Skocz do zawartości
crix15

Jaki tablet wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli 7" to z czystym sumieniem mogę polecić Nexusa 7 (2012). Myślę, że do 600zł spokojnie znajdziesz ten tablet. Używam go od maja i śmiga jak ta lala. Wszystkie update'y dostaje jako jeden z pierwszych. Służy mi do przeglądania internetu, czasami notowania na wykładach(chociaż bywa, że jest ciężko, ale można dokupić klawierkę), w gry rzadko gram na nim, ale jak sprawdzałem to wszystkie śmigały bez przycięć. Dodatkowo jak dokupisz (za "grosze") kabel OTG to możesz podpiąć pada od PS3 i używać jako kontrolera w grach (świetnie się sprawdza w Dead Trigger).

Unikaj różnego typu chinoli, które oferują dobre "bebechy", ale nic poza tym. Sporo apek na nich nie chodzi i ludzie narzekają na brak wsparcia ze strony producenta. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :) Chyba jednak zostaję przy Galaxy Tab 3 7.0. Jak zdun napisałeś bardziej chcę tableta do zagrania czasem w jakieś androidowe gierki, po necie latać czy muzyka, film. Jakby ktoś chciał to mogę podzielić się wrażeniami na święta, ale chyba nie ma zainteresowanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×