Skocz do zawartości
erixonek

Android Box?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na allegro ciekawą ofertę. A mianowicie - allegro.pl/mini-android-box-zmien-tv-w-komputer-1ghz-wifi-4g-i2919012010.html

Jak myślicie czy z tą klawiaturką - allegro.pl/klawiatura-bezprz-touchpad-smart-tv-ps3-tablet-i2929778754.html będzie fajnie śmigało?

Chodzi mi o ogladanie filmów, angry birds i inne gry. Czy to pociągnie takie tytuły?:D I czy każdy telewizor/monitor z hdmi z tym współpracuje?

No i tak ogólnie - czy polecacie kupno tego?

Bo zbierałem na konsolke ps3 super slim z jakimis dodatkami w jakims dobrym sklepie, ale ze względu na brak funduszy i niezbyt szybki ich rozwój chyba zakupię takie coś. Co myślicie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciemno przed przeczytaniem opinii bym nie kupował.

Procek który tam siedzi jest pakowany do budżetowych tabletów, które chodzą często bardzo średnio.

Dogadałbym się z gościem na możliwość zwrotu po przetestowaniu, jeśli sprzedawca się nie zgodzi olałbym.

Niby recenzje mówią, że działa spoko tylko cena za granicą jest dwa razy większa, więc bez możliwości zwrotu podaruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Android nie zastąpi konsoli, nawet nie da przedsmaku. Szczególnie taki słaby. Oglądanie filmów chodzi ci z karty ?? Czy z neta ?? Wiesz angry birds idą na większości telefonów. I nie wiem co masz na myśli inne gry ;) bo taka np. NOVA 3 raczej nie pójdzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×