Skocz do zawartości
grzybu87

3 Gry Dla Młodzieży/nastolatków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje 3-ech gier kierowanych do nastolatków/młodzieży. Najlepiej, żeby były to darmowe gry online, do których mozna dac link. Dobrze by było zeby tez byly to jakies konstruktywne tytuły. Panowie macie jakies propozycje? :)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba poza Minecraftem który pobudziłby wyobraźnie i kreatowyność to nie ma nic takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moga byc typu minecraft, metin, ale jakies flash'owe dobre rowniez :). Generalnie potrzebuje to na uczelnie . Musze znalezc w necie 3 darmowe gry dla nastolatkow, . Potem wymnienic ich wady i zalety, a nastepnie " Jakie kompetencje rozwija"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moga byc typu minecraft, metin, ale jakies flash'owe dobre rowniez :). Generalnie potrzebuje to na uczelnie . Musze znalezc w necie 3 darmowe gry dla nastolatkow, . Potem wymnienic ich wady i zalety, a nastepnie " Jakie kompetencje rozwija"?

Stary jak ty w erze googli nie potrafisz znaleźć 3 gier na internecie to lepiej daj sobie spokój ze studiami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak ty w erze googli nie potrafisz znaleźć 3 gier na internecie to lepiej daj sobie spokój ze studiami.

Stary jak ty w erze googli nie potrafisz znaleźć 3 gier na internecie to lepiej daj sobie spokój ze studiami.

Generalnie jest mnostwo gier, ale sa one tak na prawde o niczym. Nic pozytywnego i konstruktywnego nie wnosza, a jak juz jest to sa to gierki dla dzieciakow z 1-3, a mi rozchodzi sie o nastolatkow. Gimbaza i te klimaty. Znasz dla nich jeden tytul w ktory chetnie by graly i sie edukowaly. One przewaznie graja w CODa, Fife lub LOLa. W ogole mistrzostwem swiata jest odciągnąć tą mlodziez o tych tytulow co wymienilem. A i jeszcze jedno kolego, nie na internecie, tylko w internecie :P

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mowcie o grach typu metin , minecraft , tibia , lol i inne doslownie gowna , te gry odmozdzaja i rosnie taka holota , ze glowa mala , sam mam brata lat 14 , ktory tlucze w te gowna z kolegi bez przerwy , po kilka godzin dziennie , oraz kuzyna lat 18 , sytuacja ta sama , niby dorosly czlowiek , a tylko lol i lol , super gra i swiata poza nia nie ma , porzadnej gry nie rusza , tylko tluka w niedorobione internetowe polgierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa online, anion (jakoś tak), Ghost recon online, League of Legends, Dota 2

http://www.classicdosgames.com/online.html

^ tyle czasu na tym przesiedziałem :3

Takie trudne O.o

Nawet nie mowcie o grach typu metin , minecraft , tibia , lol i inne doslownie gowna , te gry odmozdzaja i rosnie taka holota , ze glowa mala , sam mam brata lat 14 , ktory tlucze w te gowna z kolegi bez przerwy , po kilka godzin dziennie , oraz kuzyna lat 18 , sytuacja ta sama , niby dorosly czlowiek , a tylko lol i lol , super gra i swiata poza nia nie ma , porzadnej gry nie rusza , tylko tluka w niedorobione internetowe polgierki

Ja gram w minecraft i do tej pory umiem wiązać buty O.o zgodzę się z lolem i może nawet tibią i metinem. Tyle, że mój brat ma 19 i trochę gra w lola i nawala myszką a tak to ma umiar. Dla tego trochę głupot napisałeś. BTW. Gdyby nie minecraft to bym nie dostał 6 z artystycznych -,- pixelart jest spoko (mozaika bizantyjska).

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wwseba 97 dzieki za pomoc, ale nie do konca oto chodzilo. Co na tej stronce jest konstruktywnego dla mlodziezy w wieku gimnazjalnym? Ja takich to dziesiatki znalazlem. Ta gimbaza to chyba najtrudnieszy wiek do ogarniecia :P

Jak na razie to minecraft i settlersi chyba beda najbardziej odpowiedni, bo te flash'ówki to biedne strasznie.

Nikt nie mial podobnego tematu na uczelniach,w liceach, technikach itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie flashówki i chyba nie ma ich w necie za darmo, ale Portale to świetne gry logiczne dla nastolatów. Ja z siostrzeńcem całe święta w co-opa graliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię określenie gimb ja sam nim jestem i jestem jakoś ''normalny'' nie piję piwa, nie pale. Może nie zbyt dobrze się uczę ale jestem normalny. Czasem na skypie pomagam ludziom z serva mc mojego kumpla w zadaniach domowych z infy i oni myśleli, że mam 20 lat bo jestem bardzo poważny O.o

Ja ostatnio gram tylko w stare gry Duke nukem 3D etc.

A minecraft ćwiczy wyobraźnie :). Ludzie tworzą servery i wymyślają własne zasady np. tworzą servery survival w świecie star wars itd. Ja pracuję nad takim ale w świecie metro 2033. Naprawdę dużo rzeczy nawymyślałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link or didin't happend ;D nosz kurde majnkraft w świecie z Metra *_* a macie tam model rpg czy bez tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero W.I.P. to będzie serv za który będziemy płacić (bo dedyk). Na razie ja projektuje sobie mapę na kartce, zasady, pluginy. Jest taki pomysł aby wykonywać zadania tylko nie mam pojęcia jak to zrobić. Słyszałem o takich pluginach ale w tedy bym musiał płacić 350 zł. za miesiąc utrzymania serva O.o bo w końcu

  • CPU - 2 rdzenie Intel Core i7-3930K CPU @ 3.80GHz
  • RAM - 8GB DDR3 1333MHz
  • SSD - 12GB OCZ Vertex 3
  • HDD - 2x 200GB Seagate SATA3 w RAID 1

  • Cena serwera - 350zł/miesiąc
  • oferta z crafserve najlepszy hosting w polsce. Bo mam pomysł aby zrobić 4 główne stacje (1 = 1 grupa) po 25 osób czyli 100 slotów. W środku metra będzie też kilka stacji a na powierzchni radź sobie sam :) bo tam będzie piekło.

Ale cofnijmy się na stary temat bo zaczynamy z nie go schodzić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś z play4free : Battlefield online, Ghost Recon online, Need for Speed World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie wspomniał o World of Tanks,też dobra gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×