Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba że coś skopią jak w przypadku NNK i nie wstawili do store'a całej gry a tylko kawałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera...włączam jedynkę...jakoś trzeba wypełnić tą pustkę.

 

A w muve to nie ma zniżki jeszcze w Kompanii Graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znicha z KG obowiązywała do końca 2013.

Ja swojego pre-ordera skasowałem, ale będę Wam kibicował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko zatłukłem Hydrę. Szczerze mówiąc to miałem trochę przerwy po platynowaniu i mój pseudo-skill nieco wyparował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ze Szczecina lub okolic to Play&Go ma na premierę DkS2:BAE za 199zł ( gwarantowane na premierę ewt. jeden dzien wczesniej jak sie dobrze zagada ) i MusicBox posiada standardową edycję za 179zł na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famitsu: 37/40. Nie, żebym kiedykolwiek wątpił, ale miło coraz bardziej utwierdzać się w słuszności decyzji ;).

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy souls na premierę, będziemy się tu wspierać :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy souls na premierę, będziemy się tu wspierać :biggrin:

może jeszcze jakieś ciacho wyrwiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy souls na premierę, będziemy się tu wspierać :biggrin:

No jasne. Może nawet się będziemy w mini grupki zbierać i iść na bossy. Kto wie co to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się własnie nad samotnym przejściem...bez wspomagania. Trochę to przeczy założeniom, ale to by miało być wyzwanie...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się własnie nad samotnym przejściem...bez wspomagania.

Ja oczywiście tak samo. Przez chwile nawet zastanawiałem się czy nie odpiąć kabla od neta żeby żadna parówa mi nie przeszkadzała w delektowaniu się, ale najazdy to część tej gry więc zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby była opcja kooperacji ze znajomymi. Z drugiej strony...wiemy, że to ułatwia i to baaardzo. A nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że pierwsze...może nawet 3 przejścia powinny być solo, a potem to już rób ta co chce ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby była opcja kooperacji ze znajomymi. Z drugiej strony...wiemy, że to ułatwia i to baaardzo. A nie o to chodzi.

Kooperacja ze znajomymi będzie ułatwiona,

został wprowadzony pierścień na którym wybiera się jedno z 10 bóstw, i jeśli 2 osoba ma ten sam pierścień z tym samym bóstwem będzie o wiele łatwiej się połączyć

dodatkowo są teraz servery dedykowane więc już raczej nie zobaczymy summoning failed :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że pierwsze...może nawet 3 przejścia powinny być solo, a potem to już rób ta co chce ta.

 

W pierwszym DS mam SL 161 czy jakoś tak i nie idzie się doczekać na kogokolwiek...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym DS mam SL 161 czy jakoś tak i nie idzie się doczekać na kogokolwiek...

Nikogo się nie doczekasz bo standardowym sl jest 125 nikt wyżej nie lvluje (poza japończykami bo oni lvlują do sl135).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w NG++, od początku NG+ śmigam sam i w sumie platyna już jest...

 

No nic Koledzy...odliczamy dalej.Ciekawe kto dorwie się do gry jako pierwszy...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiłem w pierwszym DS do nieco ponad 200 i ludzi tam grało w ciul, ale największy ruch był na lvl +- 60 i +-120 więc w nowej części będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim dociuram do SL 120 to trochę minie...mam tylko 3-4 tygodnie a później pół roku przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze jakieś ciacho wyrwiesz...

Raczej nie bo jeśli chodzi o te kwestie to jestem już ustatkowany, ale dla Ciebie szczęścia kolego (PS. temat DS2 to średnie miejsce) ! :)

Co mnie cieszy to brak WT bo za nic nie potrafiłem tego ogarnąć w Demonie :)

Ja zastanawiam się własnie nad samotnym przejściem...bez wspomagania. Trochę to przeczy założeniom, ale to by miało być wyzwanie...

Ja Demona przeszedłem sam - była masakra jak możesz się domyślić, Dark bywało, że jakiegoś bossa ubiłem z "randomem" i było duużo łatwiej, więc jeśli chodzi o pierwsze przejście to gram sam delikatnie podczytując forum.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady seria soulsów jest jak najbardziej przystępna i bardzo uczciwie wynagradza poczynania gracza. Z przejściem gry nie będzie zapewne żadnego problemu, inna kwestia z wbiciem platyny ;x a mogą być kwiatki w stylu Demon's souls i pierścieni:

"Pogadaj z konkretnym npc w momencie gdy posiadasz Pure White Character Tendency" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, ja nawet nie podchodziłem do platyny - nie jestem aż takim maniakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamawiał ktoś z Amazona UK Black Armour Edition ? Jak myślicie kiedy wyślą ? :biggrin:

 

Ja zamawiałem. Sprawdzam codziennie - póki co jest wzmianka, że 13 wysyłka. To trochę późnawo jak na premierę 14tego. No ale zobaczymy. Magazyny są w Niemczech, także jest jakaś tam szansa na wizytę kuriera w okolicach południa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 13 z Niemiec to na 14 nie dojdzie. Paczka będzie traktowana jako zwykła międzynarodowa czyli Niemcy Sortownia(13)->Polska sortownia(14)->Wydanie kurierowi+dostawa(17).

Dlatego też wole iść do sklepu po robocie i kupić trochę drożej ale na weekend będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×