Skocz do zawartości
slawekrz

Jak Skasować Singstar?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jakiś czas temu w menu (tam gdzie gry i dema) pojawiło mi się Singstar. Oczywiście samo (podejrzewam że przy aktualizacji softu) bo ja nie mam ani nie ściągałem tej gry. Chciałem to usunąć ale nie można - można tylko pobrać. Więc pomyślałem sobie że pobiorę, zainstaluję i odinstaluje i zniknie. Ale po tym wszystkim "to" znów jest i znów chce się pobierać!!!! O co kaman? I jak to usunąć na zawsze?

Dzięki za info i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można tego usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno juz mozna, po ostatniej aktualizacji softu.

Kolego a wiesz moze jak? Bo mnie tez juz to troche wku...rza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to się nie da samej ikonki wywalić...

a jeśli się da na najnowszym sofcie (mam ostatni obligatoryjny wgrany tylko) to zapewne tak jak inne rzeczy: czyli trójkąt na padzie i usuń ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na taki skomplikowany manewr jak :triangle: to odziwo wpadlem, ale tak nie da rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie ma rady :D

z tego co wiem to ta ikona to stały element XMB i nie da jej się wywalić- tzn jak pobierzesz singstar to potem możesz wywalić ale ta ikona Ci zostanie- jako odnośnik do pobrania aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąć możesz jedynie zawartość, którą pobrałeś przy odpaleniu tego badziewia.

Ikonki nie usuniesz w żaden sposób. Jakiś kretyn stwierdził, że dadzą to w głównym miejscu w menu i jak się jakiś baran przez przypadek namani, to może kupi od razu parę nutek...

Co jak co, ale XMB to jest już tak przestarzałe menu, że najwyższa pora wymyślić coś nowego...ale to pewnie dopiero na PS4 zobaczymy i wtedy PS3 co najwyżej dostanie aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to one było...jakieś 4 lata temu...już dawno powinni wprowadzić coś nowego, a już na pewno jakoś go odświeżyć.

Przez ten okres jedyne co zmienili to...wprowadzenie dynamicznych tapet...naprawdę...rewolucja.

Ale to nie temat o tym i zamykam go, jako że sprawa rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×