Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

1080p potwierdzone na PS4

 

Na PlayStation 4 udało się już osiągnąć rozdzielczość 1080p.

- To nieco potężniejsza maszyna - dodaje Mamais. - To żadna tajemnica. Ale wydaje mi się, że w przyszłości wszystko zadziała na obu konsolach w 1080p. Deweloperom zajmuje to po prostu nieco więcej czasu, ponieważ architektura Xbox One jest bardziej skomplikowana.

całość
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-18-cd-projekt-podczas-e3-prezentowano-wiedzmina-3-na-niskim-poziomie-trudnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby jeszcze nie bylo medium z PCta i bede im bil brawo przed siedziba w marcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już potwierdzili, że konsole to ustawienia hight, przeczytaj ten artykuł z eurogamera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na samym koncu jest napisane, nie zauwazylem :). No to zayebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a skąd zamawiacie pre order? Gdzie póki co najtaniej wychodzi ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem kolekcjonerkę na stronie cd project, dostawa w dniu premiery, ale jest już wyprzedana. Można zamawiać zwykłą wersje.

https://cdp.pl/wiedzmin-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można rzec o cdp.pl też wysyłka za friko, a gra najpóźniej w dniu premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzaja z tym wyciekiem. Wiekszosc dokumentow znajdujacych sie tam opisuje rzeczy ktore sa juz usuniete z gry albo nie daja zadnych glebszych informacji co do samej fabuly a tym bardziej do tego w jaki sposob CDP zakonczy swoja trylogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pre-order z cdp.pl bo mnie skusił ten steelbook, ale mieszkam w UK i zastanawiam się teraz jak to będzie wyglądało. Domyślam się, że nie dostanę gry w dniu premiery, ale czy w ogóle będzie możliwa wysyłka za granicę? I ile to może kosztować? Może ktoś ma podobne doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej i logiczniej byłoby skierować maila z takim pytaniem bezpośrednio do sklepu w którym zapreorderowałeś niż czekać na jakieś szacunki, domysły i gusła pytając po forach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko leszcze pytają u źródła - lepiej pozgadywać na forum publicznym!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna piosenka by Miracleofsounds, tym razem zrobiona pod Wieska, jak zwykle wyszlo im fantastycznie.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, obecnie 338 zł za REZERWACJĘ kolekcjonerki wiedzmina. Jak dla mnie typowa aukcja na wyciagniecie kasy przez nie jasny opis. Wprawdzie na dole jest to poprawione ale mało kto to czyta.. To się kupujący zdziwi :P

http://allegro.pl/wiedzmin-3-edycja-kolekcjonerska-wersja-na-ps4-i4375773481.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, obecnie 338 zł za REZERWACJĘ kolekcjonerki wiedzmina. Jak dla mnie typowa aukcja na wyciagniecie kasy przez nie jasny opis. Wprawdzie na dole jest to poprawione ale mało kto to czyta.. To się kupujący zdziwi :P

http://allegro.pl/wiedzmin-3-edycja-kolekcjonerska-wersja-na-ps4-i4375773481.html

Ludzie są tak naiwnie, że szkoda gadać. Wyraźnie jak byk pisze, że sprzedaje rezerwację na grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Witcher 3 New 30 Minutes Footage Announced for SDCC, Art Book Available for Preorder

 

CD Projekt Red has announced plans to show fresh new gameplay of The Witcher 3 at the upcoming San Diego Comic Con, which is set to take place on July 24 to 27. 

According to an official post on the developer’s website, the studio will be showcasing up to 30 minutes of live The Witcher 3: Wild Hunt gameplay, previously unpublished by the company.

 

http://www.gameranx.com/updates/id/23040/article/the-witcher-3-new-30-minutes-footage-announced-for-sdcc-art-book-available-for-preorder/

 

hfw+he+came+on+the+burglar+_0f716e8d8223

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T3rbf8CBf3A.jpg

Morski potwór  :) ciekawe jak z tym będzie trzeba walczyć ?? Może Edward Kenway przypłynie z pomocą  :P

Edytowane przez Malibu19
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając "życie" to są różne możliwości np potwór zje Geralta i padnie na niestrawność lub wiedźmin zaciuka go kosą choć Edward też może się pojawić z ratunkiem.

a tak Na poważnie wątpię  że będzie można walczyć na wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc podwodna walka na 100% ale o walce na powierzchni wody nic nie mowiono.

 

Chyba ze Triss bedzie nakurwyac wioslami a Geralt bedzie ciskal srebrne harpuny xD

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ta gra udźwigla wysokie ustawienia graficzne. Skoro W2 na Xbox wyglądał biednie. Nie ma szans żeby ta gra na konsolach poszła na takich ustawieniach. Obiecanki przed premierowe i tyle. Jestem tylko ciekaw jaki trzeba mieć model kart graficznych aby nacieszyć się w pełni efektami Physx. Mówię modele bo jedna karta wątpię żeby podołała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×