Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1013

Urodziny

27.01.1988

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. AXA

  Red Dead Redemption 2

  Z tego co pamiętam, to nie ma takiego pucharku to jak ma wpaść? Jest tylko że trzeba maksymalnie rozwinąć postać i to się liczy do pucharu 100%, a no i jest trofeum za max wysoki lub niski honor.
 2. AXA

  Red Dead Redemption 2

  Jak zabijasz prawie całą watahę, to ostatnie ocalałe jednostki zaczynają uciekać. Tak samo w online, gdzie atakuje mniej, jak z zabijesz 2-3 to te składają się do ucieczki.
 3. Ktoś chce porobić co-op'owe trofea w Rise of Tomb Raider?

  Szukam chętnego...

 4. AXA

  Red Dead Redemption 2

  Strzelaj w momencie jak podchodzi i obwąchuje, może za długo czekasz, ja tutaj nie miałem problemu. Tak się wygrywa gry w online dam filmiki w spojleru co by nie rozciągać wątku.
 5. AXA

  Red Dead Redemption 2

  Kiedy ci zabiją konia, to aby nie jechać do stajni po niego klikasz wybierasz stajnia, dajesz posiadane konie, klikasz na konia i wybierasz aby ci uzdrowili (kosztuje to 4$), zaczyna bić licznik (2 minuty) i po tych dwóch minutach wołasz konia. Jeśli będziesz miał ubezpieczonego konia to wtedy jak ktoś ci zabije to nic nie płacisz. Gra nabiera rumieńców gdy się gra w grupie. Fajnie jest jak się nawiąże walka z innymi grupami,dziś grając w 3, potem 4 a później nawet w 6 osób przez bite kilka godzin walczyliśmy w różnym czasie z 3 rożnymi grupami i kończyły się one tym że przegrani musieli uciec z serwera (nie my ) ogólnie rządziliśmy na serwerze i była masa frajdy. Samemu grając są nudy, ja się wtedy tylko skupiam na farmieniu $$$ albo zwiększaniu LVL życia, ale szybko się to nudzi.

Reputacja

Ostatnia wygrana AXA w dniu 4 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają AXA punkty reputacji!

227 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Khorinis
 • Hobby
  Sport, Gry, Turystyka, Praca? :]

Kontakt

 • PSN
  Rafal27AXA

Ostatnie wizyty

5711 wyświetleń profilu
×