Skocz do zawartości
erixonek

Drukarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić drukarkę jakaś nie najnowsza, atramentowa, chce zeby byla wydajna i w miare tania.

Mam urzadzenie wielofunkcyjne hp ale cena tuszów jest zbyt wysoka jak dla mnie i szybko sie kończą.

Prosze o jakies propozycje.(PS: JAK ZLY DZIAL TO PRZEPRASZAM :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj czegoś od Epsona albo Brother'a - najlepszy wybór jeśli chodzi o drukarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Brother, np DSP-J315W, komplet 4 tuszy kosztuje 8zł (2zł/szt), jakość wydruku bardzo dobra, jedna z nielicznych drukarek która ma szufladę na papier (nie kurzy się i nie sterczy), a do tego za rozsądne pieniądze dostaniesz egzemplarz z wi-fi, czytnikiem karty SD i wyświetlaczem LCD. Korzystam, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Brother, np DSP-J315W, komplet 4 tuszy kosztuje 8zł (2zł/szt), jakość wydruku bardzo dobra, jedna z nielicznych drukarek która ma szufladę na papier (nie kurzy się i nie sterczy), a do tego za rozsądne pieniądze dostaniesz egzemplarz z wi-fi, czytnikiem karty SD i wyświetlaczem LCD. Korzystam, polecam!

Mam taką samą. Drukarka naprawde daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Brother, np DSP-J315W, komplet 4 tuszy kosztuje 8zł (2zł/szt), jakość wydruku bardzo dobra, jedna z nielicznych drukarek która ma szufladę na papier (nie kurzy się i nie sterczy), a do tego za rozsądne pieniądze dostaniesz egzemplarz z wi-fi, czytnikiem karty SD i wyświetlaczem LCD. Korzystam, polecam!

Rownież taką posiadam i polecam na użytek domowy.

Na plus:

  • Niskie koszty zakupu tuszy,(więcej wydaję na papier A4 i foto),
  • Dobra jakość wydruku foto,
  • Apka Brother iPrint&Scan do pobrania z iTunes Store lub Google Play do obsługi urządzenia ze smartphone'a (super sprawa),
  • To wszystko o czym pisał Tomo.

Na minus (trochę na siłę):

  • Podajnik wykonany z kiepskiej jakości plastiku,
  • Możliwość załadowania do podajnika tylko jednego rodzaju papieru. (podajnik w starszym modelu DCP-357C ma możliwość załadowania papieru A4 i foto(15x10) jednocześnie, próbowałem podmieniać niestety nie są kompatybilne :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam tego brothera i totalna padaka . Moze i tusze super tanie , ale jakosc praktycznie zadna , zdjecia tragiczne , nawet nie ma sensu ich drukowac . Do tego zawsze mam problem z wi-fi , praktycznie przy kazdym drukowaniu musze ja konfigurowac . Ogolnie rzecz biorac nie ma taniej drukarki z tanimi tuszami , z reguly tusze sa drozsze od samej drukarki , wiec zamiast kupic tusz , lepiej kupic nowa drukarke . Albo kupisz profesjonalny kombajn biurowy , do ktorego tusze kosztuja grosze , albo tania drukarke , do ktorej tusze sa drogie . Producenci maja wszystko pokalkulowane , nie ma nic za darmo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×