Skocz do zawartości
Haridil

Guardians Of Middle-Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo kiedy będzie łatka poprawiająca matchmaking? Bo aktualnie nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

headset jest

PsnID dejf78

na razie się uczę grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid: gumeko

Mam HS

Szukam ludzi z którymi można miło pograć, bo randomowe mecze są strasznee... bez możliwości komunikacji (nawet pisemnej) ciężko coś tutaj ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie zagram z kimś jakiś meczyk, bo jak będę musiał czekać 10min na każdą grę, dodatkowo zazwyczaj z botami to gra pójdzie w odstawkę.

PSNid: tyski-e

Headsetu nie mam niestety, ale chyba jakoś da radę pograć bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny do pogrania

Nick: kamajoal

Hs niestety brak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wam wyszukuje zanim sie z kims polaczy? Bo u mnie trwa to ok 2min:( Gdy pierwszy raz odpalilem gre to wyskoczyl komunikat: Nat cos tam... (nie przeczytalem bo mi sie nacisnal X).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by się ustawić na jutro na przykład, wyśle ci zaproszenie na ps, mam w znajomych kilka osób, które też grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump. Gdyby ktoś miał ochotę zagrać od czasu do czasu, to byłbym zainteresowany.

HS mile widziany. Dane w sygnaturze.

Thehidd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jest problem z lagami i wywala w połowie meczu. Na 5 rozegranych 4 razy miałem disconnect. Zlewam tą grę zwykła strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pogram

HS jest

psn: Behereit

Edytowane przez Behereit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jest problem z lagami i wywala w połowie meczu. Na 5 rozegranych 4 razy miałem disconnect. Zlewam tą grę zwykła strata czasu.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/75265-guardians-of-middle-earth/page__st__120 Tu napisalem co trzeba zrobic, zeby komfortowo grac. Ja tak zrobilem i nie mam problemow z dc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem tak jak powiedziałeś i chyba pomogło - meczu nie szuka 15min a 2-3minuty i nie wywala tak często :)

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem tak jak powiedziałeś i chyba pomogło - meczu nie szuka 15min a 2-3minuty i nie wywala tak często :)

Dzięki!

Spoko. Trzeba sobie pomagac aby gralo sie lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie w ten szmelc ... Próbowałem dobić 25 wygranych walk dzisiaj ,grałem od 11 i podczas jednego meczu ps3 mi się zacięła. Cały postęp poszedł w pizdu ,mam statystyki ,rangę sprzed wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przynajmniej mi udało się wszystko zdobyć xD

Sama gra nie jest zła

Wkurzające są ciągłe lagi,wywalanie pod koniec meczu,a najbardziej wkurzający są debile w teamie,którzy dają się cały czas zabijać

Grę oceniam 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sama gra nie jest zła gdyby nie matchmaking ,lagi ,tępota AI ,ciągłe disconnecty i te świetne momenty kiedy zaczyna się mecz ,ktoś odchodzi z party. Po chwili odchodzi następna osoba i zostaję z 1 typem sam. Bez szans na wygraną.

Na około 70 rozegranych meczy może 5 trafiło się fajnych. Wbiłem 100% i od razu wywaliłem grę z dysku. Miała być łatka i nie ma.

Sposób Sponsora jednak nie podziałał ,czasami po prostu są momenty kiedy nie wywala i nie ma lagów. Co nie oznacza ,że sposobik nie jest dobry ,bo net mi zdecydowanie lepiej w ps3 chodzi :)

Jakbym miał ocenić to bym dał 3/10 za te kilka dobrych momentów.

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również chętnie pogram w gronie znajomych.

Headset: jest

PSN: JanochaJCH

Wyślę dzisiaj zaproszenia do osób wcześniej. Jeżeli ktoś ma ochotę pograć, najlepiej z HS to niech wyśle zaproszenie, zawsze można umówić się na większe party ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra nie jest zła gdyby nie matchmaking ,lagi ,tępota AI ,ciągłe disconnecty i te świetne momenty kiedy zaczyna się mecz ,ktoś odchodzi z party. Po chwili odchodzi następna osoba i zostaję z 1 typem sam. Bez szans na wygraną.

Na około 70 rozegranych meczy może 5 trafiło się fajnych. Wbiłem 100% i od razu wywaliłem grę z dysku. Miała być łatka i nie ma.

Sposób Sponsora jednak nie podziałał ,czasami po prostu są momenty kiedy nie wywala i nie ma lagów. Co nie oznacza ,że sposobik nie jest dobry ,bo net mi zdecydowanie lepiej w ps3 chodzi :)

Jakbym miał ocenić to bym dał 3/10 za te kilka dobrych momentów.

Tak jak do tej pory nie mialem problemow z wywalaniem to wczoraj nie wiem co sie porobilo. Gralem kilka meczy i doslownie w kazdym dc... Sprobowalem jeszcze wieczorem, ale nadal to samo. Moze z serwerami cos robia albo nie wiem co. Przedwczoraj wszystko smigalo pieknie, a wczoraj ani jednego meczu nie rozegralem. Juz wiem co czuja osoby ktore maja tak caly czas. Az chce sie padem rzucic o ziemie kiedy wygrywam i wywala mnie na minute przed koncem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dosyć ogarnietym graczem i mam obeznanie w grach MOBA, więc jeśli ktoś by miał ochotę na jakiś meczyk to zapraszam. Psn cioker15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×