Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1052

Birthday

01/27/1988

Last visited


Joined

 1. AXA

  Detroit Become Human

  Na szczęście możesz sobie tutaj skakać po rozdziałach i zmieniać wydarzenia jakie są potrzebne, jedynie problem jest z tymi ważnymi na początku gry. Detroit jest o wiele lepsze do platynowania niż chyba Beyond Two Souls, gdzie ogrywanie tego finału po raz n-ty dobijało.
 2. AXA

  W co teraz gracie?

  Z tego co wiem to platyna w RDR 2 zostało troszkę ułatwiona, trofik za 70 złotych medali został poprawiony i teraz przy powtarzaniu misji korzysta się z wszystkiego co się ma i ulepszeń. Ogólnie trofiki online w RDR 2 nie są złe jak te w RDR 1, pod warunkiem że gra się z kimś i ma się chęć pograć online, wtedy wpadają naturalnie i nie trzeba się ustawiać na nie. Ja platyny lubię wbijać ale nie robię tego na siłę, ogólnie trofea online zawsze są najbardziej wkurzające, a często potem wbicie ich po jakimś czasie jest nawet niemożliwe bo tryb umarł albo wbić można było tylko przez rok do nowej odsłony gry. Takie trofea powinny mieć podwójny sposób wbicia, tak jak zrobili to w Mass Effect 3, że możesz zdobyć robiąc coś online albo coś w single.
 3. AXA

  PlayStation Plus

  Cities Skylines polecam, choć bez dodatków to trochę ubogo będzie, ale nadal gra świetna choć jak ktoś dysponuje dobrym PCtem to warto pograć tam ze względu na mody.
 4. AXA

  W co teraz gracie?

  odpoczynek od Nioha, teraz Days Gone
 5. AXA

  Promocje oraz wyprzedaże gier.

  Na alledrogo już jest jakiś "janusz" co sprzedaje te gry za 10 zł ... o losie...

Community Reputation

AXA last won the day on September 4 2018

AXA had the most liked content!

232 Całkiem całkiem

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Khorinis
 • Hobby
  Sport, Gry, Turystyka, Praca? :]

Kontakt

 • PSN
  Rafal27AXA

Recent Profile Visitors

6583 profile views
×