Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Nieistotne, równie dobrze możesz zaopatrzyć się w Witchera 3 na torrentach, ważne żebyś czuł się zdradzony przez CDR i wył do księżyca! 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm...to tak, narzekali że cedeper traktuje tych z XO lepiej i chcieli żeby wsio było porówno. Teraz obie wersje są równe i jest narzekanie czemu Ps4 nie ma lepiej ? ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zagrywki nie są fajne, ale co zrobić. Watch Dogs też ucierpiał.

 

Tak czy siak będzie świetnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to czysty kretynizm z ich strony. Nie wykorzystamy mocy PS4 bo Xbox jest słabszy. Mam preorder na PC ale coraz bardziej mi się ta polityka nie podoba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty może będą i te same, ale rozdzielczość pewnie wyższa. Nie ma co marudzić.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wybaczcie, ale popłakałem się ze śmiechu, gdy czytałem te Wasz lamenty. Drugi raz popłakałem się ze śmiechu, gdy przeczytałem ten news. Przede wszystkim w źródle (które podał Tango) nie ma nic o zrównaniu w dół. Jest jedynie stwierdzenie, że nie będzie MSAA. I teraz wypadałoby wytłumaczyć, dlaczego nie będzie, żeby może nieco utemperować ten Wasz smutny ból dupy. MSAA to najbardziej wymagająca standardowa technika antyaliasingu (bo wyżej jest supersampling, ale to jest nadstandardowe), od której się odchodzi, bo można równie dobrze wykorzystać techniki postprocesowe jak FXAA czy MLAA. Jaki MSAA ma związek z tą wymienianą w tekście pamięcią GDDR5? W sumie to nieduży, bo i tak to nie pamięć oblicza, gdzie trzeba dodać dodatkowe piksele, by usunąć schodkowanie (zresztą to nie dziwi, bo pamięć sama w sobie nie może tego liczyć). W Wiedźminie 3 będzie w pizdu drzew, które będą miały w pizdu liści. Nałożenie MSAA, które liczone jest od każdego liścia byłoby zabójcze dla obu konsol. Jakoś oni muszą na tych sprzętać wyrobić te 30 FPS w końcu, prawda? News nie jest rzetelny, jest wręcz tragiczny i wprowadza w błąd. A Wy zamiast trochę pomyśleć, jedziecie CDP od najgorszych. Naprawdę, nie opierajcie się na jednym źródle, szczególnie gdy to PPE, gdzie poziom merytoryczny newsów jest żałośnie niski. I żeby nie było, że jakiś inteligent wyskoczy, że w The Order jest MSAA x4 - no jest, bo gra jest tunelowa, więc konsola nie musi generować sceny na kilkadziesiąć czy kilkaset metrów, by potem to jeszcze wygładzić.

 

Koment pod newsem odnośnie efektów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kali zajumać krowę - dobrze! Kalemu zajumać krowę - bardzo źle!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koment pod newsem odnośnie efektów.

Dobra dobra... konsola dużo mocniejsza, a jedyną pierdołą będzie może lepsza rozdzielczość (i to zapewne nawet nie będzie FHD bo jak to, xbox 900p a ps4 fhd? Będzie 900p na obu konsolach i mówię to już teraz - wspomnicie moje słowa)

 

66110352267244895908.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, w dupie mam te karty mimo że mam zamówioną kolekcjonerkę na ps4, dla mnie ważne jest żeby nowy wiedzmin dostarczył mi niezapomnianej rozgrywki na wiele godzin do której będę chciał wracać i pozostanie w mojej pamięci na długo tak jak część druga, a ból dupy jaki się z temgo powodu rozpętał jest trochę żenujący. Ja się cieszę że taka firma jak MS chce opierać marketing swojej marki na polskiej produkcji, co parę lat temu było nie do pomyślenia. Tak btw to na ps4 będzie 1080p i było to już potwierdzane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież CDR jasno mówiło że nie będzie różnic pomiędzy PS4 a X1...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście są miejsca na świecie, gdzie wszystkich traktuje się jednakowo i nikogo nie wyróżnia:

https://lh4.googleusercontent.com/proxy/mA111cw0-ywmcWtlYjdD6f5uKi5YVWNFetDz8h8thoFPIqMVWDaIA9oE6laC1mfpM4XLHQxhE616ZpNYDzc4-EGe0JpF4DhBpuZElA=w46-h23-nc

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sobie przeczytac co pisalem prz okazji premiery WD...

http://www.ps3site.pl/forum/topic/71848-watch-dogs/?view=findpost&p=1004778

Tym bardziej takie plotki jak cdp zatancza jak im M$ zagra, z drugiej strony tylko pozazdroscic marketingowo. Microsoft wie ze nie przebije hardwareowo PS4 wiec obral inna sciezke walki. Na GC 2014 prawie wszystkie gorace multiplatformowe gry byly prezentowane na Xbone, mimo ze deweloperzy wiedza ze wydajnosc X kuleje. To potwierdza tylko to co napisalem kilka miesiecy temu.

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loool, kompletnie z zaskoczenia mnie ten gameplay wzial, no to pora ogladac.

 

aij2tkl-539ecda481116.gif

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta muzyka podczas walk jest nieziemska. :biggrin: Niech już nie pokazują więcej gameplay'ów, bo nie jestem w stanie odmówić i ich nie oglądać. :)

 

 

Powyżej przedstawione w formie filmiku co zawiera edycja standardowa.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwak, kiedy ja tę dwójkę w końcu ogram :shok:  Chyba zabiorę się od dupy strony i będzie robić za prequel :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa ...

 

KehB0ST.jpg

 

ok. 20 minut galopem z punktu A do B

 

Mother of gaaawd. Ale nie, lepiej kurva miec bol dupy o jakies karty xDDDDD

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno nie cała mapa jest :biggrin: tylko jakiś wycinek (chyba).

 

 Będzie wersja nieskompresowana za jakiś niedługi czas, tylko ma ważyć 5,2GB :P (info z NeoGaf)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O karty i o MSAA ;)

Jeśli faktycznie obszar gry będzie tak rozległy, to wow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina GTAV wśród tych klimatów. Chodzi mi o porównanie dbałości o detale i ogromu pomysłów. Czego oni nie pokażą na trailer'ach, to jedyna racjonalna reakcja wygląda tak jak opisał ją wyżej kloose. :biggrin:

 

Jeśli nic w tej grze nie zepsują, wtedy będzie to gra legenda. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy czy wywiązują się ze swoich obietnic. Obiecuję obszerny hejt odnośnie filmiku jak tylko obejrzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×