Skocz do zawartości
MiX_Type

Błąd w Cod Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bład z call of duty elite mianowicie.http://imageshack.us/photo/my-images/577/debugvy.png/ probowalem reinstall strony odswiezanie ale nic nie dalo prosze o pomoc . A i jeszcze jedno pytanie dlaczego jak wpisuje swoj nick na elite to go nie widac !! prosze o pomoc z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego hmm ma ktos jakies pomysły? :) Może dlatego nie działa ze cos robią z cod mw3 elite moze jakie update czy cos było by zajebiscie :))

Edytowane przez MiX_Type

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o błędzie na forum mw3 i tam wam odpowiedzą ja powiem tyle, że jeżeli nie macie premy to jest wam to nie potrzebna aplikacja. Jeśli nie macie premy to tak naprawdę gówno na tym sprawdzicie jedynie co to kalkulator lvli, klasy i wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko mógłby mi ktos powiedziec jak kupic coda elite? bo nie wiem zabardzo jak . z góry dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie robią żadnych updatów po prostu activision ma nasze problemy z elite w dupie teraz liczy sie TYLKO bo2 ;)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dodatki to tylko kolekcje, które nie są aż tak drogie a jest w nich kilka super map i zajebiste spec-ops'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×