiery :)

 

 

Grałem sporo w WoW'a, ale nie na serwie Burning Legion (bo chyba stamtąd jest ta gildia). Ale skądś Czarną Kompanię kojarzę, trochę gildii się przewinęło podczas mojego grania. Podaj jaki nick miałeś to może Cie skojarzę jakoś.

 

Grałeś warriorkiem na początku jako tank a potem wolałeś być fury :biggrin:. Ja miałem warriorka: Wardwarf - dużo waipów bo marny był ze mnie tank :biggrin:. Jeśli nawet byłeś wtedy w gildii to i tak byś mnie nie zapamiętał :) .... Sorki że zaśmiecam wątek. Jeśli to nie Ty to przepraszam że zawróciłem głowe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj coś czuje że hunter mi podszedł jako klasa do grania ;D

 

No a mi Warlock przypadl do gustu, fajny plaszczyk i swietny skill - zaklepuje :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Destiny zmusiło mnie do pre ordera na PS4. Dla mnie D to takie Guild Wars 2 w S-F FPS co jest dla mnie MUST HAVE. Choć to tylko moje osobiste odczucie po tym co zobaczyłem. 

 

Hunter klasa dla mnie.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co Titan się spodobał - zapowiada się chłopiec do bicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to już się nam klarują powoli klasy :D

 

Ja definitywnie HUMAN HUNTER :)

Pamiętajcie, że macie jeszcze 3 rasy:

 

- Human - wiadomo

- Exo - bodajże exo-szkieliety

- Awoken - coś w rodzaju duchów, podobno piękne istoty.

 

Ekipe zmajstrujemy pierwsza klasa :D

Gildia będzie naprawdę na wypasie, także osoby, które wiedzą na 101%, że spędzą z Destiny sporo godzin, niech czują się już przyjęte :)

Cała reszta spraw gildiowych będzie załatwiana jak się ogarnie działy, itd. pod PS4 oraz rzecz jasna jak już będzie bliżej premiery.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezli jestescie. Gry nie ma jeszcze na horyzoncie, a wy juz dywagacje na temat gildi tworzycie, heheheh :D

 

Ja bede meczyc warlocka, cos mi sie widzi :whistling: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×