Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakbym później założył własne konto w banku i miałbym własną kartę kredytową to mógłbym z niej korzystać, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemuż by nie?

Zmieniasz dane karty kredytowej w ustawieniach i hulasz za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie czy nadal można zdobyć próbny kod na 30 dni bezpłatnej subskrypcji PS Plus? Jeżeli tak to w jaki sposób? I jeszcze mam jedno pytanie.Czytałem że trzeba podać jakieś dane karty kredytowej ? Czy ma to być numer konta ? I jeszcze jedno w jaki sposób ustawić aby po tych 30 dniach konto nie odnowiło się na 90 dni i nie pobrało kasy ? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie czy nadal można zdobyć próbny kod na 30 dni bezpłatnej subskrypcji PS Plus? Jeżeli tak to w jaki sposób? I jeszcze mam jedno pytanie.Czytałem że trzeba podać jakieś dane karty kredytowej ? Czy ma to być numer konta ? I jeszcze jedno w jaki sposób ustawić aby po tych 30 dniach konto nie odnowiło się na 90 dni i nie pobrało kasy ? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź ! !

 

Pierwszy post w temacie za ciężko przeczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale w pierwszym punkcie nie widzę jakie dane karty trzeba podać.Numer konta czy co.Po drugie mam pytanie czy dane konta PSN muszą być takie same jak na koncie w banku.Bo kartę ma moja dziewczyna w banku PKO i wiadomo że moje konto na PSN ma inne dane niż jej.Proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PKO BP to odrazu ci mówie że nie ruszy. Na karcie masz 14 cyfrowy ciąg cyferek więc to o ten numer chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane nie muszą być te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten facebook to jak długo będzie rozdawał te kody? Kiedy kończy się ta promocja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że podobne pytania już były, przeczytałem sporo stron, ale muszę "faktów" dla taty, a nie potrafię teraz tego odnaleźć. Niestety, ale karty nie posiadam, jedynym rozwiązaniem byłoby "użyczenie" mi nr konta od rodziców, ale jak to rodzice - "Pewnie wyczyszczą mi konto". A więc do rzeczy, chciałbym wiedzieć czy po aktywacji miesięcznego abonamentu PS+ będę mógł od razu usunąć wszystkie informacje o koncie bankowym i czy nie wpłynie to na zablokowanie mi możliwości korzystania z darmowych gier, bądź pobierania kolejnych (oczywiście mowa tutaj o tym miesiącu promocji). Wiem, że jest opcja wyłączenia automatycznego pobierania pieniążków, ale to mi niestety nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz usunąć dane karty. Nie wpłynie to na nic, w żaden sposób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

 

Zapytałem na Facebook'u PS Polskę o kod, bo nie dochodził mi już od 2 dni i taką dostałem odpowiedź:

 

 

Witam, Czas oczekiwania wynosi 7 dni. Proszę spodziewać się wiadomości o tytule "Zaoszczędź na swoich ulubionych grach". Warto sprawdzać również folder spam.

Dobrej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy zadziała kod wklepany ale odrzucony? Mój kumpel LAMA zapomniał, że na premierze kupił plusa na 3 miechy i wklepał kod, który mu dałem. Jak zadziała to Ci @Sebolinka mogę oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Założyłem sobie konto na PSN, dostałem kod od Sony z facebooka na trial PS+, lecz przy próbie wpisania pokazuje się, że kod został już zużyty. Zrobiłem drugie konto i dostałem taki sam kod... Wie ktoś jak z tym sobie poradzić lub ma ktoś może niepotrzebny kod?


Edit. Już nie ważne, dostałem nowy kod.


Edytowane przez janekcyjanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam kod na PS+ z cd action i jest taka wiadomość:

 

Uwaga: Do zrealizowania tego kuponu potrzebna jest karta kredytowa/debetowa. Do końca trwania 
okresu próbnego nie zostaną naliczone żadne opłaty. Po upływie okresu próbnego subskrypcja 
zostanie automatycznie odnowiona na 90 dni, za co zostanie pobrana opłata. W dowolnej chwili 
można anulować 30-dniową subskrypcję próbną.
 
To czy jeżeli aktywuje kod, pobiore gry, i anuluje sibskrypcję to nie pobierze mi pieniędzy z konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Koledzy mam male pytanie.  kupilem abonament na 30 dni ps+. i chcialem dzieciakowi sciagnac gre (jak w tytule) ale niestety nie moge i nie wiem czemu.  ide przez wszystkie etapy,  zakupu i potem wybieram doladuj konto   za pomoca kodu i tu dupa ..pisze ze kod nieprawidlowy,,,   kod kupiony na allegro..

 

Co robie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz doładować konto kodem na PS+? To tak nie działa. Wejdź na główną stronę sklepiku, wybierz 'realizacja kodów' i tak wklep ten kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Koledzy mam male pytanie.  kupilem abonament na 30 dni ps+. i chcialem dzieciakowi sciagnac gre (jak w tytule) ale niestety nie moge i nie wiem czemu.  ide przez wszystkie etapy,  zakupu i potem wybieram doladuj konto   za pomoca kodu i tu dupa ..pisze ze kod nieprawidlowy,,,   kod kupiony na allegro..

 

Co robie nie tak?

Kod na Plusa wpisujesz w zakładce "redeem codes". Wejdź na konsoli do PSstore i tam na dole masz. Do aktywacji 30 dni potrzeba podania numeru karty. Po aktywacji nie zapomij wyłączyć automatycznego przedłużenia (zakładka "moje konto").

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie 2x kody to napiszcie, że nie otrzymaliście na emaila kodu i dostaniecie drugi.

Jeden z emaila,
Drugi od nich.

MasterCard od BZWBK działa.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do przedłużania, jest ten kod w CD Action. Jest tam informacja o tym że tylko dla nowych użytkowników, czy faktycznie jest tak że taki kod nie może być użyty przy przedłużeniu? Nie będzie działać  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Ten kod zadziała tylko na koncie na którym nigdy nie było plusa. Lecz zakładasz sobie nowe konto wklepujesz ten kod i wszystkie gry z plusa będą działać, także na Twoim głównym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Ten kod zadziała tylko na koncie na którym nigdy nie było plusa. Lecz zakładasz sobie nowe konto wklepujesz ten kod i wszystkie gry z plusa będą działać, także na Twoim głównym koncie.

Przez 30 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Po upływie 30 dni usługa sama sie anuluje czy trzeba ją wyłaczyc

2.Moze byc karta na kturej mam 0zł  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×