Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,028

Birthday

01/27/1988

Last visited


Joined

 1. AXA

  Seriale

  To prawda od dawna jest i ja problemu z tym nie mam, ale całą tą polityczną poprawnością można rzygać od rana do wieczora. Nie ma w filmie wątku LGBT - prasa zjada bo film jest homofobiczny. W grze nie ma czarnych bohaterów (patrz Wiedźmin 3) to jawna dyskryminacja i producenci to rasiści (kit z tym że gra opiera się na słowiańskiej kulturze i w niej ma ludzi pochodzenia afrykańskiego) Rasizm bo nie ma ani 1 postaci czarnej. Nowy film o Troi i co? czarny Achilles, kit z tym że podręczniki historii mówią co innego.
 2. AXA

  Seriale

  Mi się zdaję że chodziło mu o płeć przeciwną pytanie jak będą wyglądać krasnoludy, chyba że ich wycieli bo nie widziałem aktorów do roli Yarpina czy Zoltana.
 3. AXA

  Seriale

  Driady trochę za bardzo ludzko wyglądają, oby nie zrobili z nich coś w stylu walczących Amazonek. Każdy z nas ma swoje wyobrażenia co do bohaterów z książki, ale nie ma co na razie oceniać po kilku urywkach, zobaczymy jak wypadną w całości. Mi się ogólnie trailer podoba, oceny nie wystawiam bo to tylko urywki, czekam i z chęcią obejrzę. Sierial oprócz tego że będzie porównywany do Gry o Tron to na dodatek też do gry z dopiskiem Dziki Gon.... Triss jeśli chodzi o wygląd to makabra wygląda jak ciotka Yen a jest młodsza ... ogólnie nie wygląda mi na czarodziejkę...
 4. AXA

  Cyberpunk 2077

 5. AXA

  Star Wars Jedi Fallen Order

 6. AXA

  Cyberpunk 2077

  TVGry o Cyberpunku:
 7. AXA

  Days Gone

  Niestety ale dobrych polskich dubbingów możemy policzyć na palcach rąk, niestety ale jeśli osoba podkładająca głos nie wczuje się w postać i tylko stara się odczytać tekst jaki ma to nie wyjdzie z tego nic dobrego.
 8. AXA

  Cyberpunk 2077

  Prędzej poczekam, polecę po PS5 i wtedy ogram Wysłane z Nubia Z17 lite przy użyciu Tapatalk
 9. AXA

  Cyberpunk 2077

  Jak dla mnie ta fotka z Keanu z założonymi okularami powinna być na okładce . Ja jedynie obawy mam do jednego, jak ta gra będzie działać na PS4 FAT.
 10. AXA

  E3 2019

  Redzi zaszaleli ... Keanu Reeves w Cyberpunku ... lol 16.04.2020, tak daleko ... ale oby ostateczna data
 11. AXA

  Star Wars Jedi Fallen Order

  Szału nie ma, trochę wygląda to jakby grę robiło Piranha Bytes, jeśli będzie grywalne to się ogra.
 12. AXA

  Game Of Thrones

  Mi tam wszystko jedno, jestem fanem książki i mam nadzieje że w końcu ten brodacz to wyda bo młody nie jest. Ja bym tylko w tym zakończeniu zmienił jedno, Jon po zabiciu Danki odbiera sam sobie życie, bo nie może znieść hańby, jego misja po wskrzeszeniu się kończy i oddaje śmierci to co jego a ród Targaryenów ostatecznie wymiera. Drogon natomiast zabiera ich ciała do Valyrii.
 13. AXA

  Game Of Thrones

  Wszystkich zwiedzonych przeżyciem tak wielu bohaterów ważnych dla GOT w tej "wielkiej" bitwie powiadamiam że autorem książek jest G.R.R.Martin i to on nie boi się zabić ważnych postaci dla tej serii. Od kiedy serial wyprzedził książki widać to dobitnie.

Community Reputation

AXA last won the day on September 4 2018

AXA had the most liked content!

229 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Khorinis
 • Hobby
  Sport, Gry, Turystyka, Praca? :]

Kontakt

 • PSN
  Rafal27AXA

Recent Profile Visitors

5,946 profile views
×