Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Do premiery 200 dni, nie ma co dywagować tylko trzeba czekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c0gavsx.jpg

 

CeDePeR zabił swój PiaR...a teraz go wskrzesił żeby znowu go zabić. A mogli siedzieć cicho i nic nie mówić.

 

@up: fakt, kabaret robi się niezły. Wątpie żeby CDPR żył w błogiej nieświadomości że teraz gracze przedłużają sobie epenisy, za pomocą cyferek "p" i "fps".

Mogli sobie darować takie wiadomości, chcieli być fair wobec graczy i traktować ich wszystkich równo. To teraz gracze będą też traktowali ich równo...z EA,Ubi itp itd.

 

No trzeba przyznac ze troche sobie w stope strzelili tym newsem, niepotrzebnie w takim razie uzywali 1080p i PS4 w jednym zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widzę za 3 lata gry na konsolach a pc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 To teraz gracze będą też traktowali ich równo...z EA,Ubi itp itd.

 

Żarty sobie stroisz.

 

Żaden shitstorm internetowy nie ma żadnego znaczenia, bo ostatecznie zadecydują ci którzy rzeczywiście KUPIĄ grę, a nie jakieś przegrywy/śmieszki z internetów. CDPR dobrze traktował graczy i będzie to robił nadal. Tym odróżniają się od wielkich graczy rynkowych, co jednak nie zmienia faktu, że nadal chodzi o pieniądze i priorytetem redów powinno być zbicie jak największej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... konsola dużo mocniejsza, a jedyną pierdołą będzie może lepsza rozdzielczość (i to zapewne nawet nie będzie FHD bo jak to, xbox 900p a ps4 fhd? Będzie 900p na obu konsolach i mówię to już teraz - wspomnicie moje słowa)

 

66110352267244895908.jpg

 

 

Hue hue.... wszystko przewidziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat najbardziej bawiło to kreowanie CDR na jakichś Robin Hoodów branży gier video, odejmujących sobie od ust i zdzierających z grzbietu ostatnią, zgrzebną koszule żeby dogodzić biednym graczom... Owszem zachowali się ładnie z udostępnieniem rozszerzonej wersji Witchera 2, ale to chyba głównie celem zatarcia smrodu jaki po sobie zostawiła kaszana z DRM przy Witcher 1. O której to, mam wrażenie, większość "fanów" którzy każdą grę na PC kupują na torrentach, nie wie(po krótce: Redzi zaserwowali tak epicko zje@#$ny DRM że ja mając oryginalną kolekcjonerkę, grałem w pirata). Co więcej nie wiem skąd przekonanie o jakiejś wielkiej miłości do platformy Sony - jak było z portami 1 i 2jki na japońskie maszynki wszyscy chyba wiedzą. Tym razem startują multiplatformowo więc oczywiście muszą być brednie o równości, ale dla każdego kto w temacie nie siedzi od ostatniego E3 jasne jest że jeśli chodzi o konsole to Redom jest zdecydowanie bliżej do M$ niż do Sony i nie ma co się dziwić że nie będą orać na ugorze i podpadać M$ żeby W3 wyglądał na PS4 lepiej niż na X1. To był, jest i będzie tylko biznes i nie ma co się spodziewać darmowych wodotrysków - wszystko ma swoją cenę. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba złożę pre-ordera i w ramach prostestu go anuluję.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopoki pre-order nie bedzie oplacony (2 tyg przed premiera) to oni maja to gdzies :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to problem jest osiągnąć 1080p i 30 fps skoro jeszcze jakiś czas temu mówili, że bedzie niewielka różnica miedzy konsolami a PC, bo nowe konsole to w zasadzie nowe PCty. Niedawno też wspominali, że poprzedni wiedźmin crashował by próbie odpalenia a był jedną z najładniej wyglądających gier na x360 i jedną z najlepiej zoptymalizowanych. Teraz nagle się okazuej że gra nie crashuje i proces optymalizacji przebiega pomyślnie, jednak nie daja rady ustawić standardowej rozdzielczości konsoli. Śmiech na sali albo od początku to był gówniana propaganda sukcesu albo zwyczajnie nie potrafią optymalizować swoich gier idąc tym samym na reke Microsoftowi z którym sa od wielu lat w komitywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz preorder anulowalem, jednak z ta gra tez poczekam kilka dni po premierze, już nikomu nie można ufać w tej branży :(

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, anulowaliście preordery, strzelili focha i co dalej? Jak będzie tak samo jak X1 to nie zagracie? W końcu PS4 mocniejsze, czyli CDR leci w kulki...  już to widzę :whistling:

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy ale na torrentowej wersji PC, wole na konsoli ale co zrobic:/ oni oszukują mnie to ja ich, tak samo traktuje Ubisoft i EA. Ja lubię full HD w grach a przedewszystkim prawdę a nie kręcenie, bajerowanie.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale na pecetach też da się kupić oryginał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chciał grać na PS4 - chcą go wyruchać to on wyrucha ich. Zresztą nie znam motywów inych osób, tylko strzelam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy ale na torrentowej wersji PC, wole na konsoli ale co zrobic:/ oni oszukują mnie to ja ich, tak samo traktuje Ubisoft i EA. Ja lubię full HD w grach a przedewszystkim prawdę a nie kręcenie, bajerowanie.

Zachowaj te cebulowe przemyślenia o torrentach dla siebie...

Do premiery jeszcze zostało trochę czasu - liczę, że jeszcze parę ciekawych newsów się pojawi, bo PR to jednak mają udany ;)

Ale i tak skończy sie podobnie jak przy Patch_Psy - dużo gadania o głosowaniu portfelem, a i tak większość kupi i zagra :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja regularnie kupuje gry i zdecydowanie lubię oryginały, ale ostatnio deweloperom popuściły lejce, nie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba informacja. Jeżeli na obu konsolach gra będzie działać w identycznej rozdziałce jest to jasny znak że MS posmarował kasę żeby gry wyglądały identycznie, a najgorsze że wcześniej już zapewniali że na ps4 już praktycznie osiągnęli 1080p. Mówiąc najprościej jak się da, jeżeli mam w domu sprzęt o 40% mocniejszy w w kwestii czysto technicznej to oczekuję że gry będą wyglądały lepiej niż u konkurencji. Do tego można mówić różne rzeczy na temat grafiki wiedźminie, ale nie jest ona aż tak next-genowa żeby nagle okazało się że będzie chodzić w 720p. Jeżeli mając tyle czasu do premiery nie potrafią zoptymalizować swojego silnika żeby działał w 1080p na ps4 to jest to jasny znak że nie są w stanie wykorzystać prawidłowo architektury konsoli albo zostało "posmarowane" aby tak było.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapka gruszek dla każdego z "wyruchanych" kto nie robi sobie właśnie z gęby cholewy i w związku z tym że wersja na X1 ma w kolekcjonerce karty i brakiem 1080p na PS4 nie ściągnie torrenta i nie raczy jaśniepańskim gestem popykać za darmo, tylko najzwyczajniej na świecie, nie zagra  :yes:

 

Są tu tacy? nie sądzę...

 

zyga101, pewnie wyjdę teraz na "grammar nazi" ale gramatyka =/= ortografia. I ta druga naprawdę nie jest w naszym języku jakaś wybitnie skomplikowana.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bogito

 

Jak czujesz sie oszukany to nie graj w ogole, po co bedziesz sciagac ? Myslisz ze na zlosc im zrobisz ? Serio ?

 

Ktos kto spiraci taka zayebista gre wreszcie znalazl "moralny" ku temu powod zeby nie czuc sie jak kompletne gowno xD. Moja kolekcjonerka na PC ma sie dalej dobrze, nie wiem tylko czy sie doczekam, luty tak daleko...

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nikomu na złość nie robie lol na konsoli nie kupię tylko ściągnę zobaczę jak wygląda i tyle :) bo grać takie gry na PC nie lubię. PC gram w RTSy i D3

Pogram godzinę i pa bo ponad 200 PLN nie dam dla ludzi który obiecują gruszki na wierzbie a na pre okazuje się, że to oszustwo. Najgorsze jest to, że te oszustwa są juz tak powszechne, że za rok będzie to norma, jest jak obiecanki w kampanii wyborczej PO. Wydam ta kasę na inny tytuł w Full HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym całym zamieszaniu jest to że w zasadzie od E3 trąbili na prawo i lewo że gra jest już praktycznie ukończona i koncentrują się na optymalizacji. Dla mnie przekaz jest jasny: "Mieliśmy 8 miesięcy na prace optymalizacyjne, jednak nic nie udało nam się w tej kwestii zrobić i będzie 900p". Nie będę nikogo oszukiwał że nie kupię bo to by było zwyczajne kłamstwo. Jednak czy będzie to zamówiona kolekcjonerka na ps4 czy raczej cyfrak na pc z allegro, to już pozostaje sprawą otwartą

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chciał grać na PS4 - chcą go wyruchać to on wyrucha ich. Zresztą nie znam motywów inych osób, tylko strzelam :)

Nie ważne kiedy kupi grę i na jaką platformę, wydawca i tak zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10499343_704856389561858_700120374897134

 

 

Można włączyć polskie napisy, jest trochę nowego info. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego w tym Q&A nie powiedzieli. Zwykła marketingowa gadka, z bardzo bezpiecznymi pytaniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×