Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisuję kod w psstore w redeem codes i wyskakuje mi że kod jest nieprawidłowy lub zużyty.Kupiłem nówkę,także nie ma opcji by ktoś wykorzystał kod.

 

 

Bo jeśli kod jest dobry to po wpisaniu jest akceptowany, pojawia się info o konieczności przypisania karty żeby go wykorzystać i przekierowuje do billing information gdzie się wpisuje dane karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drk2 to co mam zrobić jeżeli kod z TLoU mi nie działa,kupiłem folię i tylko ja go używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten temat wieczne problemy nie wiem na cholere sony dawalo te kody za free.... Kupcie sobie za 59zl 3mc i zobaczcie a nie kombinatoryka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat ma być zamknięty skoro mam problem z kodem za który teoretycznie zapłaciłem i mnie się należy?

Co ma na celu Twój post w tym dziale?

Mam 2 nieużyte kody,dlaczego miałbym z nich nie skorzystać? Byłbym debilem gdybym wykupił usługę mając je na stanie.

Jak dla mnie Twoja wypowiedz nadaje się do usunięcia.

 

P.S jest jakaś infolinia gdzie mógłbym się poradzić kogoś?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z opcji darmowego PS+ na 30 dni po ataku hakerów?

Mogę mieć jeszcze raz PS+ za darmo na 30 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z opcji darmowego PS+ na 30 dni po ataku hakerów?

Mogę mieć jeszcze raz PS+ za darmo na 30 dni?

 

Z tych kodów 30 dniowych można tylko raz skorzystać. Jak już go raz użyłeś/ miałeś plusa to niestety lipa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska sprawa jest taka ;D Mam dwa kody na 30 dni ps+ i problem w tym że nie mam karty kredytowej. Czy byłby ktoś tak miły i aktywował mi plusa na moim koncie po czym oczywiście usunął wszelkie dane ze swojej karty ? Za zrobienie tego dam ten drugi kod. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drk2 to co mam zrobić jeżeli kod z TLoU mi nie działa,kupiłem folię i tylko ja go używałem.

 

Zostaje tylko dzwonić do supportu 0 801 230 000. Pewnie dadzą nowy, działający kod bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mi wyskakuje błąd czasami Wystąpił błąd (1) a czasami że niepoprawne dane wpisałem to moze być dlatego , że mam inną datę urodzeni a w psn niż w banku podawałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem ponad 2 tygodnie i nie otrzymałem nic na maila, napisałem wiadomość prywatną na facebooku na oficjalnym profilu Playstation Polska, po opisaniu sprawy i wymienieniu dwóch wiadomości otrzymałem od nich bezpośrednio kod na PS+ na 30 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tydzień czekać. Jeśli po tym czasie nadal nie otyrzymamy kodu należy pisać osobiście na FB.

Jedno konto może kilkakrotnie mieć trail'a PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz i to w przypadku kiedy nie miałeś wcześniej Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wykorzystałem kilka kodów - bodajże 3 - na jednym koncie i to po tym jak mi się skończyła 3 miesięczna subskrypcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o te darmowe kody, które każdy mógł dostać za darmo ? Ja mogłem wykorzystać tylko 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę podać jakieś "fejkowe" dane karty kredytowej lub ktoś jest miły użyczyć takowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o te darmowe kody, które każdy mógł dostać za darmo ? Ja mogłem wykorzystać tylko 1.

 

Tak, o te kody chodzi. Z tym, że ja korzystałem z tych kodów z holenderskiej stronki i jeszcze dwa dostałem na maila z uk konta, nie miałem kodów z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o te kody chodzi. Z tym, że ja korzystałem z tych kodów z holenderskiej stronki i jeszcze dwa dostałem na maila z uk konta, nie miałem kodów z polskiej dystrybucji.

 

Zapodasz stronki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodów już tam nie rozdają, akcja zakończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał skorzystać do rejestracji kupony z numeru konta bankowego brata, to po wklepaniu tego wszystkiego będę mógł wszystkie dane o koncie brata skasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane karty, nie konta. Tak, dane karty możesz w każdej chwili usunąć. Najlepiej odznacz opcję automatycznego przedłużania usługi (zarządzanie kontem).

Ale swoją drogą nie wiem, czy nie będzie errora, jeśli dane osobowa na psn będą różne od tych z karty - spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,  ponizej podaje kody na 30 dni ps+, jeden z kodow jest juz uzyty lecz nie pamietam ktory. kody dzialaja na kontach uk. dajcie znac na pw czy pozostale kody zadzialaly. pozdrawiam

 

GD9J-G2NJ-F8BJ

89PT-CENA-GR2J

NKJT-JDNP-AMEQ

H8Q8-DNNC-HMC4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×