Skocz do zawartości
Emir

Rise of the Argonauts

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi mi God of Warem, tylko, że w innej mitologi.

Może być fajnie, ale z God of War raczej nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że można to traktować jak prequel GoW na PS3

Astarot co masz na myśli przez "inną mitologię"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika a'la WoW, może być bardzo ciekawie czekam na więcej materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prequel God of War to raczej nie bedzie o bo to ma byc gra RPG tylko z bardziej dynamiczna i efektowna walką w porównaniu z innymi grami tego gatunku.

Jeżeli nie zrobią z tego masakrowania zastępów tępych przweciwników ale prawdziwe Rpg z walka taką jak jest na tych filmikach to szykuje się kawał dobrej produkcji.

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglada na gre ala Metin 2 albo WoW... co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o tej grze w polowie zeszlego roku i swego czasu nawet mocno na nia czekalem . Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze dostaniemy kolejnego slashera, a jedynym posmakiem rpg bedzie w nim to, ze jak zbierze sie wystarczajaca ilosc kolorowych kuleczek, to podskoczy nam maksymalny poziom hp Gra wyglada bardzo przyjemnie, ale dopoki nie pojawia sie jakies wiarygodne informacje co do natury samego gameplayu, Raise of Argonauts bedzie dla mnie kolejnym klonem God of War, pokroju Conana, w ktory mozna zagrac co najwyzej czekajac na GTA albo MGS

Marzy mi sie RPG z prawdziwego zdarzenia na PS3. Tak na serio to mamy tylko wiekowego Obliviona, bo nawet zaden porzadny jrpg jeszcze nie wyszedl. Byloby super gdyby Argonauci zapchali ta luke.

http://pc.ign.com/articles/800/800079p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi tez. Troche offtop ale mam nadzieje na jak najszybszą konwersję Witchera bądź jego druga część na Ps3. Na pewno bedzie bo można o tym przeczytac w różnych publikacjach ale nie wiadomo kiedy niestety.

pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, nie dla mnie takie klimaty. Z resztą w mojej kolekcji nie mam żadnego RPG, ale to zarówno PC jak i PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zapatrujecie na ta produkcje? czy warto preorderowac czy czekac na recki ? ostatnie materialy na gametrailers dostaja delikatnie mowiac po 4 literach z notami tak niskimi ze zal sie robi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na szerszą opinię na temat tej gry... z prasą to różnie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo materialow jakie sie ukazuja ostatnio to strasznie sie napalilem na ta gre a po tym jak rozczarowaly merc 2 i nowe star warsy to pokladam ogromne nadzieje w tej produkcji ;/ bedzie moze demko na ktoryms ps store przed premiera gry ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma szalu. Grafika marna, postaci nie skacza i zdecydowany brak tego 'czegos' ;] Jedyna innowacja to ciekawy system rozwijania postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazje wziać ten tytul za 60 zł, nie mam zadnego rpg (obliviona sprzedalem) a wiadomo , że w tej dziedzinie ps3 jest ubogie - przeszedł to ktoś? może coś napisać? na youtubie wiekszość filmików ukazuje ...filmiki z gry zamiast czystego gameplayu więc prosze coś napisać posiadacze tego tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazje wziać ten tytul za 60 zł, nie mam zadnego rpg (obliviona sprzedalem) a wiadomo , że w tej dziedzinie ps3 jest ubogie - przeszedł to ktoś? może coś napisać? na youtubie wiekszość filmików ukazuje ...filmiki z gry zamiast czystego gameplayu więc prosze coś napisać posiadacze tego tytułu

Grałem na xboksie i powiem Ci, że ta gra to typowy średniak. Grafika ujdzie, za to animacja szarpie niemiłosiernie. Rozwój postaci - fajny, ale co z tego skoro system walki to klepanie 2 przycisków. W grze jest MNÓSTWO mówionych dialogów (niezły voiceacting+). Oczywiście przydałoby się znać angielski bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×