Skocz do zawartości
One Post Man

Growy Quiz V2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest taka gra , ale z obrazków widzę , że to Down of War :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tak wymyśliłem , że będziecie trzy dni zgadywać , a później zaczniecie błagać o podpowiedź na kolanach :D

pilka-spalding-nba-heritage-in-out.jpg

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wymienić wszystkie części Nba czy mogę wam powiedzieć , że to nie jest gra sportowa ? Nie ma nic wspólnego z Nba , równie dobrze mogłaby to być piłka Nike'i czy And1 czy jakakolwiek inna , ale wrzuciłem Spaldinga Heritage dlatego , że sam taką gram , a Spalding jest oficjalną piłką Nba i stąd logo na niej , natomiast nie ma to nic wspólnego z nazwą gry :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeśli piłka i tylko piłka to jedyna gra nazywająca się piłka to: The Ball bo nie widzę tutaj innych możliwości aby ten obrazek miał na naprowadzić na właściwą nazwę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w oryginale angielski , polski odpowiednik dosłownie widnieje na obrazku :)

Na Ps3 mamy dwie części tej gry , niestety niezbyt popularna , specyficzny klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że się nie irytujecie , wydawało mi się , że obrazek dosyć trafny , a na pewno bardziej niż jakieś trolle czy tytany , a tytuł zupełnie z innej mańki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kula World :biggrin:

Edit, nie zauważyłem, że są 2 czesci na PS3, sry :P

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , tak jak wspomniałem chodzi o polski tytuł , bo do niego odnosi się obrazek , oryginalny angielski też może być jeżeli ktoś jest jasnowidzem :) , nie jest to gra sportowa , ani flipery czy podobne , w sumie nie mam już czego podpowiedzieć , bo musiałbym po prostu podać nazwę :) , nawet jeżeli nikt nie słyszał o grze , to tytuł naprawdę jest na obrazku , jedno słowo :) , chyba że tylko do mnie trafia ta zagadka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w oryginale i w polskim tłumaczeniu tytuł zamyka się w jednym słowie i naprawdę polecam rozważanie obrazka pod kątem polskiej nazwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnie co mi przyszło namyśl to

The Saw czyli po polsku Piła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×