Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

W3 był na konfie ms. Czysty gameplay... Porwało mnie :D Czy to goty? Za mało troche pokazali, ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka w koncu bardziej plynna i jesli to co pokazali bylo wersja z XOne to o wersje na PS4 jestem spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę to śmiało powiedzieć. CDPR spełniło niewielką część obietnic. Dostaną moje pieniądze. Wiedźmin 3 jest grą wartą ogrania, takie jest moje zdanie. Jednak nie mylcie mnie od razu z fanatykami co stawiają kapliczki i mordują dziewice do dnia premiery. Ogram ponieważ zaprezentowali coś ciekawego, jednak nie będę latał i mówił że to jest najlepsza gra ever albo goty. Rzekłem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nadal słabo to wygląda. Zapowiada się kolejny nudny Wiedźmin, to tylko moja opinia nie skaczcie mi teraz do gardła :)

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies konkretne info z potwierdzeniem ze gameplay byl z pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay nie nyl z xboksa tylko z pc

Widziales to ? Czy masz szklana kule?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te wątpliwości. Nie wygląda to tak oszałamiająca jak na poprzednich trailerach, uważam, że nextgeny spokojnie pociągną W3 w jakości medium, z odpowiednimi tweakami. Wystarczy, żeby wyglądało doskonale. Na PC będzie masa pudru, szczegółów, które złożone do kupy sprawią, że ten tytuł będzie prezentował się jeszcze lepiej, topiąc GPU. Oświetlenie, fizyka, tekstury w bardzo wysokiej rozdzielczości, zaawanswone AA. Brak tych opcji na PS4 nie odbierze przyjmności z gry. W dwójkę pierwszy raz zagrałem na X360 i bawiłem się doskonale, chociaż różnica pomiedzy wersją na PC w ultra i tą na konsolę MS była bardzo wyraźna. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oświetlenie, fizyka, tekstury w bardzo wysokiej rozdzielczości, zaawanswone AA. Brak tych opcji na PS4 nie odbierze przyjmności z gry.

Też tak myślałem do momentu gdy nie odpaliłem Batmana Arkham City na PC na full detalach z pełnym PhysX. Te detale których brak na konsolach robią mocne wrażenie.

 

 

 

Właśnie IGN przeprowadził wywiad live połączony z gameplayem. Pokazano Novigrad i czegoś takiego jeszcze w cRPG nie było. Miasto rodem z Assasins Creed tyle że większe i podzielone na cztery dzielnice. Zamieszkuje je kilkaset NPC.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay z IGN slabej jakosci jak pojawi sie lepszy to zarzuce linkiem.

http://youtube.com/watch?v=2wNiiQpDPJE

Tutaj w lepszej jakosci

http://m.uk.ign.com/videos/2014/06/10/the-witcher-3-gameplay-demo-ign-live-e3-2014

A tutaj sesja mocap

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dla kogos to wyglada nudno to ... niech sie rzuci z mostu i odda swiatu przysluge. Moge zrozumiec ze komus klimat nie pasuje, ze to nie jego para kaloszy, ale za uzywanie slowa nudne powinien byc ban, no tylko spojrzcie na to. A, no i wreszcie gra gdzie uzywa sie zdolnosci bohatera do szukania/sledzenia celu, a nie ma koniecznosci z korzystania magicznej strzalki nad glowa czy na minimapie, tak wiem, ale nuda, pewnie bedzie trzeba troche samemu szukac a nie od razu isc w odpowiednie miejsce :F. No i co z tym otwartym terenem, czemu to nie jest liniowe,a jak sie zgubie ? Ale lipa.

 

 

Zwroccie tez uwage na sam las, wreszcie otoczenie ktore wyglada jak las a nie pare drzew na krzyz.

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dla kogos to wyglada nudno to ... niech sie rzuci z mostu i odda swiatu przysluge. Moge zrozumiec ze komus klimat nie pasuje, ze to nie jego para kaloszy, ale za uzywanie slowa nudne powinien byc ban, no tylko spojrzcie na to. A, no i wreszcie gra gdzie uzywa sie zdolnosci bohatera do szukania/sledzenia celu, a nie magicznej strzalki nad glowa czy na minimapie, tak wiem, ale nuda, pewnie bedzie trzeba troche samemu szukac a nie od razu isc w odpowiednie miejsce :F. No i co z tym otwartym terenem, czemu to nie jest liniowe,a jak sie zgubie ? Ale lipa.

 

 

Zwroccie tez uwage na sam las, wreszcie otoczenie ktore wyglada jak las a nie pare drzew na krzyz.

Jeszcze zobaczymy jak będzie wyglądać na PS4, bo materiał z PC leciał. No, ale ja się i tak tym nie przejmuję, bo jaram się strasznie. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lecial z PC bodajze, jednak ten z konferencji Xboxa na ktorym polowali na gryfa lecial z Xboxa One, wiec tak czy siak, chapeau bas jak to tak wyglada na slabszym Xboxie.

 

Fajnie wyglada ten system szatkowania, ciekaw jestem ile czesci ciala i w jakich kątach bedzie mozna przeciac, co prawda nie jest to w duchu wiedzminskiego stylu walki ale wyglada super.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto wygląda OBŁĘDNIE, pełne życia i detali, coś niesamowitego. Jak gameplay z gryfem nie robił specjalnego wrażenia, tak ten filmik od IGN mnie przeżuł i wypluł, choć klimaty wiedźmińskie do mnie nie przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają bardzo mało wiary w nowe konsole. Od niedawna mam PS4 i przy pierwszym odpaleniu InFamous nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia, jak się spodziewalem. Ale walka z ostatnim bossem i w ogole pojedynki w centrum miasta mnie zmiatały z powierzchni ziemi... Takich efektów cząsteczkowych nie widziałem nigdzie. Miliony odłamków, dym, kamienie, iskry, odbłyski, neony, deszcz, ogień etc. wszystko naraz w sandboxie full HD i nie schodząc poniżej 30fpsów.

Proszę was, nie patrzcie na takie gry jak CoD, BF, Assassyn czy inne multiplatformy. Taki CoD na PS4 używa silnika idTech4  - czyli silnika którego używał... Doom3.

Taki Wiedzmin 3 używa silnika RED-ENGINE - autorskiego silnika redów. Mało, że znają go od podszewki (bo sami go tworzyli), to jeszcze Wiedzmin 3 był tworzony bardzo długo (prace zaczęto jeszcze przed premierą W2). Gra wychodzi tylko na next-geny i PC'ty i jestem przekonany, że swoją grafiką pozamiata nas wszystkich.

Co do rozdzielczości - kiedys tam redzi mowili, ze 900p będzie. Uwierzcie, że jeśli gra jest dobrze zrobiona to różnica między 900p a 1080p jest praktycznie niewidoczna. Ja sam mam już ponad 3-letniego PC-ta i grając w najnowsze gry - np. Wolfenstein - zmniejszam rozdziałkę do 900p, podbijam AA i daje ustawienia na wyższe i gra wygląda i działa o niebo lepiej niż 1080p. Fajnie, że nowe konsole pozostawiają taki wybór twórcom.

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie to wybór, ale dla nich to konieczność, myslisz ze gdyby nie musieli to szli by na jakiekolwiek ustępstwa, czy tracili czas na optymalizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie źle mówisz. Gdyby chcieli mieć spokoj to by rzucili 1080p, ucieli AA i efekty specjalne i wszyscy byliby zadowoleni - tzn do czas premiery, pewnie nikt by nie marudził jakby krzyczeli w hasłach reklomowych ze będzie 1080p. Ps3 musiało miec 720p bo poniżej była tragedia i to widoczna gołym okiem. A teraz 900p czy 1080p - to pozostawia jakies pole zakresu ponieważ różnica (w ogole im większe rozdziałki tym różnica mniejsza) jest nie jest tak duża. A co do konieczności - gdyby mogli to by zrobli 4k HD + 32xAA. I wlaśnie porty na PC nie idą na ustępstwa, twórcy nie tracą czas na optymalizacje bo "użytkownik zawsze może kupić lepszą kartę/procek". I wychodzi taki WD z wymaganiami z kosmosu.

Dużo osób krzyczy PC dużo mocniejszy etc. Tak to prawda, PC są mocniejsze ale gry tworzone na PC muszą działać na różnych konfiguracjach toteż ich optymalizacja jest o wiele cięższa. Na konsole tworzysz coś na jeden sprzęt i optymalizujesz pod KONKRETNE podzespoły co nierzadko jest łatwiejsze, szybsze i lepsze. Kup kompa o mocy PS3 i spróbuj poszukać gry która wygląda jak GoW czy Uncharted 2. Ni chu-chu.

Aktualnie najgorszą rzeczą są multi-geny. Gry na current geny są ograniczone przez past-geny. I takie firmy jak Ubisoft, EA, czy Acti szybko nie zrezygnują z wydawania produktów na PS3/X360. Fajnie, że są twórcy którzy nie rzucają się jeszcze na PS4 (patrz Grid Autosport, który wyjdzie tylko na PC i past-geny, czy Persona 5) albo twórcy, którzy tworzą tylko na current geny.

Niestety, zbyt wiele firm stoi w rozkroku między generacjami...

Jednak to wszystko nie zmienia faktu, że już w tej chwili PC są o wiele mocniejsze od aktualnych konsol (co w przypadku PSX, PS2 i już troche mnie PS3 - nie miało racji bytu w momencie ich premiery). Mimo wszystko ja nadal uważam, że na PC gier się nie optymalizuje. Wrzuca się jakieś CUDA (dosłownie cuda od GeForce'ów) czy TressFX (czyli pieknie animowane włosy w Tomb Raider) - co wygląda świetnie tylko na reklamach. Ja mam już 3 letniego PC'ta i w Tomb Raidera najnowszego gralem na max grafie w Full HD i gra  może 2-3 raz spadła mi poniżej 30 fpsów, a takto ciągle 30-60. Ale bez TressFX'a - czyli to, co tak reklamowali. Jak tylko odpalałem TressFX to miałem 15-25 fpsów, co jest żartem. Po co optymalizować, lepiej zrobić reklame a po premierze powiedzieć ze to technologia przyszłości : PP

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 na PC gier się nie optymalizuje. Wrzuca się jakieś CUDA (dosłownie cuda od GeForce'ów) czy TressFX (czyli pieknie animowane włosy w Tomb Raider) - co wygląda świetnie tylko na reklamach. Ja mam już 3 letniego PC'ta i w Tomb Raidera najnowszego gralem na max grafie w Full HD i gra  może 2-3 raz spadła mi poniżej 30 fpsów, a takto ciągle 30-60. Ale bez TressFX'a - czyli to, co tak reklamowali. Jak tylko odpalałem TressFX to miałem 15-25 fpsów, co jest żartem. Po co optymalizować, lepiej zrobić reklame a po premierze powiedzieć ze to technologia przyszłości : PP

 Jest dokładnie tak jak mówisz - niesamowicie szybki postęp technologiczny rozleniwia twórców - bo po co optymalizować skoro wystaczy poczekać chwilę na mocniejszy sprzęt., podczas gdy z konsolami jest dokładnie odwrotnie. Ot, Otwarta vs zamknięta architektura sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTAIV...tyle w temacie optymalizacji...a tak i Goat Simulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×